Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Nego... Kako skupiti novac, ako drzava ostane sa ovim jednim sponzorom, kako od privatnika skupiti vise love?
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Ruke u vis mamu vam **bem...

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Nije imao tim. Sve je bilo bukirano u ACB od boljih ekipa. Mogao da se hvata neke raspale Sevilje.

        U Baskoniji je zavrsio samo zato sto je debil Pridjoni kopirao Alimpijevica i unistio im start.

        Nije dosao jer nema garancija o rosteru i potlisivanju igraca po zelji. Nema garancija o isplati zarada.

        Nije Valensija imala ogroman budzet kad je dosao on. Da su mu rekli bice 5-6 realnih milke i sve po PSu i tebi odresene ruke, odmah bi prihvatio.

        Naravno Covic to ne bi ni Greg Popovicu dao...

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Stoji sve, ali kad pogledaš čovek za tridesetak godina bavljenja trenerskim poslom nije izašao iz Španije, pritom je imao pauze između klubova, nije da nije imao prilike da se oproba negde drugde.Kako god ne vredi plakati za mlekom koje nismo ni uspeli da prospemo jer nam nije bilo u ruci nego da vidimo kako i šta za ovu sezonu. Verujem da je ova otkazana konferencija za novinare bila blef koji je upalio kod onoga kome je bio namenjen, ali videćemo vrlo brzo.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sad nikako..cekati privatizaciju i to je to..Sto da drzava, prodamo...Ne znam sta vise cekaju veprovi...Nije im zao ovog naroda
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ma kakav blef. Usro se od objava iz Podgorice. Sad ce da ide da kmeci za pare.



            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ma kakav blef. Usro se od objava iz Podgorice. Sad ce da ide da kmeci za pare.
              Nije isključeno ... kome treba KK, to je samo teret. Daće mu neku kintu i zdravo
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Bice vrlo tesko sklopiti iole dobar tim. U sezoni EL mi smo imali jednog sponzora od drzave MTS sa 800.000 evra.
                Videcemo koliki je interes IDEE i ostalih manjih sponzora.
                Drzava tesko da ce sada dati vise novca. Nema vise Arena, pobeda u EL, prodaje igraca. Bice bas, bas tesko.

                Comment


                • Ја уопште не верујем да смо ми озбиљно разматрали Педра. Можда нешто иницијално, јел би радио у Звезди, колико тражиш и то. Обзиром одакле потиче прича, више ми личи на ботовско ложење као скоро са Тринкијеријем.
                  Неограничени број летова??? У сезони у којој имаш свака 3 дана утакмице и путовања између, тренинге, он би се шећкао до Шпаније? Глупости.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Nego... Kako skupiti novac, ako drzava ostane sa ovim jednim sponzorom, kako od privatnika skupiti vise love?
                    Para od države će biti manje, to je jasno. Čak i ako Telekom ne smanji sponzorstvo, smanjiće se dotacije od grada jer više ne igramo EL. Ne znam šta će biti sa ostalim sponzorima, ali ti iznosi ionako nisu veliki. U svakom slučaju, nećemo moći da računamo na kintu od EL pobjede, od onih TV prava, sezonskih će se prodati nemjerljivo manje, kao i dnevnih ulaznica.
                    Sve u svemu, ja ću biti prezadovoljan ako na plate igrača i stručnog štaba u novoj sezoni potrošimo 1,5 do 1,8 miliona evra. Šta s tim može da se uradi? Ne mnogo, ali i nas je ove godine dobila Budućnost sa neuporedivo manjim budžetom od našeg.
                    To znači da Čoviću nisu pare najveći problem, najveći problem je njegova glava, jer misli da sve najbolje zna i da niko drugi u klubu ni za šta ne treba da se pita.

                    Comment


                    • Originally posted by bounty hunter View Post
                      Dabome.
                      Ti neki koji ne razumeju mogu slobodno da otvore temu o meni.

                      Ali slažeš se da bi ovde ipak trebalo da pišemo o KK Crvena zvezda...
                      Naravno, jedini bastionik sns u i opozicija u zemlji, drago mi je sto se i tebi gadi prica sa limarom pa bi da pises samo o Zvezdi.ps. Zvezda nema samo uspehe u domacici ima i osvojene Aba lige kao i prvi evropski trofej od eks ju liga dok je Partizan bio i drugoligas..Najvece uspehe ste ostvarili u krnjoj drzavi a onda i rapsodija Tadica i Dodika, ali zaboravio si ne pratis ti dugo basket da bi znao to.

                      Comment


                      • Para će biti duplo manje,oslanjacemo se na postojeci igrački kadar a to ne garantuje ni f4 sve jače Abe!
                        Bud,Ced,Oli,Morn,Par. . . Bice muke

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Para će biti duplo manje,oslanjacemo se na postojeci igrački kadar a to ne garantuje ni f4 sve jače Abe!
                          Bud,Ced,Oli,Morn,Par. . . Bice muke
                          Sami pali sami se ubili.

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Para će biti duplo manje,oslanjacemo se na postojeci igrački kadar a to ne garantuje ni f4 sve jače Abe!
                            Bud,Ced,Oli,Morn,Par. . . Bice muke
                            Meni je to OK. Davidovac, Dobrić, Janković, Odžo sigurno mogu da se razviju u vrlo solidne klupske igrače, bar na ABA/EC nivou. Nadam se da će isto moći da se uradi i sa Radanovim, Simanićem, Nenadićem. Ako uz to ostanu Dangubić i Omić i ako se dovede solidan plej (jer valjda Ročesti odlazi), uz još ponekog stranca da zakrpi rupu, to nije toliko loše, a nije skupo.
                            Za mene, glavna stvar je da se nađe trener koji će da ostane bar tri godine i biti sposoban da izvuče iz njih maksimum, i individualno i timski.

                            Comment


                            • Originally posted by quentin View Post
                              Meni je to OK. Davidovac, Dobrić, Janković, Odžo sigurno mogu da se razviju u vrlo solidne klupske igrače, bar na ABA/EC nivou. Nadam se da će isto moći da se uradi i sa Radanovim, Simanićem, Nenadićem. Ako uz to ostanu Dangubić i Omić i ako se dovede solidan plej (jer valjda Ročesti odlazi), uz još ponekog stranca da zakrpi rupu, to nije toliko loše, a nije skupo.
                              Za mene, glavna stvar je da se nađe trener koji će da ostane bar tri godine i biti sposoban da izvuče iz njih maksimum, i individualno i timski.
                              Omic sigurno ide iz Zvezde. Dangubuc takodje.
                              Suludo je ocekivati da Nenadic, Odzo, Radanov, Simanic mogu pomoci Zvezdi u borbi za ABA titulu u vecem obimu. Osim donekle Nenadica ostali nisu ni na nivou ABA lige bili poseban faktor.
                              Sve je to lepo ali za rezultate trebaju bolji igraci. Ako mi a sve su prilike hocemo budemo sada FMP u smislu igrackog kadra ne pise nam se dobro.

                              Comment


                              • Sanjao sam da gledam sinoc Zvezdu a u nasem dresu ni manje ni vise nego Gentile [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Crno nam se pise...

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X