Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Garantujem da je doslo do smene Alimpijevica posle kupa uzeli bi ABA ligu.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Stvar je jako prosta. On je otisao, zaboravice se za 5-6 godina da je uopste postojao. Takodje za 5-6 godina mi cemo zaboraviti da smo igrali EL ikada... Steta je nenormalno velika i jedini krivac je ova uprava. Imali su dobre rezultate zadnjih godina ali da budemo iskreni skroz ako oduzmes pomoc drzave, ova uprava je limitirana kao terasa...

      Prodali smo tonu igraca, imas najmanji imaginarni budzet, dobijas pare od drzave i opet si u minusu...

      Ima tu dosta jos stvari, cisto da se ne zaboravi ali zaboravi se odmah...

      Smena Alimpijevica je znacajna samo da neki ljudi koji navijaju za KKCZ dosta dugo ne dobiju slog...i to je to...apsolutno nista pozitivno nema iz ovog otkaza 7 maja 2018...

      Ako je ikada postojala potreba za novim ciklusom, to bi trebalo biti sad a ne kada igras EL....Sve u svemu, spasa nema, propasti necemo..
      A koja uprava nije limitirana bez pomoci drzave?
      Last edited by Guthrie; 08-05-18, 11:11.

      Comment


      • Pa sve ostale u EL....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • A dobro, sada vec poredis babe i zabe.

          Comment


          • Pa glavni problem jeste sto nam uprava nije znala uci u cipele iz opanaka...Necemo se porediti valjda sa timovima iz nizih liga...Cak i u ABA ce nas prestici Podgorica, Olimpija i Cedevita...sta vise...bice zanimljivo videti Podgoricu sta ce uraditi van terena da poboljsa klub itd....Pa cemo onda videti ravu sliku ove 3-4 godine...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa ta prica kako je islo dok se sipalo je za malu decu.
              Budzeti su nam svih ovih godina slicni, a s tim da smo ranije imali trenera i kontinuitet u timu, kao i bolju domacu bazu.
              Ta dugovanja koja smo imali su vrlo lako ispeglana, a da li bi imali ovoliko trofeja da nismo probijali limite, pitanje je...

              Comment


              • Sjajno je sto se konacno NC dozvao pameti i dao otkaz prevari od trenera. Ali mislim da je malo kasno za to. Volela bi da gresim.

                Comment


                • Ne gresis, s obzirom da nismo osvojili ABA i ne igramo EL. KLS cak i da uzmemo ne moze da popravi utisak.

                  Comment


                  • ali da smo bili pravo zaebana ekipa...bili smo.
                    Kuzmin blok u zadnjoj sekundi protiv Fenera je najjača scena koju sam ispratio uživo u zadnjih par decenija...
                    a gledao sam i Queen na Nep stadionu...i Urbane u SKC-u...

                    Comment


                    • Ja gledao Urbana u Tvornici
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Pozdrav drugari!
                        Rijetko sam pisao na forumu poslije one pobjede nad Olimpijakosom, tj. u zadnja 3-4 mjeseca.
                        Niko ni u ludilu nije očekivao da ćemo doći do ovakvog stadijuma. Po meni je ključni trenutak sezone, bez ikakve dileme, KRK u Nišu (mnogima nebitno takmičenje, ne i meni) a vjerovatno će se i mnogi složiti sa mnom. Šta se desilo pred turnir u Nišu, zaista nisam upućen. Samo znam da to nisu čista posla. Kako je moguće da u utakmicama pred KRK, Armaniju i FMP-u spakujemo 100 poena, Zadra razbijemo 30 razlike, a onda u Nišu nekoliko dana poslije izgledamo kao amaterski tim?
                        KK Crvena zvezda u sezoni 2017/18 prije KRK je bila ekipa koja je bila favorit za osvajanje triplete, a ni plej-of Evrolige nije bio daleko.
                        KK Crvena zvezda u sezoni 2017/18 poslije KRK je tim koji se u Evroligi uglavnom blamira, koji je ostao bez ABA lige i koji će vrlo moguće ostati i bez titule državnog prvaka!
                        Kako je moguće da tim koji je dobio Reala u Madridu, onakvu strašnu Barsu na početku sezone, Olimpijakos, onakav Žalgiris koji je početkom godine igrao najbolju košarku u Evropi, dođe to tog nivoa da ga dobije Borac iz Čačka, da ga dobiju juniori Mege i da se muči sa Tamišom iz Pančeva? Svako normalan vidi da se radi o bojkotu igrača i da je u pitanju nezapamćeno nepoštovanje dresa Crvene zvezde!
                        Ako neko misli da će odlazak Alimpijevića nešto drastično promjeniti, grdno se vara. Alimpijević ima krivice, ali daleko od toga da je on tu najveći krivac. Za njega sam siguran da će ostvariti dobru trenersku karijeru, sve najbolje mu želim. Njemu je Čović dao vruć krompir u ruke. Uprava je najveći krivac za sve ovo. Čovića izuzetno cijenim, hvala mu za sve što je uradio za naš klub ali bojim se da on nama nema više šta novo da ponudi, da je njegov tzv. predsjednički zenit prošao. Da ne bi njegove sujete ljetos, siguran sam da bi sada pričali kako nas sljedeći vikend očekuje fajnal-for u našem glavnom gradu i kako se napada evropska titula!
                        Koja je logika postaviti trenera od 31 godinu i glavne uloge dati igračima koji imaju 32, 34 i 35 godina?
                        Naš skauting je užasan! Mi uglavnom samo dovodimo otpatke iz evroligaških ekipa, kojima je uloga nosioca igre misaona imenica. Blat dovede Vonamejkera iz Njemačke, Vilbekina iz AEK-a, a Klajburna iz Izraela. Naši stručnjaci nikad nisu čuli za neku drugu ligu osim Evrolige?
                        Drugu sam poslije Lesorovog promašaja u Podgorici rekao da ćemo tek kasnije skontati šta nam je taj promašaj donio i koliko nas je unazadio. Nadam se da griješim, ali ja mislim da nas naredne sezone čeka još jedna prosječna sezona.
                        Doći će jul uskoro. Ko će od igrača ostati tu? Kakvu okosnicu imamo? Ljudi pričaju o Davidovcu i Dobriću kao o nekim perspektivnim igračima. Ta 2 momka su stariji od Gudurića! Taj Gudurić se naredni vikend bori za titulu evropskog prvaka. Laziću hvala za sve, ali on nama nema više čime da pomogne. Antić se oprašta, Ročesti i Lesor idu. Feldin je sam priznao da se ne zna nositi s pritiskom, tako da ne razumijem koji je onda smisao njegovog ostanka u klubu. Janković i Jovanović mi niti smrde niti mirišu. Miško će Dangubi naći neki kvalitetan tim, Dangubić sigurno neće imati želju da igra Evrokup. Omić ima ponude od evroligaša. Šta će nam na kraju ostati? Ko će nam biti trener? Opet ćemo kao i prošlo ljeto biti u situaciji da moramo dovesti ogroman broj igrača i novog trenera, tako da sistem ne postoji. Nismo CSKA da dovedemo 12 kvalitetnih igrača, postavimo Itudisa i gazi sve. Mi rezultat možemo napraviti samo iz sistemskog rada. Bolje 12 timskih igrača, bez nekog izrazitog košgetera, nego 3 igrača da trpaju a ostali da gledaju. Ove sezone smo imali ogroman disbalans u ekipi i to nam ništa dobro nije donijelo. Na koš manje igrati, a ne na koš više!
                        Činjenica je da igranjem u Evrokupu više nismo mamac za mnoge igrače. Ako na to dodam naš skauting i odnos države prema nama koji će biti još nepovoljniji, zaista ne znam na šta će nam tim ličiti u sezoni 2018/19.
                        Bio bih prezadovoljan ako bi u našem timu ostali Radanov, Dobrić, Davidovac, Jankovic, Omić i Jovanović.
                        Last edited by mikara92; 08-05-18, 13:25.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Garantujem da je doslo do smene Alimpijevica posle kupa uzeli bi ABA ligu.
                          Pogotovo kad se setimo kako smo igrali u tom kupu ceo turnir. Posle toga samo smo tonuli sve dublje.
                          Zao mi je sto Top dolazi u ovaj cemer od ekipe, i pitanje je sta on moze uopste da uradi.
                          Posle Abe takodje mislim da je trebalo uruciti otkaz i Feldinu i Rocestiju.

                          Comment


                          • Nije dovoljna smena trenera, sem ako je trener jedini izvor nedostatka hemije u timu. Ako postoje igraci koji su kreatori lose energije, onda je resenje bilo to da se oni odstrane bez obzira na to ko je trener. Ali trener je svakako najodgovorniji jer nije povukao potez koji bi trebalo, a slozili smo se da je to - disciplinovanje starijih igraca i stranaca.

                            Comment


                            • Ako "trener" ne zna da locira problem da vidi koji igrači buše, onda je trener glavni problem.... ovaj pokušaj od trenera je locirao Bjelicu i Enisa, odstranjeni su a tim je nastavio isto i gore...zaključak se sam nameće a Top će to potvrditi vrlo brzo.
                              Last edited by nebitan; 08-05-18, 14:54.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Alimpijevic vise nije trener kkcz, zato na ovoj temi nema potrebe da se vise pise o njemu. Ko hoce da pise o njemu i novom poslu, neka otvori novu temu: Opstina Lazaravac, salter 4 2018/2019 ....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X