Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro dosao Alene, dosta dobar centar za nase pletezne moci i vrlo dobar momak po pricama nekih njegovih poznanika, sjajan u Kanariji kasnije malo pao ali uzeo Evrokup, vec protiv Olija mozemo da vidimo na delu u kakvoj je formi.

    Comment


    • Za zainteresovane igra Ristić trenutno. 14 poena 7 skokova zasad

      https://www.youtube.com/watch?v=sI53j46VWhw
      Last edited by Bastia33; 20-01-18, 22:39.

      Comment


      • Jako je to slabo za ovaj nivo na kom smo mi. Gledam Ristića, pa meni Jovanović u odnosu na njega liči na Hakima. Sve je mekano, motorika i trk me podsećaju na Nastića, ima on još da druva teretanu i pije mleka da bi on bio nama od koristi.

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Jako je to slabo za ovaj nivo na kom smo mi. Gledam Ristića, pa meni Jovanović u odnosu na njega liči na Hakima. Sve je mekano, motorika i trk me podsećaju na Nastića, ima on još da druva teretanu i pije mleka da bi on bio nama od koristi.
          Da da. Sećam se Ristića baš. Kad je u FMP razbio Bobija dok su oba tima bili u KLS. Isti taj Bobi je dogodine stigao u Zvezdu. Razbio je pregrubo, ali lepo mu je parirao.

          Ristić je odličan. Zajebao se samo što je naišao na Radonjića i Čovića ali za razliku od Tejića i Rebića ispao je pametan jer nije preblejao na klupi 3 godine.

          To je Radonjićeva mana jer on nije trener za mlade. On može već formirane igrače kao što su Bobi itd sa poboljša, on klincima nije davao šansu i propadali su, sem Gudure kad je promenio menadžera pa zaigrao i dokazao se.

          I kako Zvezda da radi sa takvim trenerom kad nema budžet kao Real?

          Njemu bi Davidovac igrao, 3 minuta na +45 protiv Vršca.

          Kao Tejić kriv bio nezainteresovan. Čovek se iživljavao nad njima na treninzima i ubijao im samopouzdanje jer im nije dao slobodu, kakvu takvu bar u ligi.
          Last edited by Cassius Clay; 20-01-18, 23:31.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Jako je to slabo za ovaj nivo na kom smo mi. Gledam Ristića, pa meni Jovanović u odnosu na njega liči na Hakima. Sve je mekano, motorika i trk me podsećaju na Nastića, ima on još da druva teretanu i pije mleka da bi on bio nama od koristi.
            Da da, još je on senior, on bi trebao da voza ove klince kako hoće. Njega je zajebalo što Arizona ove sezone na pet ima vjerovatno prvog pika drafta na ljeto, top 3 sigurno, pa ga je to spriječilo da u seniorskoj godini istupi sa brojkama i minutama kao većina ostalih. Kontam da je on za EL trenutno negdje na nivou Jovanovića, sa slabijim fizikalijam ali boljim osjećajem za igru i, ako ništa, koncentrisanom odbranom.

            Nema Dušan šta da traži na draftu, ako i ode može da bude eventualno 45-50+ pik i da igra ili G ligu ili da dođe ovamo što mi se čini realnije.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Da da. Sećam se Ristića baš. Kad je u FMP razbio Bobija dok su oba tima bili u KLS. Isti taj Bobi je dogodine stigao u Zvezdu. Razbio je pregrubo, ali lepo mu je parirao.

              Ristić je odličan. Zajebao se samo što je naišao na Radonjića i Čovića ali za razliku od Tejića i Rebića ispao je pametan jer nije preblejao na klupi 3 godine.

              To je Radonjićeva mana jer on nije trener za mlade. On može već formirane igrače kao što su Bobi itd sa poboljša, on klincima nije davao šansu i propadali su, sem Gudure kad je promenio menadžera pa zaigrao i dokazao se.

              I kako Zvezda da radi sa takvim trenerom kad nema budžet kao Real?

              Njemu bi Davidovac igrao, 3 minuta na +45 protiv Vršca.


              Kao Tejić kriv bio nezainteresovan. Čovek se iživljavao nad njima na treninzima i ubijao im samopouzdanje jer im nije dao slobodu, kakvu takvu bar u ligi.
              Druze nemoj se naljutis ali idi prati Megu onda i uzivaj u stvaranju talenata....Vi bi da u sezonama kad nismo imali 15 godina trofej bilo kakav da on razigrava mlade i osvaja titule....Pa dao sansu Tejicu, Rebicu, Guduricu,Simanicu, Dobricu...itd itd...neko je iskoristio neko ne...Znas li koliko sad god. ima najmladji igrac u CZ....

              Mislim stvarno ako pratite kosarku, pratite je...Seniorski tim koji igra EL se bavi formiranjem igraca ili uigravanjem ekipe...

              Napravio i prodao igrace za koliko miliona, osvojio trofeje? Mislis da bi Tejic, Rebic i Ristic sad bili igrac i da li bi imali titule da je njih gurao...Sta je za vas mlad igrac, igrac od 18 godina? itd itd..

              Ne mozes se svima ugoditi ali nekako mi je draze sto je osvojio titule nego da li je probio Tejica, Rebica i Ristica itd..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • @Uros
                Uz duzno postovanje nalupetao si se opasno

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Da da. Sećam se Ristića baš. Kad je u FMP razbio Bobija dok su oba tima bili u KLS. Isti taj Bobi je dogodine stigao u Zvezdu. Razbio je pregrubo, ali lepo mu je parirao.

                  Ristić je odličan. Zajebao se samo što je naišao na Radonjića i Čovića ali za razliku od Tejića i Rebića ispao je pametan jer nije preblejao na klupi 3 godine.

                  To je Radonjićeva mana jer on nije trener za mlade. On može već formirane igrače kao što su Bobi itd sa poboljša, on klincima nije davao šansu i propadali su, sem Gudure kad je promenio menadžera pa zaigrao i dokazao se.

                  I kako Zvezda da radi sa takvim trenerom kad nema budžet kao Real?

                  Njemu bi Davidovac igrao, 3 minuta na +45 protiv Vršca.

                  Kao Tejić kriv bio nezainteresovan. Čovek se iživljavao nad njima na treninzima i ubijao im samopouzdanje jer im nije dao slobodu, kakvu takvu bar u ligi.
                  Kakva Gudurina promena menadzera???Povredio se Danguba, Tompson se raspao i decku se otvorio prostor.

                  Comment


                  • Radonja je ubijao Gudurica u svakom smislu, zato ce i postati igrac...jesi ili nisi...Simanic je prerano usao iz opanaka u patike..dok ovi ostali nemaju taj talenat i to je to...Ovde se misli da svaki klinac moze da igra EL... Doncic jedan od milion..Yusta npr u Realu isto ima godina i igra malo ali jenajbolji mladi spanac....Vi bi sad jedno 5 mladih, svi da igraju dobro i da igraju...itd... Videli Doncica i sad...pogledaj malo ostale EL timove pa ce biti sve jasnije....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Svi ti talenti sa kojima DR ,, nije znao,, sada su veliki igraci.

                      Comment


                      • Originally posted by Beli View Post
                        Kakva Gudurina promena menadzera???Povredio se Danguba, Tompson se raspao i decku se otvorio prostor.
                        To je ono sto je strasno.
                        Na stranu to sto kao nemamo mogucnosti / vremena da razvijamo mlade igrace (juri se rezultat, neko napisa, da ga ne pominjem), ali Gudura ne bi video parket da se nije desilo to sto se desilo...
                        Prosle godine je doneo KKCZ 1m eurea...
                        Tako da ono drugari... Sve je to lepo DR, odbrana, super igra; dva na dva, iskakanje... ovo, ono, ali mladi igraci, koji imaju talenat (pokazan u juniorsim danima) se MORAJU 'gurati' na manje bitnim utakmicama, bez obzira na krvava kolena na treningu. Ovde mislim i na tog Simanica, koji izgleda kao totalno nezaineresovan, ali eto, moze da isporuci skoro 30 u ABA. Malo li je?

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Svi ti talenti sa kojima DR ,, nije znao,, sada su veliki igraci.
                          Koji je to talenat, osim 'slucajnog' Gudure, postao veliki igrac?

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Koji je to talenat, osim 'slucajnog' Gudure, postao veliki igrac?
                            Bio sam ironican. Ispade da je DR kriv za neuspeh Tejica, Rebica i ekipe.
                            Vidim sad de su i sta su.

                            Comment


                            • DA ima vise prostora za razigravanje mladjih.Slabiji su protivnici u Jadranskoj ligi, nego sto je imao DR, akp izuzmemo zadnju sezonu.Bice zanimljivo na kraju sezone sto se tice finansija.Nemamo igraca za kog bi uzeli 200-300k, a kamo li 1 milion.

                              Comment


                              • Pa Dusanu najmaldji igrac ima 23 godine..Mogao je on Simanica da ''gura'' Uskokovica ..Radanova pa nije....

                                Ljudi mi zivimo od Zoca ne od transfera...on kad bi prestao sutra, to bi bilo to....

                                Mitrovic,Dangubic, Simanic, Rebic i Tejic su svi mladji dobili sansu od ovih sad....Ne znam stvarno sta bi vi...

                                Simanic u FMP prosek 7p i 3skoka...dao jednom 20+ poena i odmah ludilo...Nek on uhvati konstantost...dobio je sansu davnih dana..itd...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X