Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Nije on mnogo ozbiljniji igrac nego su imali mnogo ozbiljnijeg trenera. Dzaba to sto su neki tvrdili da je trenera Buducnosti Alimpije ometlao u polufinalu lige sa FMPom, ovaj ga je sad dobio 4:1 uz sporan 3.mec serije. Pritom, Dzikic je imao dosta losiji tim.
    5:1...

    Comment


    • Pitam se koje saopstenje bi bilo da je NC predsednik Indijane...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pavicevic, Mitrovic, Tomic, Lukic
        Moji predlozi za novog trenera

        Comment


        • Trinkijeri !

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Pavicevic, Mitrovic, Tomic, Lukic
            Moji predlozi za novog trenera
            Svidjaju mi se predlozi.
            Na tu cetvorku bih dodao Jovovica.
            Ovaj prvi mi jedini nije na neki long term...

            Comment


            • Prvo novo ime za predsednika a zatim sledi nogobulj i za nabedjenka...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Totalno nebitno ko ce biti trener. Ljudi mi za 4-5g EL nismo jedan korak se unapredili. Treba nam kapital, neko ko ce uci u kluba NC moze da radi sa njima...ako hoce..Ovo vam je sve puko preizvljavanje..to vam je dokaz partizan...Mi smo isto prosli uz manju dominaciju...ali potpuno isto..Dva kluba ista hala i to kakva..itd..Moras i tim gledaocima ponuditi nesto itd..Jbga dug je put, jos nismo izasli iz opanaka...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • To sto ti Losmi pricas bi bilo i realno, bez obzira sto nam je drzava takva kakva nam je samo u situaciji da nemamo blizance.
                  Imas 2 kluba koji imaju 99% navijaca u Srbiji, ne moze jedan biti projekat, a drugi se baciti u blato.
                  Bilo je i tih situacija, neravnopravnog deljenja novca tim klubovima, ali da imamo samo jedan klub kao sto je Zalgiris u Litvaniji, to bi bilo sasvim drugacije i moglo bi se onda o necemu vecem pricati.

                  Comment


                  • Druze to nije tacno sto pricas. Vidi Ritas, isto privatno kao Zalgiris...Oni su i pre Zalgirisa napravili arenu za 25miliona...Sad je uzeo Tony G pokeras..ludak teski..ima i kladionice, poker sajtove..tezak ludak i drzi mislim 51% sa jos neke dve korporacije ili sta vec. Bili su i oni prvaci

                    Imali su tri kluba iz lige u EL....Ritas je isto igrao EL...Neptunas..Liaktabelis isto ulaze....fino..Sve privatni i idi u te gradove i vidi dal navijaju za Zalgiris....Mozda nisu ostrasceni pa navijaju z anjih u Evropi...

                    Sta ovde imas FMP2 ,Mega klub..itd...Cacak lepo videti cela hala navija za svoj grad itd..

                    Lepo ti kazem..da su to sve spinovi..Kad je zalgiris usao sad na f4 pa i ranije..Krenuli su spinovi NC botova po twiteru itd..da imaju 12m budzet, avion itd...Tako se to radi ako hoces da budes u ELITI...

                    Znas kad ce te pustiti u elitni kluba u klosarskom odelu i bez kinte..nikada..mozda se promuvas nekad...ali u principu tamo nisi dobrodosao..jbga tako je...i mora se svako za to boriti..a ne cela filozofija odes u vladu i pitas koliko dajete.....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • +da dodam, kad napravis halu, pravis koncerte, izdajes nekim klubovima jos itd..pravis restorane i ostala sranja i beres lovu...posle nesto godina otplatis i samo beres lovu posle....ali tesko je to uraditi jbga..kao ako jendom sagradimo moramo i drugom, onda BOLJE NIKOM
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Braćo ne padajte u očaj, nije sve tako crno. Prvo, Fender će na svaku tekmu moći da uđe pola sata posle početka i to bez da se gura! Drugo, uštedećemo na iznajmljivanju hale, jer sve utakmice možemo da igramo u Železniku. Treće, uštedešemo i na igračima, jer niko normalan neće doći u cirkus. Skupljaćemo igrače po školskim dvorištima a ne po tamo nekim NCA, Nba, CCA, DDT....Četvrto, nećemo plaćati zbog nereda navijača jer istih neće biti. Ono baš, neko kišno popodne, ničeg nema na TV, možda neko i zaluta. Sve u svemu, mislim da će doći do ekonomske stabilizacije u klubu. To dalje implicira da u petogodišnjem ciklusu, kojeg je zamislio naš vrli predsednik, tamo negde 2021. osvojimo "Žućkovu levicu" ako Javor, Milija, Belošević, Pukl, Oberknežević...(dodati po potrebi) ne sude. U to ime živela stabilizacija
                        Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          To sto ti Losmi pricas bi bilo i realno, bez obzira sto nam je drzava takva kakva nam je samo u situaciji da nemamo blizance.
                          Imas 2 kluba koji imaju 99% navijaca u Srbiji, ne moze jedan biti projekat, a drugi se baciti u blato.
                          Bilo je i tih situacija, neravnopravnog deljenja novca tim klubovima, ali da imamo samo jedan klub kao sto je Zalgiris u Litvaniji, to bi bilo sasvim drugacije i moglo bi se onda o necemu vecem pricati.
                          Sam Covic se pitao u svom nacionalistickom zanosu, "sta to ima Zalgiris pa da ima A licencu, a nemaju Zvezda i Partizan?" Sada neka cuti sa pricom da imaju avione, kamione, milione, a mi imamo samo dugove. Ne moze i jare i pare.
                          Drugo, itekako je moguce imati drzavan projekat. Zapravo mi imamo dva drzavna projekta, ali je i sama drzava puna korpucije i amaterizma, pa su takvi i drzavni projekti. Ranije su to bili Radnicki, davno Vojvodina sa Gurovicem i drugi klubovi. Pritom, daleko je Zalgiris od samo drzavnog kluba, ima tu itekako i privatnog kapitala (mnogo vise od ovakve Coviceve Zvezde).

                          Kao sto je rekao LosmiSK, itekako ima Litvanija druge klubove, taj L.Ritas se poigrao dvaput sa Partizanom u evrokupu, a mogao bi da dobije i ovakvu Crvenu zvezdu, nije ni Lietkabelis bio los iako igraju u smesnoj hali sa biciklistickom stazom izmedju terena i hale.

                          Smesno je pricati o tome kako je nama toboze hendikep jer ce neko da se ljuti ako je "njegov klub" zakinut. Moze Srbija da napravi novi klub, nazove ga kako hoce, upumpa u taj klub deset miliona evra, sa sve marketingom i atraktivnim protivnicima hala bi bila puna (ako ulaznice budu dovoljno jeftine). Dzaba mi pricamo o 60% navijaca Zvezde, sto je kao nekih 4 miliona ukupno, to su fantazije od brojki koje nemaju veze sa istinom ako u halu dodje samo par hiljada. Nemas ti nista od navijaca koji se formalno "opredelio za jednu od dve strane" jer je naucen da tako mora u Srbiji, ako on ne dolazi na utakmice i ne posecuje klupski shop.

                          Kosarka u Evropi je skup sport i tu treba videti da li ima "budala" kao sto je Tedeski da baca pare na evroligasa (i koliko) ili napraviti jedan projekat koji ce predstavljati zemlju u Evroligi i stati iza njega. Ako to nije namera, besmislica je bacati pare iz sezone u sezonu na finala dva kluba, nema para, svi su amateri, pa ce bar i liga biti zanimljivija i imaces 8 razlicitih prvaka u 20 godina.

                          Iza koga stati? Pa iza onog ko u tom trenutku ima rezultate i hype oko sebe, jbg, zakon trzista. Onaj drugi ili onaj treci, peti, neka se potrudi da sa mnogo manje para pokusa da srusi onog prvog pa ce on doci u taj polozaj. Zato i pricam da strategija "daj da se samo ucestvuje u evroligi iz godine u godinu, bez ozbiljnog razmatranja da se klub bori za sto bolje mesto i sansu za f4" trula i predstavlja pokusaj da se uz pomoc evrolige obezbede domaci trofeji, a vidimo gde nas je to dovelo.
                          Jedan kvalitetan bum u evroligi bi znacio i veci budzet naredne sezone. Ko je lud da tvrdi da kada bi se, kojim cudom, plasirali na f4, da bi sledece sezone imali manji budzet? Imali bi mnogo vise para, upravo zbog marketinga.
                          Last edited by blond; 29-04-18, 22:51.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ja ne vidim kako ce Covic biti najuren iz kluba? Mi navijaci smo nebitni, on nas ne zarezuje ni 2%.. Mozemo da ga prozivamo koliko god hocemo.. Mozemo da dubimo na trepavicama, bole ga kita.
                            Ne uzdam se ni u to da ce on sam da shvati da je vreme da se povuce.. Od toga takodje nema nista.
                            Ne znam ni koliko su braca zainteresovana da ga pritisnu..
                            Sigurno je jedno, Zvezda mora biti drzavni projekat kao sto je to sada Buducnost.
                            Covic je mogao ta gura pricu bez drzave ali samo sa Radonjicem.. Bez Radonjica i bez drzave on je obican indijanac koji srozava klub iz dana u dan.. Nece moci ni braca nista da urade bez dobrog trenera, ma koliko love upumpali, zato se ja i dalje nadam da mi nismo zavrsili pricu sa Radonjom.
                            Dobrih trenera koji su nama dostupni jednostavno nema.. Nas klub je najbolji dokaz koliko su dobri treneri retki.. Pokusavao sam to nedavno da objasnim dekardu u nekoj raspravi, ali on je popusio sumanutu Covicevu pricu da je za dobrog trenera potrebno samo malo vremena, istrpeti ga malo i od Alimpija cemo napraviti vrhunskog EL trenera, bas kao sto smo to uradili sa Radonjom.. Velika greska u proceni i pretpostavci sa nesagledivim posledicama. Sve je to otuda sto je Covic pomislio da on cini Zvezdin sistem i da je on zasluzan za uspehe, pa kad mu je poslo za rukom sa Radonjom uspece i sa bilo kojim trenerom.. Boze kakva zabluda
                            Last edited by Antona; 29-04-18, 23:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Boze kakva zabluda budala
                              .....
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Pavicevic, Mitrovic, Tomic, Lukic
                                Moji predlozi za novog trenera
                                Definitivno Tomic.

                                Comment

                                Working...
                                X