Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav zicer cu da propustim sad
    Inace sve je kul, cuo sam da drca ima zelju da se vrati i da uz keselja bude stub Zvezdine ekipe

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Kakav zicer cu da propustim sad [emoji3]
      Inace sve je kul, cuo sam da drca ima zelju da se vrati i da uz keselja bude stub Zvezdine ekipe
      Zelja je vazna.

      Comment


      • Milenko Topić o dilemi Čović ili ne ...

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Milenko Topić o dilemi Čović ili ne ...

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • Odlicno, bar znamo gde stoji covek. Ako on misli da je to ispravno mora da je tako

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Milenko Topić o dilemi Čović ili ne ...

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Laki likes this [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • http://redstarbelgrade.rs/rsb-intervju-milenko-topic/
                Iz ovih izjava Topica moze se mnogo toga saznati o narednoj sezoni.
                Top trener
                Gro igraca iz FMPa pkus 2,3 stranca
                Covic predsednik po svaku cenu

                Comment


                • nači, radi se ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • No name forumaši i stručnjaci imaju pravo na svoj stav a Top , igrač , trener i pre svega navijač kkcz nema pravo na svoj stav ? Ok...

                    Председник Човић је урадио много за Звезду и мислим да мора да остане по сваку цену. Показао се као велики радник и професионалац и била би велика штета да оде из клуба. Преузео је клуб у најгорем могућем тренутку, са огромним дуговима и скоро без играчког кадра. За кратко време створио је моћну Звезду, која је освојила много титула и имала запажену улогу у Евролиги, са пуно одрицања и много труда и рада. И зато нема дилеме око овог питања.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      No name forumaši i stručnjaci imaju pravo na svoj stav a Top , igrač , trener i pre svega navijač kkcz nema pravo na svoj stav ? Ok...
                      De je i ko napisao da Topic nema pravo na stav???

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        De je i ko napisao da Topic nema pravo na stav???
                        U pravu si .Niko...
                        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Samo Zvezda; 15-06-18, 21:08.

                        Comment


                        • S tim da je Topov stav jači od jedno barem 300 foruma, ne forumaša [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            S tim da je Topov stav jači od jedno barem 300 foruma, ne forumaša [emoji41]
                            Od forumaša nema niko jači ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Zna se zasto je takav Topov stav pa da bi mu se uvuko u dupe i ostao trener i naredne sezone na sta su sve ljudi danas spremni u zemlji Srbiji jebem te robijo.

                              Comment


                              • Nije trebalo dugo čekati ovakav post...od legende do dupeuvlakača kratak je put kad su navijači Zvezde u pitanju [emoji122][emoji122][emoji122]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X