Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar potpis. Eh Radonja je prosle godine dobio 3 stranca u ovo doba a novi Zoc, sestog ;)

    Omic je kvalitetan igrac, mnogo bolji centar od ovog sad sto imamo...zna da rola, postavi jak blok, dobar off skok..zatvorice reket koliko moze...Skroz korektno resenje...vijali su nesto bolje verovatno ali dobili pedalu...zato se i cekalo...

    Sve ispod 3 titule sa ovim timom je ogroman neuspeh....licno mislim da necmeo imati problema, tacno mikaru da stavimo za trenera ali ajde da vidimo...

    Samo da nece biti cuda od Omica ali kazem cvrstinu i zatvaranje reketa treba doneti...glupo je uopste pricati da ce doneti pozitivne stvari ali gledajuci ga zadnjih sezona bice tu igluposti tipa Lesort...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Drakarys View Post
      Mogli smo Pena.

      Je l istina da dolazi Omic?
      Znaci dobro sam nacuo.

      Ja sam zadovoljan, Pero ce odmarati jer sigurno kad je dolazio nije bilo predvidjeno da igra po 20 i + minuta.
      Dobar pnr igrac, solidan na postu. Zadovoljan.

      Comment


      • Konačno imamo centra.

        Pa ljudi moji, je li to moguće? Ludnica!!!
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dobar potpis. Eh Radonja je prosle godine dobio 3 stranca u ovo doba a novi Zoc, sestog ;)

          Omic je kvalitetan igrac, mnogo bolji centar od ovog sad sto imamo...zna da rola, postavi jak blok, dobar off skok..zatvorice reket koliko moze...Skroz korektno resenje...vijali su nesto bolje verovatno ali dobili pedalu...zato se i cekalo...

          Sve ispod 3 titule sa ovim timom je ogroman neuspeh....licno mislim da necmeo imati problema, tacno mikaru da stavimo za trenera ali ajde da vidimo...

          Samo da nece biti cuda od Omica ali kazem cvrstinu i zatvaranje reketa treba doneti...glupo je uopste pricati da ce doneti pozitivne stvari ali gledajuci ga zadnjih sezona bice tu igluposti tipa Lesort...
          Imao je i DR vrh strance u prve 3 sezone.Sad je losija ponuda domacih igraca.Videcemo ako DA dogura do 4 sezone, da li ce stvoriti bazu domacih.Za 3 titule se slazem.Apsolutni smo favoriti.

          Comment


          • To da li je bolji od ovih centara koje imamo, tek ćemo da vidimo. Stariji je od svih njih i ne može baš da se pohvali dosadašnjom karijerom, još jedan od onih kojima će igranje u Zvezdi biti vrhunac karijere. Kao što rekoh, otvara još neke taktičke varijante u našoj igri kada sa druge strane bude bio neko njegovih gabarita.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • I dalje nismo glavni favoriti, ne razumem formulu kojom ste došli do tog rezultata?
              Budućnost nas je dobila i u BG i u PG, ispred nas je na tabeli i najverovatnije će imati prednost domaćeg terena, što je u ABA ligi značajno. Naše igre su po principu toplo-hladno i uglavnom se oslanjamo na šut, jedina pobeda gde nam šut nije bio najbitnija stavka u igri jeste protiv Žalgirisa ali za nju (za sada) možemo reći da je incident.
              Da su nam šanse dovođenjem Omića povećane jesu ali i pored toga niko ne može da garantuje ABA, KRK, KLS titule. Ovaj stručni štab je sa dosadašnjih 7 pobeda u EL iznad mojih očekivanja, a i sa samo jednim pravim propustom u ABA ligi (Budućnost u BG), sinoćna realizacija pojačanja u minut do 12 predstavlja paniku u klubu (odgovornih lica...Čović & co) i pokušaj "vađenja užarenog gvožđa" golim rukama.
              Opet bih postavio pitanje odgovornosti lica koja skautiraju i predlažu (ako ih ima) jer se ove sezone poprilično grešilo u izboru a ne znam koliko je ovaj tim jeftiniji od prošlosezonskog (to toliko i nije bitno). I onako nestabilan i mali budžet smo opteretili igračima koji ne igraju i time naneli štetu klubu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nisam najzadovoljniji, ali Omic ce svakako pomoci.
                Nadam se da ona stoka sa tribine nece praviti probleme.
                Alene, sve najbolje i da pokidas u nasem dresu.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Dobar potpis. Eh Radonja je prosle godine dobio 3 stranca u ovo doba a novi Zoc, sestog ;)

                  Omic je kvalitetan igrac, mnogo bolji centar od ovog sad sto imamo...zna da rola, postavi jak blok, dobar off skok..zatvorice reket koliko moze...Skroz korektno resenje...vijali su nesto bolje verovatno ali dobili pedalu...zato se i cekalo...

                  Sve ispod 3 titule sa ovim timom je ogroman neuspeh....licno mislim da necmeo imati problema, tacno mikaru da stavimo za trenera ali ajde da vidimo...

                  Samo da nece biti cuda od Omica ali kazem cvrstinu i zatvaranje reketa treba doneti...glupo je uopste pricati da ce doneti pozitivne stvari ali gledajuci ga zadnjih sezona bice tu igluposti tipa Lesort...
                  Ajde malo da analiziramo ovo podmetanje i nipodostavanje,

                  Sezona 2015/16 Sofo, Mekel, Thompson se menjaju za Stimac, Miler, Kinsey, Marcus i Vasa.
                  Vise godina vec u sistemu, Jovic,Lazic, Dangubic,Guduric,Rebic,Tejic,Luka Mitrovic, Zirbes,Simonovic, Borisa Simanic, nijedan debitant osim Gudurica ali je vise godina u sistemu. Kada su kola krenulo nizbrdo ajmo malo rokade. Ukupno koliko stranaca 7. Da li je Covic Radonjicu ili klubu zamenio ove igrace.

                  Sezona 2016/17 ostaju Jovic, Rebic, Lazic, Dangubic,Luka Mitrovic, Simonovic, Borisa Simanic, Dobric u sistemu ali debitant, dolazi Djenka isto deo sistema, dolaze kao reprezentativci Kuzmic, Bjelica,(Rakicevic nebitan za ovaj tim sem 80 k plate) i kao stranci Nate i Dion Thompson kao back upovi a ne kao nosioci. Znaci imamo 500.000 k para za rezervne strane igrace, i nijednog debitanta u El ligi i svi domaci igraci reprezentativci. SVI

                  Sezona 2017/18 iz sistema ostaju tri ipo igraca Lazic, Dangubic, Bjelica i Dobric sa prosekom od 5 minuta ukupno iz prethodne sezone, dovode se debitanti za El Lessort, Radicevic,JJ, trio iz Fmp inace ABA/KLs lige , plus jednog sa koledza sa par meseci Aba Lige, i na to dodas Rochestija, Feldina i Peru Antica i posle vise od pola sezone Omica Ec kvaliteta. Nijedan domaci reprezentativac osim Lazica koji ni to ne bi bio da su onih 7 bili zdravi.

                  Tako je kolega sve si u pravu i nastavi i dalje da pises kako je novi Zoc dobio nikad jaci i skuplji tim sa mnogo iskustva igranja ove najjace lige a da nam se muceni Radonjic mucio i od poluamatera napravio tim za f4 ali je eto jebeni Covic uskratio tu srecu jer nije isplacivao plate ovim poluamaterima i anonimusima. I stvarno je veliki fail sto je mali Zoc sve dobio na tacni i on sa nikada jacim, boljim i skupljim timom nije vec obezbedio prednost domaceg terena u playoffu El.
                  Last edited by Šarac; 20-01-18, 11:13.

                  Comment


                  • Sarac, da li je istina da mu placamo za 5 meseci 150k ili to Pick samo lupeta?

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Dobar potpis. Eh Radonja je prosle godine dobio 3 stranca u ovo doba a novi Zoc, sestog ;)

                      Omic je kvalitetan igrac, mnogo bolji centar od ovog sad sto imamo...zna da rola, postavi jak blok, dobar off skok..zatvorice reket koliko moze...Skroz korektno resenje...vijali su nesto bolje verovatno ali dobili pedalu...zato se i cekalo...

                      Sve ispod 3 titule sa ovim timom je ogroman neuspeh....licno mislim da necmeo imati problema, tacno mikaru da stavimo za trenera ali ajde da vidimo...

                      Samo da nece biti cuda od Omica ali kazem cvrstinu i zatvaranje reketa treba doneti...glupo je uopste pricati da ce doneti pozitivne stvari ali gledajuci ga zadnjih sezona bice tu igluposti tipa Lesort...
                      Losmi, bitango drogoska.
                      Daj malo nama.

                      Comment


                      • Samo ću reći da je bruka ako sa ovakvim rosterom ne uzmemo tripletu. Sa dolaskom Omića, Budućnost nema šta da traži. Ovoliki broj kvalitetnih pojedinaca nismo nikad imali, siguran sam. Alimpijević je dobio sve što je želio. Imamo sada sve. Da mi je neko poslije odlaska Radonjića rekao da ćemo u timu imati Ročestija, Feldina, Antića i Omića, rekao bih mu da je lud. Samo ostaje žal što Omić nije došao ranije, u Evroligi bi se skroz druga priča pričala.
                        Last edited by mikara92; 20-01-18, 11:24.

                        Comment


                        • Jebem ti, da li ste vi toliko blesavi jer je vikend ili niste gledali dovoljno aba ligu ove godine pa ste malo nerealniji. Sa ovim nacinima igre obe ekipe i ovom formom nas Budućnost pobedjuje u plejofu. Kakvi crni apsolutni favoriti, pa pobedise nas na oba meca. Zaboravljate pomalo da je Dzikic trenutno ofanzivni guru za Dusana.

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Sarac, da li je istina da mu placamo za 5 meseci 150k ili to Pick samo lupeta?
                            Da li sumnjas u Boga istine iz Izraela?

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Da li sumnjas u Boga istine iz Izraela?
                              Tako je, on baš ima razloga da iznosi neistine [emoji14]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Neko kaze da smo apsolutni favoriti u Aba a drugi da nas Buducnost lagana dobija. Treci ce sigurno u jednacinu da ubaci i Cedevitu.... toliko o objektivnim percepcijama sportskog zivota u Srbiji a i sire

                                Comment

                                Working...
                                X