Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da smo imali validne argumente BAT bi presudio u nasu korist, bez obzira koliko se oni naginju da zastite igrace.
    To sto je pravio sranja i potpisao ugovor sa drugim timom u sred sezone je moralna greska al izgleda da klupske obaveze nisu bile zanemarene.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Gle, meni se tipenfeler desi i prođe, ali tvoje boljke su na žalost hronične

      I dalje traje spinovanje, svaka čast, jbg kad sendvič nije za džabe. Ide li unutra podriguša ili ste avanzovali do mortadele? Ima li dodataka, jesu li kifle od pre tri dana?

      Ma koliko se upinjao da izvrneš istinu, to može da prođe samo kod tvojih sendvičara ali ne i kod nekoga sa gramom mozga.

      Dakle, navijači NISU slepi. Mogu biti zaslepljeni, ali kod većine ta zaslepljenost ima ograničen rok. Tako da muda za bubrege može da prodaješ ograničeno, ne baš svaki put i u svakoj situaciji.

      Ne možeš da pričaš o F4, a da s druge strane kompletno rasprodaš tim.

      Ne možeš da oteraš trofejnog trenera, a da onda na njegovo mesto dovedeš najnovijeg prizetka.

      Ne možeš za profesionalne funkcije u klubu postavljaš širu i užu rodbinu i prijatelje. Jer to onda NIJE profesionalni klub.

      Ne možeš da plaćaš fantomske igrače i da kukaš da nemaš pare.

      Ne možeš da koncipiraš tim gde će penzioneri biti ključni igrači.

      Ne možeš da odjebeš sistem koji je donosio titule da bi igrao neobaveznu i rekreativnu košarku.

      Ne možeš da mirno posmatraš kako sve odlazi u kurac da da ti sujeta ne da da nešto promeniš dok nije prekasno.

      Mogao bih ovako do sutra...

      A za kraj, ono što najviše veže navijače za tim je fanatična borbenost, volja i želja. Sistem koji je uspostavo Dušan Vujošević, a implementirao u svoje ekipe Dejan Radonjić.

      Sistem koji se zove "Borba bre!!!". I to je sistem koji nije floskula već način bitisanja u klubu. Sistem koji znači da protivnik može da bude bolji od tebe ali ne može da želi pobedu više nego ti.

      To je ono što je dovodilo desetine hiljada ljudi da gledaju ekipu. Ne Dejo Radonjić, ne igrači, ne rezultati. Već činjenica da su svi bili svesni da će igrači izginuti po ternu za pobedu pa makar je ne ostvarili. To je ono što stvara konekciju, što te tera da si uz tim i kada ide i kada ne ide.

      Možeš promeniti trenera, ali ne možeš promeniti ono ŠTO ČINI KLUB i očekivati da će ti tapšati zbog toga.

      Sem za sendvič.

      Ajd prijatno.
      - Dovoljno sam pismen da razlikujem greske u kucanju i osnove pismenosti koji se ogledaju u recima: ondak, sumLJam, visLJI, komeNdija, preCednik itd, ako ti se potkrala greska u kucanju pa si slovo dodao slucajno unapred se izvinjavam,

      - ponavljam, nikakvih problema nemam sa licnim vredjanjem, opasno bi se zabrinuo da neko od mojih najblizih prijatelja ili ne daj Boze dece nazove botom ili ulizicom, isprdkom ili koji god vec epitetom me nazvali ovde,kada nemas argumente onda je najlakse izvredjati sagovornika....,
      - odgovoricu samo na one konstatacije tvoje koji imaju dovoljnu tezinu da i dobijes odgovor, o nekim nebulozama je stvarno bespredmetno odgovarati,

      -citiraj ili postuj bilo kakvu izjavu da je klub zacrtao osvajanje EL, koliko sam ispratio medije i sve izjave iz kluba bila su tri cilja, osvajanje tri trofeje sa prioritetom na ABA LIGI,
      - Radonjic nije oteran vec mu je ponudjen novi trogodisnji ugovor dan posle osvajanje ABA lige, Dejan Radonjic je imao druge planove i srecom po njega licno sto je tako odlucio, verovatno bi doziveo najgora vredjanja na pola sezone od onih istih koji u krevet lezu sa salom Bayerna oko vrata a nisu stanovnici Nemacke, Dejan Radonjic suvise pametan covek, znao je on vec u maju planove svakog igraca ponaosob, on sebe nije video u novoj KKCZ pa da mu je ponudjeno 500 k po sezoni. Nije zeleo da ono ime sto je stekao u KKCZ da prospe sa par poraza u El i gubljenjem titule u ABA LIGI. A Radonjic da je odleteo posle Cibone verovatno bi sada bio na relaciji Sutjeske i Stelmeta i niko od novih postovalaca Dejana Radonjica ni suzu ne bi pustili za njim.
      - koliko sam ja upoznati niko od rodjaka nema nikakvu funkciju u klubu osim sto poslednja dva meseca Filip Covic igra. Ne znam kako ti ti rodjaci navodni nisu smetali kod osvajanja 10 trofeja a sada kada ih nema odjednom su rodjaci problem,
      - sto se tice igrackog kadra, nekada se pogodi, nekada se promasi, nekada su se odbrojavali dani za odlazak igraca koji su bili na dvomesecnim ugovorima,pisale se peticije da se otera trener, Stimara itd, u proteklih 7 godina sigurno je bilo vise pogodaka nego promasaja, rezultat toga je 10 trofeja, verovatno da nisu pogodjeni ne bi ni bilo trofeja zar ne?,
      - navijac koji puni arenu/pionir je digao ruke od ove ekipe pre nego sto je i pocela sezona, ta ista ekipa za kojom svi zale je u roku od 7 dana imala 20.000 gledalaca u Areni na jednoj utakmici a vec 7 dana kasnije nepunih 8000. Sta se promenilo u tih 7 dana da ista ekipa ima punu i polupraznu dvoranu, isti trener i igraci.Gde je sistem borba u kost, kako to navijaci nisu prepoznali kod iste te ekipe u roku od 7 dana.
      Odlazili su i bolji igraci nego sto su otisli proslog leta, ali nikada takvu elementarnu nepogodu nijedan sastav nije doziveo kao ovaj. Da ne pricam o uticaju fudbala i odvlacenje dela publike sa kosarke. O uticaju gradjevinskih preduzimaca sa tribine drugom prilikom,

      Ja se iskreno nadam da se ova prica oko ove uprave zavrsava vrlo brzo, ne mogu vise da jedem ove sendvice, vec sam debelo preko 100 kg, na 2 metara visine to se za sada i ne primecuje ali ako uprava nastavi dalje da salje ove sendvice imacu stvarno problem sa zdravljem a i linijom.
      Last edited by Šarac; 09-06-18, 20:31.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Da smo imali validne argumente BAT bi presudio u nasu korist, bez obzira koliko se oni naginju da zastite igrace.
        To sto je pravio sranja i potpisao ugovor sa drugim timom u sred sezone je moralna greska al izgleda da klupske obaveze nisu bile zanemarene.
        On je imao do kraja sezone ugovor. Svaka vrsta ugovora nakon isteka tog, moze da se potpise i 6 meseci unapred. To nije nikakav prekrsaj. To sto je pravio sranja, mogao je klub da demantuje i u skladu sa vazecim pravilnikom istog da ga kazni i dokaze na BATu.

        Comment


        • @Sarac

          Kad si vec krenuo da obrazlazes stvari probaj i ovo:

          - Zasto je Radonjic nakon odbijanja ugovora pljuvan po medijima i okrivljen za sve i svasta? Zasto mu je zamereno sto je rekao da igraci ne primaju redovno plate?
          - Zasto nije objavljeno koji "sponzori" su ostali kratki i nisu isplatili ono sto je dogovoreno, pa je doslo do rasprodaje?
          - Nakon odlaska Radonjica, zasto je poveren klub totalnom pocetniku? I to klub sa velikim pritiskom i ambicijama u regiji.
          - Zasto se ova sezona i dalje u medijima od strane uprave tretira kao uspesna?

          Pitanja ima itekako jos, ali eto od negde moramo da krenemo

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            - Dovoljno sam pismen da razlikujem greske u kucanju i osnove pismenosti koji se ogledaju u recima: ondak, sumLJam, visLJI, komeNdija, preCednik itd, ako ti se potkrala greska u kucanju pa si slovo dodao slucajno unapred se izvinjavam,

            Ja se iskreno nadam da se ova prica oko ove uprave zavrsava vrlo brzo, ne mogu vise da jedem ove sendvice, vec sam debelo preko 100 kg, na 2 metara visine to se za sada i ne primecuje ali ako uprava nastavi dalje da salje ove sendvice imacu stvarno problem sa zdravljem a i linijom.
            Šarac, interesuje me kada je Zvezda pustila sezonske karte u prodaju - prvi put (neka pretprodaja) da li je to bilo neznatno nakon majskog intervjua Čovića u kojem priča o F4 i ambicijama?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Nema tu odgovara..ne da nece to reci..nego i cinjenicu da objasni kakvi su bili odnosi uprava-igraci, trener...u to vreme..pred kraj sezone i kako se gasila svlacionica...

              Sad, da DR nije ostao, da je Zoc uzeo pauzu jednu godinu, da nije usla trojka Djordjevica, Smitha itd itd..Nema sumnje da bi se covek dokazao, nista u zivotu nije slucajno..To je cisto omalovazavanje rada doktora, ako da Bog da odem u Oktobru i da mu kazem hvala genije, da znas da si genije..ali ne za titule,vec sto si ga od... i sto nisi ulazio u njegovu splacinu saopstenjima i raznim glupostima ...

              Nisi ti druze bot, evo da se ispravim, to si bio dok si isao po svim drustvenim mrezama i pljuvao jednu obicnu FB stranicu i razapinjali Mitu Blogera, ti si bre sad avanzovao, kako i dolikuje u ovoj zemlji...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                @Sarac

                Kad si vec krenuo da obrazlazes stvari probaj i ovo:

                - Zasto je Radonjic nakon odbijanja ugovora pljuvan po medijima i okrivljen za sve i svasta? Zasto mu je zamereno sto je rekao da igraci ne primaju redovno plate?
                - Zasto nije objavljeno koji "sponzori" su ostali kratki i nisu isplatili ono sto je dogovoreno, pa je doslo do rasprodaje?
                - Nakon odlaska Radonjica, zasto je poveren klub totalnom pocetniku? I to klub sa velikim pritiskom i ambicijama u regiji.
                - Zasto se ova sezona i dalje u medijima od strane uprave tretira kao uspesna?

                Pitanja ima itekako jos, ali eto od negde moramo da krenemo

                @ Manny

                - zato sto je imao dogovor sa NC da ce do 30 juna imati dogovor sa igracima i da ce velike deo obaveze biti ispunjene na osnovu obecanja velikog manitua dato licno NC da ce drzava sve uciniti da se pomogne KKCZ u finansiranju. Bez ikakvog dogovora ili naznaka DR je na svoju ruku javno izneo ono sto su svi znali da se duguje igracima, ali jedno je dogovor koji imas sa predsednikom kluba a drugo je da 15 dana pre formalnog isteka ugovora i osvajanja trofeja javno isprozivas rukovodece ljude kluba. Da li je on time zeleo da ocrni NC ili da odigra ulogu mucenika njega a i kluba u celini to je vec drugo pitanje, sve ostale pikanterije i uloge svemirka i drugih ljudi u to vreme, nije moje da pisem ovde. Ubrzo je posle javne izjave DR da se toliko duguje usledila kontrola El i odustajanje igraca za dolazak i zvanje managera i klubova za opstom otimacinom igraca. Nikome nije jasno zasto je DR to izjavio tada a nije to isto izjavio u isto vreme samo godinu dana ranije na istom mestu pri istom slavlju, kada je primio samo 4 plate i bio isplacen u potpunosti do pocetka sledece sezone,


                - nijedan sponzor nije ostao kratak za dogovoreni iznos, to su forumaske price i kuknjave bile kako neko nesto duguje, sponzori su cinili taj deo budzeta koji je i naveden, MTS,IDea, Pionir.i grad, Mozda je bilo kasnjenja ali niko nije ostao kratak za pare. Problem su sponzori koji su naprasno pobegli iz kluba kada su shvatili da nije lepo za imidz da jedan clan porodice po prezimenu Vucic bude u klubu, a i Fk usmeni dogovor je isto deo obecanih para koji nikada nisu dosli. Nema papir za to, ali neke stvari koje obeca prvi covek vlade imaju tezinu ali nekada i ne, kao i obecanje od aprila da ce sve biti ok oko pomoci KKCZ,
                - zato sto 15 jula ili vec kada je postavljen na postojeci igracki kadar od 4 igraca i dogovoreni JJ tandem nijedan trener nije hteo da udje u sezonu sa tim sastavom ili su pojedini bili suvise skupi. Pa kao da je samo KKCZ promasio sa trenerom, da je dobar trener garant uspeha pa onda nijedna ekipa sa dobrim trenerom nikada ne bi izgubila trofej, DA je bio high risk/high reward.
                - svaka sezona gde se osvoji trofej se moze smatrati uspesnom u nasem slucaju samo delimicno uspesnom jer trofej aba lige ima vecu vrednost od ova dva preostala trofeja, 11 pobeda je u ocima uprave uspesna jer moglo je po kvalitetu tima i finansija da bude daleko ispod ovih 11 pobeda, za navijace je ocigledno uspeh u El samo ako se osvoji taj isti trofej ili udje u playoff. Za 5 godina bistvovanja u El imamo samo jedan playoff, ali se ne secam da smo i one prethodne godine kada nismo usli u playoff govorili da su neuspesne kao ova,

                Sutiraj i dalje ako ima smisla bilo sta da odgovaram, kao da ce moja pisanje bilo sta promeniti o utisku ove sezone,

                @ganac

                Mislim da je pustanje sezonskih u onom periodu bio pokusaj da se sa 200 ili 300k eur isplati deo obaveze prema timu, bukvalno se zavrsila pretprodaja danom zavrsetka KLS finala.

                Ove sezone se nece prodavati sezonske jer je suludo da se za nesto unapred uzimaju pare a ne zna se jos ni ko ce voditi klub, ni koja ce se liga igrati ni koji ce igraci biti u timu sledece sezone.
                Last edited by Šarac; 09-06-18, 21:09.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Šarac, interesuje me kada je Zvezda pustila sezonske karte u prodaju - prvi put (neka pretprodaja) da li je to bilo neznatno nakon majskog intervjua Čovića u kojem priča o F4 i ambicijama?
                  Počela je 5.juna za "stare" sezonce a za ostale od 12-30 juna .Produženo je kasnije do 8-9 jula.

                  To je bilo u pretprodaji po povoljnijim uslovima.
                  Drugi krug je bio krajem septembra

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ne bih ja idealizovao Deja, imao je on bagove u toku utakmica da je to za ne verovati ali i ono što je gore i njegove su "zasluge" za dovođenje nekih promašaja koji su klub koštali, u krajnjem slučaju...zbirno brljotine Čovića i Radonjića su Zvezdu koštale 3 miliona evra i posredno dovele do ovoga danas. Kažem posredno, jer se opet verujem moglo sve hendlovati ali je mr sujetni terao po svom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Нико није хтео од тренера који су контактирани. Јел контактиран Јововић можда и зашто не? High risk је био, али high reward никако, јер би у најбољем случају узео 3 трофеја као и 90% тренера због слабости конкуренције и предности играња Евролиге. А за коју годину паљба у богатији клуб.

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Нико није хтео од тренера који су контактирани. Јел контактиран Јововић можда и зашто не? High risk је био, али high reward никако, јер би у најбољем случају узео 3 трофеја као и 90% тренера због слабости конкуренције и предности играња Евролиге. А за коју годину паљба у богатији клуб.
                        Jovovic bio pod ugovorom i jos uvek je.
                        Pesic, Borko Radovic, Ivanovic, Maritnez, Milan Tomic su imena koja su kontaktirana po definitivnom odbijanju DR da potpise novi ugovor.
                        Milan Tomic je bio najblizi ali je morao da dobije od nas odgovor do 15 jula, mi smo cekali DR do 17 jula, Milan Tomic je 15 jula produzio ugovor sa Olimpijakosom.

                        Comment


                        • Braca Grim, Anders i Vajld da pozavide...Ako ne verujete Sarcu, verujte bar Covicu...zakleli su se na pionirsku maramu...

                          Znaci da sumiramo, Radonjic je sve zajebao..+Kuzmic itd..fb stranica..Radovic...Pukl..Bokan..ima li ko jos...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • U ponedeljak da se stavi zavesa na ovu losu,tmurnu i slabu sezonu.

                            Pa polako,trebace dosta promena i strpljenja da se vrati Evroliga ali ce morati da se krene sa trenerom,pa igracima i dalje,sistemski.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              ...

                              Znaci da sumiramo, Radonjic je sve zajebao..+Kuzmic itd..fb stranica..Radovic...Pukl..Bokan..ima li ko jos...
                              Ne spinuj, nigde nije receno da je DR Sve zajebao. Postuj razlicito misljenje bez trolovanja i ulazenja svaki put u konflikt.
                              Last edited by mmajstor; 10-06-18, 01:06.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                .

                                Ove sezone se nece prodavati sezonske jer je suludo da se za nesto unapred uzimaju pare a ne zna se jos ni ko ce voditi klub, ni koja ce se liga igrati ni koji ce igraci biti u timu sledece sezone.
                                Zar ne bi do 15 juna trebalo da se sve zna... odkud sad to da se nista ne zna?

                                Comment

                                Working...
                                X