Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko tu bas nije klinac,...bolje oni nego Keselj...da budem iskren...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uvek neugodni Tamiš....
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Uvek neugodni Tamiš....
        Jbg , ako se sećaš oni su prva kls ekipa koja je dobila Aba tim ...kkcz 2010-te . Liči na Čovićeva podsećanja ali tako je bilo

        Naravno , ovo nema nikakve veze sa današnjom utakmicom . Baš ovo izgleda loše ...skoro negledljivo
        Last edited by Samo Zvezda; 30-04-18, 18:24.

        Comment


        • Podrska Alimpijevicu.

          Comment


          • Bednici jedni bedni, kako ih sramota nije na celu sa onim dunsterom na klupi.
            Igraju protiv tima cijim igracima je zivotna zelja da u nekoj Rumuniji zarade koju hiljadu eura za zivot.
            Mars!

            Comment


            • Jedva cekam da nas nabije partizan, realno takmicenje nije bitno, ako moramo i tu da kiksnemo za bolje sutra onda napred partizan

              Comment


              • Dobro je sto nisam gledala. Sramota.

                Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                Comment


                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Bravo Jankela kralju, tako se postaje igrac!
                    Heheheh Alimpije brate nema vise smisla, jasno je da ti nije lako i da ekipa ima problema al nema smisla vise.
                    Drag si mi i sve al nije realno ovo. Tvoja je krivica sto se ne zalete i preoru ovu salu, ljubi brat al jednostavno nije za tebe.

                    Comment


                    • Штета што уђе ова трица

                      Comment


                      • Ovaj potez Tamiša na kraju je samo pokazatelj od kakve polovne ekipe mi zamalo izgubismo.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Штета што уђе ова трица
                          Nista ona ne mijenja

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Jbg , ako se sećaš oni su prva kls ekipa koja je dobila Aba tim ...kkcz 2010-te . Liči na Čovićeva podsećanja ali tako je bilo

                            Naravno , ovo nema nikakve veze sa današnjom utakmicom . Baš ovo izgleda loše ...skoro negledljivo
                            Imao sam na umu tu blamažu, ali ja zaista ne znam šta više treba pa da se smeni ova nesposobna spodoba na klupi.
                            Slavimo pobedu košem za tri poena u zadnjih 3'' kao da smo igrali protiv Fenera a ne srmotno izdanje protiv Tamiša.
                            Ne sme da izbaci prijatelja Filipa koji nas je ukanalio u 4/4...bitno je da on zna na engleskom da priča na TO...oseća igru kao oni likovi ispred zadruge koji sve znaju najbolje a posle par piva bi mogli i GSW da vode.
                            I da dodam, sada sam apsolutno za odlazak nazovi trenera (to sam odavno) ali i za odlazak Čovića jer se zbog sujete i inata pogubio i vuče Zvezdu u ponor.
                            Last edited by nebitan; 30-04-18, 19:07.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Imao sam na umu tu blamažu, ali ja zaista ne znam šta više treba pa da se smeni ova nesposobna spodoba na klupi.
                              Slavimo pobedu košem za tri poena u zadnjih 3'' kao da smo igrali protiv Fenera a ne srmotno izdanje protiv Tamiša.
                              Ne sme da izbaci prijatelja Filipa koji nas je ukanalio u 4/4...bitno je da on zna na engleskom da priča na TO...oseća igru kao oni likovi ispred zadruge koji sve znaju najbolje a posle par piva bi mogli i GSW da vode.
                              I da dodam, sada sam apsolutno za odlazak nazovi trenera (to sam odavno) ali i za odlazak Čovića jer se zbog sujete i inata pogubio i vuče Zvezdu u ponor.

                              Bolje da ništa ne pišem ... ni o DA , ni o Čoviću jr . Senior još uvek ima kredit

                              Comment


                              • @Ganac
                                Pogresno si me shvatio, ne mislim da je neznalica. Ima covjek stofa, dobar je trener ali jos neiskusan za ovaj nivo kluba. Msm svi znamo da je iskustvo blijedo i da je mlad i da ce biti gresaka ali da ti TIM ovako izgleda protiv amatera, to NE MOZE!
                                Ovi igraci (izuzev par izuzetaka) veze nemaju gdje su dosli. Klasicno nabijanje statsa, zelja za ugovorom, mnogo pocetnika malo talenta.
                                Alimpije nije imao vremena da obavi intervju prije sklapanja svakog ugovora, tu trener procjeni sta ko i koliko moze da mu da.
                                Ne krivim ja njega mnogo, nije jedini krivac ali jeste najveci.

                                Comment

                                Working...
                                X