Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva ubedljivo najkvalitetnija domaća tima u finalu, to može da bude samo praznik košarke. [emoji41]
    Last edited by dekkard; 08-06-18, 12:51.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Da ste nas dobili u polufinalu slavili bi ste kao sto smo i mi kada smo vas "skinuli" sa trona...ali to je manje vazno, meni je vazno na sta roster KK CZv izgleda ove sezone.
      Kao da su svi "vukovci" (od onih sto vise kod Vukovog spomenika na ogradi cekajuci jednodnevni angazman)...takve smo igrace doveli kojima je vrh ambicije da igraju u Zvezdi (jednim) ili samo da odrade ugovor i da brisu (drugim). I prvi i drugi igraju preko one stvari, cast izuzecima (Alen, Dobric, Roc pa i Jankovic).
      Cak i trener je doveden da nista ne pita, osim da li da da otkaz ili ne.
      Umesto da trener bude Leonida a igraci Spartanci, imali smo situaciju da je trener u vecini situacija bio ovca (iz poslovice A. Makedonskog o ovcama i lavovima)...bez discipline u igri, bez jasnog plana, bez lidera, iako su hteli liderom da promovisu igrace koji nemaju taj sastojak u svom karakteru.
      Selekcija igraca, strucnog stana je kao u onoj epizodi "Vratice se rode" kada Kojo angazuje trenera...
      Last edited by nebitan; 08-06-18, 20:06.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • off
        Treba ti novi telefon/tablet, sa cega vec kucas
        + google predikcija

        Krupni prsti, znam kako je, ali google sve to pospremi da izgleda i zvuci ok
        end off

        Comment


        • Koliko mi je odvratan ovaj Antic, to ne mogu da opisem.
          On, Feldin i Filip su bas za nogobulj.
          Pero tu glumi nekog cigana, a klasicna pozercina. Sramota treba da ga bude, za sve sto je radio u klubu ove sezone, kao i ove godine u Beogradu po raznim mestima.

          Comment


          • Imam neki dobar vibe za sl sezonu. Msm da se ide na sve ili nista fazon.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Imam neki dobar vibe za sl sezonu. Msm da se ide na sve ili nista fazon.
              Ako je tako. . Čudi me da imaš dobar vibe
              Ne vidim ja ništa dobro u svemu ovome

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Imam neki dobar vibe za sl sezonu. Msm da se ide na sve ili nista fazon.
                Imas osecaj / zelju, ili neke informacije?
                Ono u fazonu, opet cemo da skupimo 5m, napadnemo sve trofeje (EC ukljucen)... Ili je nesto drugo...

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Imam neki dobar vibe za sl sezonu. Msm da se ide na sve ili nista fazon.
                  Ako je to samo tvoj osećaj, bojim se da grešiš. Ako smo kao EL ekipa sa solidnim budžetom za domaće uslove napravili ovakav tim, sezonu pretvorili u košmar, gde smo realno mogli da dovedemo neke igrače, kako to da uradimo sa realno manjim budžetom... osim ako predsednik ne uleti sa svojom kintom?
                  Nikada taj kockarski fazon, fazon "vađenja" nije dobrog doneo (poznata je ona "nije ga majka tukla zbog toga što je izgubio na kocki već što se vadio").
                  Rekao bih da pozicija kluba nije zavidna i da su osobe koje vode Zvezdu i treba da imaju viziju zapravo stigle do zida i ne znaju kako dalje, pa pokušavaju glavom kroz zid.
                  Last edited by nebitan; 09-06-18, 09:33.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Mi cemo posle ovih meceva za titulu izgubiti mesec dana u praznim pricama. Igrace cemo dovoditi u Septembru mesecu da bi ustedeli platu,dve.
                    To postaje debilizam cisti. I posle nam djavo kriv. Mnogo manji klubovi vec sada dovode igrace, pregovaraju itd,itd.
                    Evo Cibona ima novog trenera???? Videcete mi cemo traziti trenera mesec dana i na kraju ostaviti Topica.
                    Slazem se sa prethodnim upisom da je ova uprava udarila u zid. A taj zid je prepun sujete.

                    Comment


                    • Nije to zid sujete, vec zid realnih mogucnosti....Ima dve stvari,da prihvati neku pomoc ili da ode...Ovo sto je sam zamislio, ne ide..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Mi cemo posle ovih meceva za titulu izgubiti mesec dana u praznim pricama. Igrace cemo dovoditi u Septembru mesecu da bi ustedeli platu,dve.
                        To postaje debilizam cisti. I posle nam djavo kriv. Mnogo manji klubovi vec sada dovode igrace, pregovaraju itd,itd.
                        Evo Cibona ima novog trenera???? Videcete mi cemo traziti trenera mesec dana i na kraju ostaviti Topica.
                        Slazem se sa prethodnim upisom da je ova uprava udarila u zid. A taj zid je prepun sujete.
                        Ne znam koliko ti je poznato za plate ali 90% profesionalnih kosarkasa ima cijenu godisnjeg ugovora. Potpisao ga ti dan prije prve zvanicne utakmice ili prvi dan priprema, isto ti je. Plate igraca su definisane ugovorom i placaju se u ratama. Vecinom u 10 rata a ne rijetko u tri rate prva polu sezona - drugi dio sezone - kraj ugovora+bonusi.
                        Tako da dok ne pocne zvanicno sezona, ti ne mozes ustediti ni dinar. Igrace koje potpisujes kasno su oni kojima si ponudio ugovor dosta manji nego su trazili, oni ako ne nadju odgovarajucu ponudu, prihvatice tvoju, zato se ceka.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Imas osecaj / zelju, ili neke informacije?
                          Ono u fazonu, opet cemo da skupimo 5m, napadnemo sve trofeje (EC ukljucen)... Ili je nesto drugo...
                          Pa info koje ja imam su u domenu traca, razlikuju se price pa nije za foruma (sumnjam u istinitost). Moj licni utisak doduse formiran onim sto vidim, cujem.
                          Nekako sam stekao utisak da dobro znaju gdje su greske i da su mnoooogo ljuti zbog ABA i da zele trofej nazad i da dokazu kako znaju... Licni utisak.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Pa info koje ja imam su u domenu traca, razlikuju se price pa nije za foruma (sumnjam u istinitost). Moj licni utisak doduse formiran onim sto vidim, cujem.
                            Nekako sam stekao utisak da dobro znaju gdje su greske i da su mnoooogo ljuti zbog ABA i da zele trofej nazad i da dokazu kako znaju... Licni utisak.
                            Daj bože da si u pravu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa info koje ja imam su u domenu traca, razlikuju se price pa nije za foruma (sumnjam u istinitost). Moj licni utisak doduse formiran onim sto vidim, cujem.
                              Nekako sam stekao utisak da dobro znaju gdje su greske i da su mnoooogo ljuti zbog ABA i da zele trofej nazad i da dokazu kako znaju... Licni utisak.
                              - priznate su greske i ubuduce ce se u odabiru igraca prva stavka na profilu igraca biti ljudski kvaliteti, a ne po igrackim sposobnostima, takve greske se nece ponoviti u sledecoj sezoni ali,(pod uslovom da ova uprava ostane),
                              - da bi se napao trofej ABA LIGE, EC lige vise nece da zive od obecanja da ce dobiti pomoc, a onda se pomoc preusmeri u suprotnom pravcu radi mira u kuci (drzavi), nece da vise rade za drzavu u proizvodnji igraca gde trenutno u prvom timu A reprezentacije ima 7 igraca , a u ovom najnovijem timu (turnir Kina) ima 10 igraca (kkcz + fmp), a suprotni tabor ukupno 1. Da se odnos davanje drzave bude 20 % ucesce u ukupnom prihodima KKCZ a 85 % u suprotnom taboru.,
                              - odgovor i za drugog forumasa, nece se cekati mesec dana vec kao sto sam vec napisao pre para dana, vrlo brzo posle (ne) osvajanje titule se svode racuni, izlazi u javnost sa podacima pa ko zna brze, jace i bolje izvolte od ovoga sto je uradjeno od 2011 do danas ima otvorena vrata da preuzme kormilo, ali ovako kao sto je bilo prethodnih godina nece biti moguce. Sizifov posao.

                              1.5 miliona eur ce klub manje prihodovati sledece sezone zbog neigranja El. Tih 1.5 milion eur ce se odraziti na budzet za igraca i trenera jer troskovi, putovanja, hotela, zakupa Pionira, troskovi svih selekcija ostaje isti. Negde se mora ustedeti a to ce biti na platama tako da jurenje i potpisivanje igraca u Junu i Julu je naucna fantastika. To klub nije radio kada je imao i tih projektovanih 1.5 miliona a ne da ce to danas da radi.

                              Ali svakako verujem da ima sposobnijih ljudi koji tih 1.5 milion mogu obezbediti pa cak i vise od toga samo treba da se pojave i kazu evo mi dosli i garantujemo sve trofeje jer imamo pare.
                              Last edited by Šarac; 09-06-18, 10:12.

                              Comment


                              • Ovo sto napisa Sarac sam znao i ziva istina. Takodje sam cuo i optimisticnije prognoze, zato rekoh da se price ne poklapaju pa nisu za foruma.
                                Ne ide prica o kresanju budzeta i trenerskim imenima o kojima se prica... Ono sto je sigurno je domacinsko poslovanje i pazljiv skauting i odabir rostera sposobnog da napadne ABA

                                Comment

                                Working...
                                X