Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.manchestergiants.com/news...m-development/

    Evo, npr oni daju 35m jbte a hala koji je deo 2k+ mesta...lol
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Igra se ta liga već 30-ak godina, imali su na nekim plej-of utakmicama preko 12000 gledalaca.
      Za London je 7-8 k nikakav problem, za razliku od Efesa gde možeš na prste da ih prebrojiš.
      odosmo u off

      edit:
      "Plan je jasan i mi ćemo u budućnosti preduzeti različite korake. Prvi kojim se bavimo je da uključimo Francusku i povećamo prisustvo Nemačke u Evroligi.
      Posle toga najviši prioriteti su Velika Britanija i Evrokup. Proširenje Evrokupa i Evrolige je definitivno nešto što razmatramo za blisku budućnosti", kaže Bertomeu.
      možda i laže ...
      Last edited by kankkunen; 14-06-18, 15:02.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post

        možda i laže ...
        Niko ne kaže da laže nego da im se ne poklapaju interesi. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nama za pocetak treba predsednik koji je nas i koji voli klub.. Covic nije u zivotu odgledao Zvezdin mec ni u jednom sportu.. Njega iskljucivo interesuje koliko para moze da izvuce od naseg kluba.. Gadi mi se bukvalno, i Zvezdu je uspeo da mi ogadi magarac.

          Covic je propao politicar, propao mu je i privatan biznis, FMP ne moze da funkcionise bez nasih para, tako da sam siguran da ce se Covic boriti svim silama da ostane na celu kluba.

          Potpuno su mi nejasni likovi koji ga brane i prizeljkuju da ostane na celu kluba.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Nama za pocetak treba predsednik koji je nas i koji voli klub.. Covic nije u zivotu odgledao Zvezdin mec ni u jednom sportu.. Njega iskljucivo interesuje koliko para moze da izvuce od naseg kluba.. Gadi mi se bukvalno, i Zvezdu je uspeo da mi ogadi magarac.

            Covic je propao politicar, propao mu je i privatan biznis, FMP ne moze da funkcionise bez nasih para, tako da sam siguran da ce se Covic boriti svim silama da ostane na celu kluba.

            Potpuno su mi nejasni likovi koji ga brane i prizeljkuju da ostane na celu kluba.
            E sad si najebao.[emoji51]

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              E sad si najebao.[emoji51]
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Mene jedino zanima kakav cemo tim napraviti i da li cemo biti konkrenti za titulu ili za F4 plasman, tu me interesuju i partizan..ko ce imati veci budzet...posto sam cuo da je krenulo klanje za Nidima..koji trazi manje vise oko 300k za sledecu sezonu..a od tri kluba, moguce cak da je MOrnar i najblizi...

                Ako bude ovako, bice ovo ubedljivo najjaca ABA liga svih vremena...Bice opste klanje, tu nema rasprave vec sada...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Laki 21, bez ljutnje, po tvojim upisima na ovom forumu, a i drugima, moze se zakljuciti da si jedan classic srbin, da ne kazem srbenda.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Nama za pocetak treba predsednik koji je nas i koji voli klub.. Covic nije u zivotu odgledao Zvezdin mec ni u jednom sportu.. Njega iskljucivo interesuje koliko para moze da izvuce od naseg kluba.. Gadi mi se bukvalno, i Zvezdu je uspeo da mi ogadi magarac.

                    Covic je propao politicar, propao mu je i privatan biznis, FMP ne moze da funkcionise bez nasih para, tako da sam siguran da ce se Covic boriti svim silama da ostane na celu kluba.

                    Potpuno su mi nejasni likovi koji ga brane i prizeljkuju da ostane na celu kluba.
                    E sta sve nece covjek procitati... Zvezda profitabilna a FMP koji je savrseno funkcionisao bez pomoci drzave je propao, a taj isti propali projekat vadi Zvezdu iz najdubljih govana od osnivanja?!

                    Comment


                    • Znači, ako osvojimo EC i ABA u EL ide i finalista ABA? Ili finalista EC?[emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Branko Lazić , ljudina

                        Капитен КК Црвена Звезда Бранко Лазић дошао је у среду увече у Чачак само да би обрадовао једног болесног дечака. Он је у ОШ „Др Драгиша Мишовић“ уручио Вукову диплому Вањи Петровићу, страственом звездашу оболелом од церебралне парализе.
                        https://t.co/fEba41dCPs

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          E sta sve nece covjek procitati... Zvezda profitabilna a FMP koji je savrseno funkcionisao bez pomoci drzave je propao, a taj isti propali projekat vadi Zvezdu iz najdubljih govana od osnivanja?!
                          Kad napises da tim koji je ispao iz ABA lige i takmicio se u KlS savrseno funkcionisao, mrzi me da ti ista i odgovaram

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Kad napises da tim koji je ispao iz ABA lige i takmicio se u KlS savrseno funkcionisao, mrzi me da ti ista i odgovaram
                            Neka sad, kad znas sve, ajde mi objasni kako je propao ako ima onoliku infrastrukturu u FMP, ako je UG u dugu od 15mil eura uspio da izvuce is bankrota i dodje do EL, osvoji 11 titula... Kako je propao? FMP je ulozio svoj kapital, svoju infrastrukturu u Zvezdu a be obrnuto.

                            Comment


                            • Ima u Ec par dobrih elipa,bas dobrih

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Neka sad, kad znas sve, ajde mi objasni kako je propao ako ima onoliku infrastrukturu u FMP, ako je UG u dugu od 15mil eura uspio da izvuce is bankrota i dodje do EL, osvoji 11 titula... Kako je propao? FMP je ulozio svoj kapital, svoju infrastrukturu u Zvezdu a be obrnuto.
                                FMP nije ulozio svoj kapital. Nije ulozio infrastrukturu nego je iznajmljuje i to naplacuje.
                                Nije FMP spasio Zvezdu nego politicki vrh na celu sa Djilasom.
                                Saznasmo i da se iz budzeta Zvezde finansira taj isti FMP.
                                Ne sporim uspehe FMP i Covica. U trenutku ulaska FMP u Zvezdu FMP je bio u teskom kanalu.
                                To je uradjeno iz finansijskih benefita Covica i FMP kao i zbog brenda i imena Zvezde, pomoci drzave itd,itd,itd
                                Last edited by Laza Kacanski; 14-06-18, 17:03.

                                Comment

                                Working...
                                X