Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao si na crtu u toku sezonu, i onda pobegao...Ne mogu da te postujem zbog toga..Mogu da te ne spominjem vise ako zelis. Lepo sam ti pisao, a nisam ti se obracao..ti si kvotovo svaki moj upis...i sprdao se..

    Nemoj da ulazis u igru ako ne znas da izgubis..Bio sam u pravu nazalost, ali nisam jedini koji je to pisao...ali sta je tu je...Evo u znak dobrih odnosa ovde na forumu, mozemo da zakopamo sekire..i da krenemo napred...samo da priznas, da nisi bio u pravu....idemo dalje..sta sad..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • 22-og je NBA draft pa se malo sa tim zanimajte, oladite glavu [emoji4]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        22-og je NBA draft pa se malo sa tim zanimajte, oladite glavu [emoji4]
        To je apsolvirano jos krajem Aprila kad je gotov NCAA.

        Comment


        • Sarac svi znamo da Covic ostaje u Zvezdi. Nema potrebe za dovodjenjem u sumnju tako neceg.
          Nego oces na svadbu 24.Juna kod Direktora da popijemo po jednu.[emoji23][emoji23]

          Comment


          • Da ne trazim po netu sad. Ko je od politicaara i biznismena u upravnom odboru kkcz? Pretpostavljam da je skupstina neki najsiri organ koji se sastaje jednom godisnje, a UO neki koji je zaduzen za operativu i cesce sastanke.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Da ne trazim po netu sad. Ko je od politicaara i biznismena u upravnom odboru kkcz? Pretpostavljam da je skupstina neki najsiri organ koji se sastaje jednom godisnje, a UO neki koji je zaduzen za operativu i cesce sastanke.
              Mi Upravu nemamo. Otidji na sajt kluba imas opciju Uprava. Kliknes ne izbacuje nista[emoji23][emoji23]

              Comment


              • Pa vidio sam. Nego me intersuje organizaciona sema. Znam da nekad czv i par funkcionisali na nacin da bude grdilo politicara i direktora najjacih kompanija u organima uprave, svako donese odredjeni kapital...

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Pa vidio sam. Nego me intersuje organizaciona sema. Znam da nekad czv i par funkcionisali na nacin da bude grdilo politicara i direktora najjacih kompanija u organima uprave, svako donese odredjeni kapital...
                  Nekada su u Upravnom odboru bili direktor Laste, Transpeda, Balkan beta, Lukoila, Komercijalne Banke, predstavnik JATa i desetak manjih preduzeca.
                  Sada su tu par Covicevih prijatelja. Cisto radi reda.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Mi Upravu nemamo. Otidji na sajt kluba imas opciju Uprava. Kliknes ne izbacuje nista[emoji23][emoji23]
                    Kad je za mesto u UO traženo 100k po glavi ... bilo bi tu zainteresovanih al da se ogrebu za neku kintu, kao što je i red kad su UO u pitanju.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Covicu niko iz porodice ne bi dao 100k dinara, kamoli ovi iz posla sto ga znaju...o evrima da ne pricam...Samo mi uboga sirtonja dajemo takvima, tu ne mislim na njega samo, vec generalno..

                      To je dobar koncept ali od pogresnog coveka, takodje svi ovi oko skupstine, clanske te karte, sto glasaju, bar soma evra godisnje itd...to je za neke ljude mizerija...to tako ide jbga...Ima NC dobre ideje, samo kazem...problem je sto su od njega..nema niko poverenje u njega i to sa razlogom...neke stvari ne mozes kup[iti novcem...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sport je neuređena divljina, niko ozbiljan neće da uloži prebijenu paru. Napravi se nešto "na juriš" to traje par godina i kraj.
                        Džaba krečimo
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Sport je neuređena divljina, niko ozbiljan neće da uloži prebijenu paru. Napravi se nešto "na juriš" to traje par godina i kraj.
                          Džaba krečimo
                          Ma kolika god da smo banana država mislim da neće moći ovo stanje dugo ovako, a ne mislim samo na sport. Bićemo primorani da uradimo mnoge stvari hteli ne hteli. U ovom slučaju, nada mi je veća od strepnje .[emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ma kolika god da smo banana država mislim da neće moći ovo stanje dugo ovako, a ne mislim samo na sport. Bićemo primorani da uradimo mnoge stvari hteli ne hteli. U ovom slučaju, nada mi je veća od strepnje .[emoji23]
                            Jedino na taj način, sami ništa uraditi nećemo.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Ljudi sta ima novo?
                              Ko je trener, ko je predsednik itd,itd??
                              Ne bejah tu ceo dan pa ne znam.

                              Comment


                              • Nista pre Krita.

                                Comment

                                Working...
                                X