Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad cujem fmp+cz= nesto...ne znam sta bih dodao kao resenje. Ne mogu oni znati gde su gresili..Cuj ljudski kvaliteti..kod koga je to ljudski kvalitet..ovako iz mog ugla rekao bih Pera, Keselj i Filip Covic...ne vidim lose ljude tu sem njih..posto su isli glavom kroz zid da igraju a bolela ih qra ili nemaju kvalitet i tata im drzi klub pa moze da se zajebava...

    Sustina jeste da ne cekas drzavu vec pravis sam svoj deo kako i sta..imas dva tima, imas Miska..imas vecinu u ABA..imas najveci uticaj, jedini igras EL..i sta ti uradis...razmisljas kog trenera da stavis, srces supu i vidis coveka preko puta..i kazes, pa jbte ti si trener, nema veze sto nisi ni ABA vodio..bitno da ne nadjemo zle ljude u tmu i ti osvajas...Nema veze sto je uprava manje vise na nivou osnovca koji hoce da upise Harvard a prosek mu je 3.5....tu ne mislim na NC ali cim bira takve ljude okolo zna se da nije bas savrsen kako se prica...

    Apsolutno nema trika da se vratimo u sl sezoni sa ovakvim stanjem....apsolutno nema trika..znamo sta je hajp oko EL..

    Nema nama leka ovako, sto ne znaci da NC mora da ode...ali kazem da ovakva uprava je smesna kao cirkus...

    Pricalo se jos u Avg,Sept..ali eto..glavom kroz zid..ne kazem zasebe, vec svakog ko nesto zna o kosarci a nema sujetu da prizna kad vidi sranje..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja hoću da verujem Šarcu i Viktoru, Za Fićka svi kažu da je dobar čovek i verujem da on nije kriv za način igre u FMP-u i želim da dam podršku za tu još jednu sezonu ALI neću prestaajati da kritikujem ovaj tim i ovu selekciju (iz svega toga isključujem samo Topa- za njega nema kritike).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kad cujem fmp+cz= nesto...ne znam sta bih dodao kao resenje. Ne mogu oni znati gde su gresili..Cuj ljudski kvaliteti..kod koga je to ljudski kvalitet..ovako iz mog ugla rekao bih Pera, Keselj i Filip Covic...ne vidim lose ljude tu sem njih..posto su isli glavom kroz zid da igraju a bolela ih qra ili nemaju kvalitet i tata im drzi klub pa moze da se zajebava...

        Sustina jeste da ne cekas drzavu vec pravis sam svoj deo kako i sta..imas dva tima, imas Miska..imas vecinu u ABA..imas najveci uticaj, jedini igras EL..i sta ti uradis...razmisljas kog trenera da stavis, srces supu i vidis coveka preko puta..i kazes, pa jbte ti si trener, nema veze sto nisi ni ABA vodio..bitno da ne nadjemo zle ljude u tmu i ti osvajas...Nema veze sto je uprava manje vise na nivou osnovca koji hoce da upise Harvard a prosek mu je 3.5....tu ne mislim na NC ali cim bira takve ljude okolo zna se da nije bas savrsen kako se prica...

        Apsolutno nema trika da se vratimo u sl sezoni sa ovakvim stanjem....apsolutno nema trika..znamo sta je hajp oko EL..

        Nema nama leka ovako, sto ne znaci da NC mora da ode...ali kazem da ovakva uprava je smesna kao cirkus...

        Pricalo se jos u Avg,Sept..ali eto..glavom kroz zid..ne kazem zasebe, vec svakog ko nesto zna o kosarci a nema sujetu da prizna kad vidi sranje..
        Pa ko ceka drzavu?
        Sarac je lepo napisao. Udeo drzave je oko 20% u celoj toj prici.
        Ti i dalje zivi u iluzijama kako ce doci neko i u neprofitabilan sport tutnuti jedno 6-7 miliona na budzet.
        To se verovatno moze desiti u tvojoj glavi, verovatno u periodu od ponoci, pa do 8-9 ujutru.
        Last edited by Guthrie; 09-06-18, 11:17.

        Comment


        • Kad se setim da me je pre Sarac kvotovo, sada pesadinci...Ne mogu vise da se ponavljam..sta i kako..i neko je napisao nekada da me nece vise kvotovati..Hvala
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A i sezonske koje su ove godine bile za naše uslove preskupe će verovatno za trećinu ako ne i više biti jeftinije i ne preko 70 - 100 evra tribine
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              A i sezonske koje su ove godine bile za naše uslove preskupe će verovatno za trećinu ako ne i više biti jeftinije i ne preko 70 - 100 evra tribine
              Da, sezonske se uopste nece pustati u prodaju iz vise razloga .
              Last edited by Šarac; 09-06-18, 11:32.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ja hoću da verujem Šarcu i Viktoru, Za Fićka svi kažu da je dobar čovek i verujem da on nije kriv za način igre u FMP-u i želim da dam podršku za tu još jednu sezonu ALI neću prestaajati da kritikujem ovaj tim i ovu selekciju (iz svega toga isključujem samo Topa- za njega nema kritike).
                Dobar čoek™ je bio rak rana FMPa, bukvalno su prodisali i progledali kako su ga se ratosiljali, a taj Dobrica kako uđe na teren napravi nam -10 (cenim da idu dva negativna indeksna poena po minutu).

                On nije ni za drugu rumunsku ligu, a kamoli za bilo kakvu ozbiljnu košarku. Dečko je bukvalno hodajući metastazirani kancer na terenu.

                Bio bi dobar da svoje tkz umeće prodaje negde van tatinih klubova, ovako je samo štetočina i elementarna nepogoda za tim u kojem se nalazi. Dobar čovek to svakako ne bi radio nečemu ili nekome do koga mu je stalo.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Dobar čoek[emoji769] je bio rak rana FMPa, bukvalno su prodisali i progledali kako su ga se ratosiljali, a taj Dobrica kako uđe na teren napravi nam -10 (cenim da idu dva negativna indeksna poena po minutu).

                  On nije ni za drugu rumunsku ligu, a kamoli za bilo kakvu ozbiljnu košarku. Dečko je bukvalno hodajući metastazirani kancer na terenu.

                  Bio bi dobar da svoje tkz umeće prodaje negde van tatinih klubova, ovako je samo štetočina i elementarna nepogoda za tim u kojem se nalazi. Dobar čovek to svakako ne bi radio nečemu ili nekome do koga mu je stalo.
                  Šta je konkretna posledica toga što je Filip prebačen iz FMP-a u Zvezdu za KLS, nećemo osvojiti titulu?
                  S druge strane, procenjeno je da Halid nije bio potreban za ovo eminentno takmičenje i pustili su ga da se sprema u Španiji za napad na NBA.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kakav bre napad na NBA?
                    Pa taj ako igra NBA nekada, onda je on debelo propao.
                    Jes' da pada i kvalitet te lige, ali bas toliko, ne...

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Šta je konkretna posledica toga što je Filip prebačen iz FMP-a u Zvezdu za KLS, nećemo osvojiti titulu?
                      S druge strane, procenjeno je da Halid nije bio potreban za ovo eminentno takmičenje i pustili su ga da se sprema u Španiji za napad na NBA.
                      Što se tiče tog prelaska, daleko bi bolje bilo i za Zvezdu i za mladog igrača da je Uskoković bio prebačen u naš klub a ne Fićko. Možda se mali ne bi ni povredio.
                      Last edited by nebitan; 09-06-18, 12:29.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Dobar čoek™ je bio rak rana FMPa, bukvalno su prodisali i progledali kako su ga se ratosiljali, a taj Dobrica kako uđe na teren napravi nam -10 (cenim da idu dva negativna indeksna poena po minutu).

                        On nije ni za drugu rumunsku ligu, a kamoli za bilo kakvu ozbiljnu košarku. Dečko je bukvalno hodajući metastazirani kancer na terenu.

                        Bio bi dobar da svoje tkz umeće prodaje negde van tatinih klubova, ovako je samo štetočina i elementarna nepogoda za tim u kojem se nalazi. Dobar čovek to svakako ne bi radio nečemu ili nekome do koga mu je stalo.
                        Hahah, bravo Laki, bas si ga lepo i precizno opisao. Volim kad si inspirisan

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          A i sezonske koje su ove godine bile za naše uslove preskupe će verovatno za trećinu ako ne i više biti jeftinije i ne preko 70 - 100 evra tribine

                          Samo nekoliko rečenica o sezonskim ...sem poslednje sezone sezonska je bila "zakon" .Zaboravlja se da je za većinu EL utakmica bilo nemoguće kupiti kartu jer su nestajale za 15 min ili se uopšte nisu prodavale . Naravno da sezonska pored olakšica ima i neke svoje simbolične " vrednosti"...pomaganja kluba za koji navijaš i slične "sitnice".

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Što se tiče tog prelaska, daleko bi bolje bilo i za Zvezdu i za mladog igrača da je Uskoković bio prebačen u naš klub a ne Fićko. Možda se mali ne bi ni povredio.
                            Kakav crni Uskoković, dečko će biti spreman za Zvezdu 2021. Ili nikada.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • To što igra Fićko mogao sam i ja, bez problema. A višlji sam jedno dva santima
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                - priznate su greske i ubuduce ce se u odabiru igraca prva stavka na profilu igraca biti ljudski kvaliteti, a ne po igrackim sposobnostima, takve greske se nece ponoviti u sledecoj sezoni ali,(pod uslovom da ova uprava ostane),
                                - da bi se napao trofej ABA LIGE, EC lige vise nece da zive od obecanja da ce dobiti pomoc, a onda se pomoc preusmeri u suprotnom pravcu radi mira u kuci (drzavi), nece da vise rade za drzavu u proizvodnji igraca gde trenutno u prvom timu A reprezentacije ima 7 igraca , a u ovom najnovijem timu (turnir Kina) ima 10 igraca (kkcz + fmp), a suprotni tabor ukupno 1. Da se odnos davanje drzave bude 20 % ucesce u ukupnom prihodima KKCZ a 85 % u suprotnom taboru.,
                                - odgovor i za drugog forumasa, nece se cekati mesec dana vec kao sto sam vec napisao pre para dana, vrlo brzo posle (ne) osvajanje titule se svode racuni, izlazi u javnost sa podacima pa ko zna brze, jace i bolje izvolte od ovoga sto je uradjeno od 2011 do danas ima otvorena vrata da preuzme kormilo, ali ovako kao sto je bilo prethodnih godina nece biti moguce. Sizifov posao.

                                1.5 miliona eur ce klub manje prihodovati sledece sezone zbog neigranja El. Tih 1.5 milion eur ce se odraziti na budzet za igraca i trenera jer troskovi, putovanja, hotela, zakupa Pionira, troskovi svih selekcija ostaje isti. Negde se mora ustedeti a to ce biti na platama tako da jurenje i potpisivanje igraca u Junu i Julu je naucna fantastika. To klub nije radio kada je imao i tih projektovanih 1.5 miliona a ne da ce to danas da radi.

                                Ali svakako verujem da ima sposobnijih ljudi koji tih 1.5 milion mogu obezbediti pa cak i vise od toga samo treba da se pojave i kazu evo mi dosli i garantujemo sve trofeje jer imamo pare.
                                Sve, sve ali kako s troskovi putovanja, zakupa i ostalo isti Pa ako budemo bili raspad ko Grobari imacemo 5 nasuprot 15 putovanja. Cak i da daleko doguramo u EC, opet nece biti isti broj tekmi. Nemoguce je da ti troskovi ostanu isti. Treba ce nam hala za manje utakmica i svega toga.

                                Ako cemo da ustedimo samo na igracima i treneru, to ne pije vodu.

                                Kako god, moje strpljenje i vera u kvaltetan rad i sistem je dokrajceno ove sezone, tako da nemam trunku optimizma osim ako ne dodje do nekih radikalnih zaokreta. Svi znamo da od toga nema nista, tako da i ne ocekujem ko zna kakvu sezonu sledece godine.

                                Comment

                                Working...
                                X