Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, tema se privatizuje maksimalno, a posto je ovakva moderacija, i ovo je prihvatljivo.

    Comment


    • Nisam u toku,sto Jankovic i Jovanovic nisu u timu?

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Frank Elagar moj vlazni san ako Lesor ode.
        Michael Eric je zverka opasna. Mada nece on od Blatta nidje.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Janković je imao povišenu temperaturu, a Jovanović je igrao protiv Borca, ne znam što ga nije uvodio u igru protiv FMP-a, možda zbog sukoba sa Apićem na prethodnoj utakmici.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by nine33 View Post
            Michael Eric je zverka opasna. Mada nece on od Blatta nidje.
            Prica se da nam je bio na radaru letos...

            Comment


            • Da sačekamo mi lepo barem avgust sa tim pričama.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Da sačekamo mi lepo barem avgust sa tim pričama.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  A ti znas dal sam ja pidrzavao DR ili ne ??????? Tvoja zelja da se predstavis kao apostol istine ti ne stoji.
                  Ja i dalje smatram da igramo sramotnu odbranu. Nigde nisam pisao da treba da je igramo kao u eri DR, uporedjivao kao ti itd.
                  Jer kad napisem igramo ocajnu odbranu ti i jos po neki pojedinac odmah krenete u pricu ,,Primao je i DR 100 poena,, . To je vas odbrambeni mehanizam.
                  I de sam ja uvredio Alimpijevica? Napisati da igramo losu odbranu je uvreda ?

                  Ja ipak mislim da je rezultat najvazniji. To da li nam je odbrana dobra, ili nije je manje bitno. Da gubimo vecinu utakmica, onda bi moglo da se komentarise sta uraditi da bude bolje.
                  Ovako, napad nikad bolji. Procenti za 3 nikada bolji i problem je odbrana.
                  Super, da mi zategnemo odbranu pa da pobedjujemo sa 20-30 razlike u EL, a ovi kod kuce da niko ne predje 50; znaci 40-50 razlike u ABA, KRK i KLS.
                  Samo je problem sto ako se zategne odbrana, onda napad malo skripi zbog potrosnje. Rotacija nam jeste siroka, ali tim nije sklopljen kao odbrambeni. Da li je bilo plana da tim bude napadacki, ili se islo da se pazari sta se moglo je manje bitno. Veliki br. igaca KKCZ je sa odbranom na Vi. Cak i taj Dobric, pa i Lesor koji imaju fizikalije to ne igraju.
                  Da li je do trenera, ili do igraca je pitanje.
                  Neko jeste napisao nedavno da se Al drao na tajm-autu kako ne mogu da odograju ono sto su dogovorili u odbrani. Nema se kapaciteta.
                  Ti bi mogao malo manje da se upisujes sa odbranom u vezi...
                  Ja verovatno nikada necu zaboraviti tvoj upis sa pocetka ove sezone (kada smo se malo sporeckali) kada si napisao nesto otprilike ovako - koliko moze da bude tesko da vidis sta je DR igrao pa da to prekopiras (14. novembar 2017; nije me mrzelo da trazim).
                  A to sto ponavljas da odbrana donosi trofeje, a napad pobede cemo proveriti na kraju sezone 17/18.
                  Takodje bih pozdravio Losmija i tezu da imamo mnogo jaci tim nego prosle godine. Na pocetku je to bio skup rekreativaca (i ko ih dovede), a sada kada su se malo uigrali, krenuli da kapiraju jedan drugog i trenera, sada su nevidjen tim i sve osim ubedljivih pobeda je nevidjen neuspeh.
                  Last edited by Grof; 18-02-18, 06:39.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    To ćemo da vidimo, ako smo doveli sve ove igrače da bi ih rasprodali nakon jedne sezone, džabe smo krečili. Sledeće sezone moramo da imamo veći budžet prvenstveno da zadržimo igrače koji su pokazali kvalitet u ovoj sezoni.
                    Mislis, da nemamo neisplacenih obaveza, pa da moramo da prodamo sve sto mozemo da bi preziveli?

                    Comment


                    • Grofe, od tebe sam bar ocekiva da ne udjes u klub:225k ali dobro. nisam napisao da su igraci takvi, vec da je trener neznalica i alibi trener..Znate stav, nema potrebe da ga ponavljam. Ako hocete homogeni stav, onda se divite sarcevim citatima..i divljenju ovoj naprednoj politici kluba..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Janković je imao povišenu temperaturu, a Jovanović je igrao protiv Borca, ne znam što ga nije uvodio u igru protiv FMP-a, možda zbog sukoba sa Apićem na prethodnoj utakmici.
                        Da, Jankovic je bio bolestan ali ga ocekujem veceras u sastavu ,mada Keselj je namestio pracku

                        Jovanovic je pao u treci plan dolaskom Omica i to je razumljivo ,sreca njegova pa ugrabi koji minut jer je Pero povredjen jer kad se vrati Pero on ce ostati prikovan za klupu...

                        Inace ubedjen sam da ce Pero danas traziti da igra utakmicu ...iako je evidentno da nije fit,zelja za trofejom je ogromna kod njega

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Grofe, od tebe sam bar ocekiva da ne udjes u klub:225k ali dobro. nisam napisao da su igraci takvi, vec da je trener neznalica i alibi trener..Znate stav, nema potrebe da ga ponavljam. Ako hocete homogeni stav, onda se divite sarcevim citatima..i divljenju ovoj naprednoj politici kluba..
                          Politika kluba je toliko napredna da jedan Vujošević izjavljuje, bez imalo ironije, da se nada da će Čović uspeti da se izbori protiv Vučića i njegovog brata. Jbga, nemoj da kukaš kad te je čovek uhvatio u nedoslednosti. Kod tebe i kod svih ostalih koji samo pljuju ili su loši igrači, ili trener, pa kad krenu da pobeđuju loši su svi ostali. Nema šanse da se dogodi neka pohvala, a tim koji je zabeležio do sada 28 pobeda nemoguće da ih nije zaslužio.
                          Last edited by dekkard; 18-02-18, 07:50.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post

                            Ja ipak mislim da je rezultat najvazniji. To da li nam je odbrana dobra, ili nije je manje bitno. Da gubimo vecinu utakmica, onda bi moglo da se komentarise sta uraditi da bude bolje.
                            Ovako, napad nikad bolji. Procenti za 3 nikada bolji i problem je odbrana.
                            Super, da mi zategnemo odbranu pa da pobedjujemo sa 20-30 razlike u EL, a ovi kod kuce da niko ne predje 50; znaci 40-50 razlike u ABA, KRK i KLS.
                            Samo je problem sto ako se zategne odbrana, onda napad malo skripi zbog potrosnje. Rotacija nam jeste siroka, ali tim nije sklopljen kao odbrambeni. Da li je bilo plana da tim bude napadacki, ili se islo da se pazari sta se moglo je manje bitno. Veliki br. igaca KKCZ je sa odbranom na Vi. Cak i taj Dobric, pa i Lesor koji imaju fizikalije to ne igraju.
                            Da li je do trenera, ili do igraca je pitanje.
                            Neko jeste napisao nedavno da se Al drao na tajm-autu kako ne mogu da odograju ono sto su dogovorili u odbrani. Nema se kapaciteta.
                            Ti bi mogao malo manje da se upisujes sa odbranom u vezi...
                            Ja verovatno nikada necu zaboraviti tvoj upis sa pocetka ove sezone (kada smo se malo sporeckali) kada si napisao nesto otprilike ovako - koliko moze da bude tesko da vidis sta je DR igrao pa da to prekopiras (14. novembar 2017; nije me mrzelo da trazim).
                            A to sto ponavljas da odbrana donosi trofeje, a napad pobede cemo proveriti na kraju sezone 17/18.
                            Takodje bih pozdravio Losmija i tezu da imamo mnogo jaci tim nego prosle godine. Na pocetku je to bio skup rekreativaca (i ko ih dovede), a sada kada su se malo uigrali, krenuli da kapiraju jedan drugog i trenera, sada su nevidjen tim i sve osim ubedljivih pobeda je nevidjen neuspeh.
                            Ovaj tim moze da igra daleko bolju odbranu. Ne sjajnu ali daleko bolju od ove koju igramo. Za to je potrebna daleko veca disciplina u timu i odgovornost svakog pojedinca. To mora trener da im usadi u glavu. Ne moze niko da me ubedi da primamo ovoliko koseva iz kontra napada, trce nam protivnici ,,u ledja,, ispadamo posle dva doodavanja, strana pomoci ne postoji i da to ne moze bolje.
                            Alimpijevic nije uspeo da usadi ideju o vaznosti odbrane igracima.
                            Da se moze daleko bolje pokazao je mec protiv Zalgirisa. U tom mecu je pre svega pristup bio pravi.
                            Sa druge strane imsistiranje Alimpijevica prilikom imenovanja za trenera na odbrani je prazna prica. Kukao je kako ne moze da brani pik jer nema centra koji je visok. Dolaskom Omica nista se nije.promenilo. Zapravo je jos gore.
                            Kada sam pisao ,,videti sta je radio DR i iskopirati,, objasnio sam tada pa mogu i sada sta sam hteo reci.
                            Sistem kosarke DR, Vujosevica, Pesica odnosno taj Jugoslovenski stil je uvek donosio rezultate. Osnov napada plej-centar, granitna odbrana, borba itd,itd. Pisao sam nasiroko o tome da se ne ponavljam.
                            Mozda je to nekome dosadna kosarka ali u enormnim razlikama u budzetima nasi timovi samo sa takvom igrom i pristupom mogu praviti rezultate u Evropi.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Politika kluba je toliko napredna da jedan Vujošević izjavljuje, bez imalo ironije, da se nada da će Čović uspeti da se izbori protiv Vučića i njegovog brata. Jbga, nemoj da kukaš kad te je čovek uhvatio u nedoslednosti. Kod tebe i kod svih ostalih koji samo pljuju ili su loši igrači, ili trener, pa kad krenu da pobeđuju loši su svi ostali. Nema šanse da se dogodi neka pohvala, a tim koji je zabeležio do sada 28 pobeda nemoguće da ih nije zaslužio.
                              Dekkard dobro prijatelju, ako ti tako kazes NC je opozicija srpska..xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Dekkard dobro prijatelju, ako ti tako kazes NC je opozicija srpska..xD
                                Stvar je malo kompleksnija od te crno bele predstave. Čović je tu, ali ne predstavlja prvi ešalon SNS bagre koja se zapatila u sportu kao Kokeza, Ostojić, Vazura.
                                Dok god obavlja pristojan posao (a obavlja ga) i ne talasa politički pušta se da radi svoj posao, jer bi u ovom trenutku za SNS i Vučića bilo štetno da krenu protiv njega, a nemoj misliti da Čićvu ne bi na njegovom mestu vrlo rado instalirao Bracu ili da nagradi nekog zaslužnog donatora stranke.
                                Dakle, čeka se prvi kiks da se taj scenario desi.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X