Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubiše limenu braću u završnici zakopavanja ispod koša, i dosta promašenih otvorenih šuteva. Šta je Ojo-om zverkom?

    Comment


    • Nenadic zaduzio dres za sledecu sezonu.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post

        Mislis na onaj koji je i Bljuc preneo?
        Ne bih da nisi tako lepo zamolio






        Comment


        • Necu ni da ga slušam,kad se završi Kls onda neka izadje i kaze sta ima.Prazne price koje vrti u krug vise nikoga ne interesuju,jos nije skontao da nema Vujoševica i da nema sa kim da se svadja i prepucava

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            Ubiše limenu braću u završnici zakopavanja ispod koša, i dosta promašenih otvorenih šuteva. Šta je Ojo-om zverkom?
            Повреда.

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Necu ni da ga slušam,kad se završi Kls onda neka izadje i kaze sta ima.Prazne price koje vrti u krug vise nikoga ne interesuju,jos nije skontao da nema Vujoševica i da nema sa kim da se svadja i prepucava
              Pa juce si ga branio i hvalio

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne bih da nisi tako lepo zamolio
                Moj naslednik, student psihologije ti zahvaljuje na ovom stivu - kaze, trebace mu za seminarski.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Šta je sa Simanićem?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ne znam, iskreno ali neka me neko podseti, kada je neki trener ali i predsednik kluba izasli sa tim da je jedan igrac kriv sto nisu uzeli titulu...Dal je Laso izasao kad su izgubili titulu od Valensije i rekao...Ovaj Fernandez niije pogodio nista, zbog njega smo izgubili titulu ili bilo ko drugi... Ovo je ispiranje mozga....Spominje se kako je DR-a ostavio u zivotu a npr, sta bi se desilo da je Milivoje Lazic npr ostao na klupi i da ga nije smenio.

                    Kako sam kaze, nek kazu kako misle, onda ce on da uradi suprotno...To moze samo u Srbiji, ali dobro....drzi jos nadu za EL.. pa svi kuliraju...ako kojim slucajem ne budemo igrali EL, onda ce se tek skontati koliko je sve ovo bilo pogresno...ima vremena da vidimo..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Moj naslednik, student psihologije ti zahvaljuje na ovom stivu - kaze, trebace mu za seminarski.
                      Nasledniku sve najbolje u izradi seminarskog , mada je NČ prezahtevna tema za jednog studenta .Lakše će da izađe na kraj sa postovima o NČ , na svim topicima

                      Za mnogobrojne obožavaoce Nebojše Čovića svih boja , NČ večeras na Areni 1 , 20h
                      Last edited by Samo Zvezda; 23-04-18, 11:04.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Nasledniku sve najbolje u izradi seminarskog , mada je NČ prezahtevna tema za jednog studenta .Lakše će da izađe na kraj sa postovima o NČ , na svim topicima

                        Za mnogobrojne obožavaoce Nebojše Čovića svih boja , NČ večeras na Areni 1 , 20h
                        Ko mu je protivnik? Da li Javor sudi?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Šta je sa Simanićem?
                          И он има неку повреду ваљда, уз њега Оџо, Лазаревић још од куп утакмице са Звездом и Бурсаћ има ваљда неку повреду.
                          Синоћ се повредио и мали Ускоковић на почетку утакмице.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Pa juce si ga branio i hvalio
                            Apsolutno,za sve sto je uradio dobro svaka čast ali ove izjave su mi od starta išle na jajnike!

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Apsolutno,za sve sto je uradio dobro svaka čast ali ove izjave su mi od starta išle na jajnike!
                              Iju, frajla Ico - ta naladicete se.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Не знам шта ми би да бацим сат времена да би гледао ово.Судије, судије, судије.Да ли он сам не види да је џикић тактички размонтирао и раскринкао незналицу.

                                Comment

                                Working...
                                X