Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodimo 22-20 posle prve cetvrtine.
    Voimjaoca

    Comment


    • Pa znam za neke.Jednom kazem nesto na chatu a drugi me pita ovde kao provokaciju..a nije mogao nikako drugacije saznati..Mada, veruj mi, ja sam extremno opusten lik...Koji radi za lap topom i gleda po ceo dan tekme...pa imam vremena da pisem po ceo dan ako treba...

      Jedina slaba tacka mi je bio Alimpije, jednostavno mi se takvi likovi gade...

      Pises ti ok, i nema potrebe da mene ubedjujes u nesto ili druge...Svidja mi se kako pises, vidi se da pratis i znas...Znaju i drugi ali ono jbga...mislim na ove sto mi repliciraju ali su sujetni kao i gazda im....pa moraju da progledaju na tezi nacin....

      KKCZ pratim bukvalno od ranih 90tih i ako imam 35 godina..i to neprekidno...zaradjujem na neke nacine gde sam uz kosarku non stop..i iskreno kad dodje ovaj deo sezone, bude mi poprilicna muka od kosarke...i kosarka je dosta jednostavna, ovo sto se uradilo ove sezone spada u KRIMINAL....najgore vrste,....mislim na KKCZ...

      Radonjica stvarno postujem, svaki put sve vise i vise...ne zato sto je najbolji trener, vec sto je jako dobar covek. Nijednom, apsolutno nijednom nikome nije odgovorio i drzao je cast kluba non stop na visni...bio sam nervozan protiv Cibone ali jbga los dan...to mogu da razumem ..ali ne mogu da razumem ovo sto se desilo ove sezone..toliko su mi sve zgadili da je to nenormalno
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Игра Антић.Лоше смо почели.

        Comment


        • Pisaj me ako ovaj Zlatibor ne izbaci partizan

          Igras pored zlatibora i nemas kruzenje lopte..Covic ti izgleda napsram ostalih kao MJ23...)) tako je to kad oteras MB
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Covic bukvalno kao da igra basket ispred zgrade. Ovolika doza ,,opustenosti,, nije vidjena u kosarci.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa znam za neke.Jednom kazem nesto na chatu a drugi me pita ovde kao provokaciju..a nije mogao nikako drugacije saznati..Mada, veruj mi, ja sam extremno opusten lik...Koji radi za lap topom i gleda po ceo dan tekme...pa imam vremena da pisem po ceo dan ako treba...

              Jedina slaba tacka mi je bio Alimpije, jednostavno mi se takvi likovi gade...

              Pises ti ok, i nema potrebe da mene ubedjujes u nesto ili druge...Svidja mi se kako pises, vidi se da pratis i znas...Znaju i drugi ali ono jbga...mislim na ove sto mi repliciraju ali su sujetni kao i gazda im....pa moraju da progledaju na tezi nacin....

              KKCZ pratim bukvalno od ranih 90tih i ako imam 35 godina..i to neprekidno...zaradjujem na neke nacine gde sam uz kosarku non stop..i iskreno kad dodje ovaj deo sezone, bude mi poprilicna muka od kosarke...i kosarka je dosta jednostavna, ovo sto se uradilo ove sezone spada u KRIMINAL....najgore vrste,....mislim na KKCZ...

              Radonjica stvarno postujem, svaki put sve vise i vise...ne zato sto je najbolji trener, vec sto je jako dobar covek. Nijednom, apsolutno nijednom nikome nije odgovorio i drzao je cast kluba non stop na visni...bio sam nervozan protiv Cibone ali jbga los dan...to mogu da razumem ..ali ne mogu da razumem ovo sto se desilo ove sezone..toliko su mi sve zgadili da je to nenormalno
              Postujem tvoje misljenje. Ja sam samo izneo neke stvari koje znam ''iz pionira'', od nekih ex kosarkasa, a sada ljudi koji rade na RSB-u.
              Sada, ako ti mislis da nije tako, ok, tvoja stvar.
              Za Alimpijevica se slazem. Meni se on nije svidjao od samog pocetka, ali imao je moju podrsku donekle.
              Kada je vec poceo sa onim izjavama, cak i pre kupa, da smo sve osvojili ove sezone ne bih ga zeleo za trenera naredne.
              Jednostavno, tatitin nadrkanko nema sta da trazi u svetinji.
              Oko Radonjica isto znam dosta toga, kao i oko rastanka sa klubom i svega sto se desavalo.
              Mogu samo reci da je to jedan od boljih ljudi koji su u tom periodu radili u klubu i jedan veliki dzentlmen i gospodin.
              Da je bilo srece i para od drzave ove sezone, gledali bi se mi i dalje, a mozda bi bili u areni na F4, ko zna.
              Last edited by Guthrie; 12-05-18, 18:34.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Postujem tvoje misljenje. Ja sam samo izneo neke stvari koje znam ''iz pionira'', od nekih ex kosarkasa, a sada ljudi koji rade na RSB-u.
                Sada, ako ti mislis da nije tako, ok, tvoja stvar.
                Za Alimpijevica se slazem. Meni se on nije svidjao od samog pocetka, ali imao je moju podrsku donekle.
                Kada je vec poceo sa onim izjavama, cak i pre kupa, da smo sve osvojili ove sezone ne bih ga zeleo za trenera naredne.
                Jednostavno, tatitin nadrkanko nema sta da trazi u svetinji.
                Oko Radonjica isto znam dosta toga, kao i oko rastanka sa klubom i svega sto se desavalo.
                Mogu samo reci da je to jedan od boljih ljudi koji su u tom periodu radili u klubu i jedan veliki dzentlmen i gospodin.
                Da je bilo srece i para od drzave ove sezone, gledali bi se mi i dalje, a mozda bi bili u areni na F4, ko zna.
                +1000 eto, lako se slozimo i imamo slicno misljenje
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja mislim da ne moze niko da mi ogadi kosarku kao Coki junior.
                  Kakva nonsalantnost.
                  Ne ponasa se nista drugacije nego u FMP-u.

                  Comment


                  • dve trojke o tablu
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Baby Cho oplođava po planinskoj lepotici..

                      Come to Harlem Globetrotters bro'

                      Comment


                      • Sto ne igra Lazic?

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Sto ne igra Lazic?
                          Igra

                          Comment


                          • Sta bi se tek desavalo da Filip ne igra tako lezerno? Bili bismo na +35.

                            Comment


                            • mas upise od kad sam dosao ovde, procitaj moje i tvoje i bice ti jasno koliko si svemirskih milja daleko od mene..sa sve Alimpijevicem...Nista lose, ali tako je...i to samo kad se radi o KKCZ...to bar svi znaju nesto,posto gledaju svaki mec...
                              To se odnosilo na drugog momka, ali se kristalise da ste drugovi ta ekipa..nebitno skroz..istrpite da neko ima drugacije misljenje....jednostavno je..
                              Onako u principu izgledaju tvoje rasprave ... nipodaštavanje tuđeg mišljenja i pozivanje na pravo na drugačije mišljenje kad dobiješ argumente koji ti se ne sviđaju

                              Comment


                              • Ajmo dalje ,bravo Omic ,Dobric i Covic ....

                                Comment

                                Working...
                                X