Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post
    Partizan se sa Jankovićem i Jovanovićem sve dogovorio oko uslova za potpis, a sa Radičevićem su pregovori bili u završnoj fazi.

    Rakićević je jedan deo novca i dobio.
    Pa nece momci s konja na magarca.

    Comment


    • Alimpijevic je najvece zlo koje je zadesilo nas klub u poslednjih 10godina. Ta spodoba od trenera je unistila sve ono sto se mukotrpno gradilo 5 godina.
      Naravno kriv je i onaj koji ga je postavio.
      Prosle godine smo krenuli u novi ciklus. Nesposobni trener je doveo do toga da smo od tog ciklusa dobili jedno veliko NISTA.
      Svi se busaju u prsa Jankovicem a sam Topic izjavi da se ocekivalo vise.
      Sada je Covic bacio pricu kako ide, kako je dosta svega, neka dodju drugi, sazvace konferenciju za stampu itd,itd. Sutradan puj pike ne vazi. Idemo, radimo, dosta je prica[emoji51][emoji51][emoji51]
      Drugi se zestoko pojacavaju, sklapaju timove mi ni trenera nemamo. Ali ne sumnjam da ce Covic dobro iskautirati i odabrati igrace i trenera jer vlada misljenje da niko ne zna bolje od njega. Njegova samovolja i bahatost je jaca nego ikada.
      Za dug Mileru kriv je Radovic, za gubitak ABA lige sudije i Bokan, navijaci, Strahinjica Bana itd,itd.
      Napisao sam vec. Cekacemo mesecima na nesto konkretno, dovoditi igrace u septembru i oktobru,kukati kako se bolje ne moze i na kraju dobiri trenera poslusnika i jedno 5 igraca iz FMPa.
      Last edited by Laza Kacanski; 13-06-18, 16:54.

      Comment


      • Tebi bi se najviše isplatilo da ideš da navijaš za drugi klub, ozbiljan sam.

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Partizan se sa Jankovićem i Jovanovićem sve dogovorio oko uslova za potpis, a sa Radičevićem su pregovori bili u završnoj fazi.

          Rakićević je jedan deo novca i dobio.
          Mrzi me da tražim po netu "ugovor", kkp i Rakićevića [emoji41] Verovatno se sećaš ?

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Last edited by Samo Zvezda; 13-06-18, 16:57.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Tebi bi se najviše isplatilo da ideš da navijaš za drugi klub, ozbiljan sam.
            Za razliku od nekih ja ne navijam za klub zbog koristi pa da odem navijati za drugi klub ako nudi vise.
            Jbg niti me Covic il neko drugi placa pa da mu podilazim.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Pa nece momci s konja na magarca.


              ... nego će na Čovića...
              Šta ćeš...

              Comment


              • Mi vec debelo kasnimo sa svim sta ceka Covic nije mi jasno da se nesto desi samo od sebe e pa nece rodjace.
                Ako vec zeli da ode daj se isprsi covece reci nemogu vise aj zdravo ovako se samo agonija produzava.

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  ... nego će na Čovića...
                  Šta ćeš...
                  Tako je.
                  Da nece na limara slucajno?
                  Najbolji klub proteklih godina u zemlji, izbor je logican. ;)

                  Comment


                  • Sve mi se čini da tebe neko drugi plaća da radiš nešto drugo. Čudi me da da sad nisi oformio svoj košarkaški klub jer sve znaš, pa i kako se vodi isti.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Tebi bi se najviše isplatilo da ideš da navijaš za drugi klub, ozbiljan sam.
                      Mogla bi i neka peticija da se napravi?[emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Tako je.
                        Da nece na limara slucajno?
                        Najbolji klub proteklih godina u zemlji, izbor je logican. ;)


                        Važno je da si ti kao navijač Zvezde zadovoljan.

                        Ja se, kao navijač Partizana, a da moj klub ima uspehe samo u domaćici, ne bih baš hvalio najboljim klubom za takvu domaću upotrebu i izborom Rakićevića i ostalih veličina.
                        Ali dobro...
                        Last edited by bounty hunter; 13-06-18, 17:08.

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          Sve mi se čini da tebe neko drugi plaća da radiš nešto drugo. Čudi me da da sad nisi oformio svoj košarkaški klub jer sve znaš, pa i kako se vodi isti.
                          Sve mi se cini da tebe neko placa da ga podrzavas.

                          Comment


                          • Pa on me plaća.

                            Comment


                            • Kad je ta famozna konferencija za štampu?

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Važno je da si ti kao navijač Zvezde zadovoljan.

                                Ja se, kao navijač Partizana, a da moj klub ima uspehe samo u domaćici, ne bih baš hvalio najboljim klubom za takvu domaću upotrebu i izborom Rakićevića i ostalih veličina.
                                Ali dobro...
                                Nismo prvaci drzave?
                                Nismo vas otresli u polufinalu?

                                Comment

                                Working...
                                X