Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan odlazak Alimpijevića svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Covjek se svojski trudio, prihvatio u nezgodnoj situaciji da vodi klub i na sebe preuzme odgovornost, niti je imao razgovor s igracima niti je mogao pretjerano da bira, osjedio za 8mj i bio trener naseg kluba i ti sad nadjes da izgovoris takve uvrede?! Pa sram te bilo
      A da li je njega bilo sramota kada se prihvatio posla za koji je i njegova rodbina znala da ne može da radi tj bar ne iole uspešno?

      Comment


      • Originally posted by SiniM View Post
        A da li je njega bilo sramota kada se prihvatio posla za koji je i njegova rodbina znala da ne može da radi tj bar ne iole uspešno?
        Covjek je vrijedjan na licnoj osnovi uvredama i kletvama. Na kosarkaskom forumu, pride KKCZ, takvim stvarima nije mjesto. Tacka.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Srećan odlazak Alimpijevića svima koji slave.
            Hvala!
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Evo suzu sam pustio....Nije imao bolju pocetnu poziciju od bukvalno nijednog trenera koliko ja pamtim u CZ i na sve to...da ti onako objasnim..Kao da ja sad odem u npr Google i trazim posao, niti znanja nit skole, zavrsio java skript ..i oni meni daju mesto direktora marketinga....I onda se cudim sto me kolege pljuju i bojkotuju a ostaloj raji nije jasno zasto sam ja tu....

              To se tamo ne moze desiti ali u Srbiji moze...On je sve negativno sto je ova zemlja izrodila...posao preko veze, neznanja, nestrucnost..

              Imate sve objaseno u vezi toga, od pocetka...nije uspeo i ako je imao podrsku koju niko normalan ne bi dao do zvezdinih navijaca pro bono.....

              Dobro je sto je otisao,ali sta je ostavio? PUSTOS, nemas EL, nemas nijednu titulu...svlacionica u rasulu...I sad jos neko place za njim...Meni je to nerealno iskreno...
              Last edited by LosmiSK; 07-05-18, 17:35.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Covjek je vrijedjan na licnoj osnovi uvredama i kletvama. Na kosarkaskom forumu, pride KKCZ, takvim stvarima nije mjesto. Tacka.
                Batice, taj čovek kontinuirano vređa moju inteligenciju i zdrav razum evo devet meseci. Na trenerskoj klupi, a pogotovu KKCZ, takvoj osobi nije mesto. Znak uzvika.

                Comment


                • Originally posted by Crni80 View Post
                  Batice, taj čovek kontinuirano vređa moju inteligenciju i zdrav razum evo devet meseci. Na trenerskoj klupi, a pogotovu KKCZ, takvoj osobi nije mesto. Znak uzvika.
                  Sto te i dalje ne opravdava da budes prost i da jos takvo nesto pises po kosarkaskom forumu koji bi ipak morao da se razlikuje od komentara online novina.
                  Napisi lijepo i argumentovano iznesi sta je to na cemu nisi zadovoljan, atribute i ostale opise sa kletvama ostavi za sebe.

                  Comment


                  • Niko ne place za covekom, ali to sto nije uspeo ne znaci da bi ga trebalo vredjati, kunuti i prizeljkivati mu ruznu buducnost...to nije ljudski pre svega.

                    Comment


                    • Zasto su obrisani upisi Laze Kacanskog i mene?

                      Edit: Sada vidim da su premesteni, izvinjavam se
                      Last edited by Guthrie; 07-05-18, 17:57.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Zasto su obrisani upisi Laze Kacanskog i mene?
                        Zato sto FMP ima svoju temu i prebaceni su tamo
                        http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/5244-FMP
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Trebalo je da ode jos posle kupa. Sramotno je sta je napravio od tima. Da nam se sprdaju Mega, Borac, Tamis.
                          Nadam se da nece proci vise ni blizu kluba.
                          Vidim.mnogi mu se zahvaljuju??? Samo pitam na cemu????
                          Originally posted by LosmiSK View Post
                          Tacno, trebalo je da ode jos posle kupa (uprkos nekima koji su namerno terali inat iz svojih razloga), smena sada je skroz kontraproduktivna jer je sve sto je moglo poci naopako poslo.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Napisi lijepo i argumentovano iznesi sta je to na cemu nisi zadovoljan, atribute i ostale opise sa kletvama ostavi za sebe.
                            Kakve crne argumente da pišem, da li si ti normalan? Ja sam jedan od par hiljada ljudi manjka u Pioniru, da li si ti svestan da su zbog ovog dileje tamo ostali samo par stotina ljudi koji stvarno žive za Zvezdu (svaka čast njima, naklon do poda, ali ja sam u nekim godinama i stvarno nisam imao stomak za ovo), i još možda stotina-dve Čovićevih botova? Danas je dan da sebi dam oduška, imam svako pravo da ovog neznalicu i poltrončića naglas pošaljem u tri lepe. Kome se to ne sviđa, nek plače za njim u tišini, kao što smo mi normalni ljudi plakali mesecima unazad nad ovim što je napravio od voljenog nam kluba.

                            Comment


                            • Originally posted by Crni80 View Post
                              Kakve crne argumente da pišem, da li si ti normalan? Ja sam jedan od par hiljada ljudi manjka u Pioniru, da li si ti svestan da su zbog ovog dileje tamo ostali samo par stotina ljudi koji stvarno žive za Zvezdu (svaka čast njima, naklon do poda, ali ja sam u nekim godinama i stvarno nisam imao stomak za ovo), i još možda stotina-dve Čovićevih botova? Danas je dan da sebi dam oduška, imam svako pravo da ovog neznalicu i poltrončića naglas pošaljem u tri lepe. Kome se to ne sviđa, nek plače za njim u tišini, kao što smo mi normalni ljudi plakali mesecima unazad nad ovim što je napravio od voljenog nam kluba.
                              +2011 Svidja mi se novi forumas. Dobrodosao...vala namucili smo se..menikao da je neko skinuo kamencinu oko vrata..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Crni80 View Post
                                Kakve crne argumente da pišem, da li si ti normalan? Ja sam jedan od par hiljada ljudi manjka u Pioniru, da li si ti svestan da su zbog ovog dileje tamo ostali samo par stotina ljudi koji stvarno žive za Zvezdu (svaka čast njima, naklon do poda, ali ja sam u nekim godinama i stvarno nisam imao stomak za ovo), i još možda stotina-dve Čovićevih botova? Danas je dan da sebi dam oduška, imam svako pravo da ovog neznalicu i poltrončića naglas pošaljem u tri lepe. Kome se to ne sviđa, nek plače za njim u tišini, kao što smo mi normalni ljudi plakali mesecima unazad nad ovim što je napravio od voljenog nam kluba.
                                Opet ne razumijes napisano a tako je prosto.
                                Uvredama i kletvama nije mjesto na kosarkaskom forumu!
                                Da normalan sam.

                                Comment

                                Working...
                                X