Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve manje pljuvača Filipa Covića,lepo!
    Decko igra vrlo dobro a bice sve bolji do kraja Kls

    Comment


    • Kako komentarišeš njegove defanzivne partije?
      Mene strahovito podseća na Pistonse iz osamdesetih.. Tebe?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Kako komentarišeš njegove defanzivne partije?
        Mene strahovito podseća na Pistonse iz osamdesetih.. Tebe?
        Srecom pa Rochestie kida u odbrani

        Comment


        • Naravno da je Covic u odbrani vrlo, vrlo los da ne kazem tezu rec. Medjutim, i ovakav je ovom timu 3 puta korisniji od Enisa.

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Kako komentarišeš njegove defanzivne partije?
            Mene strahovito podseća na Pistonse iz osamdesetih.. Tebe?
            Ne menja klub ko Ajzeja Tomas?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ali Radanov stvarno nije PG, u najboljem slucaju moze da odigra ulogu Doncica sto se trenutno i pokusava sa njim. On je po meni odlican za nisko krilo i moze sa te pozicije da odlicno odigra iso (sjajan osjecaj za igru) ili 2vs2. Ukoliko se izvrsi presing na PG i tu je dobar kao sekundarni organizator al bi ja sa njim radio na SF.
              Слажем се, али дечко мора да добију лопту у руке, а не може да добије, јер лопта мора да прође царинску контролу код Рочестија и Човића.Синоћ је само чекао да му избаце пас за отворен шут.

              Comment


              • Filip Čović je rak rana FMP-a/Zvezde. Filip Must Play svojom minutažom i ulogom ne dozvoljava igračima koji bi po talentu i predispozicijama trebali da budu u fokusu da do njega i dođu. Primer Radanov - uloga mu je da u ćošku čeka loptu dok je ovaj drvi 22 sekunde umesto da mu je u rukama. Kretenizam ne na kub nego na n-ti.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Filip Čović je rak rana FMP-a/Zvezde. Filip Must Play svojom minutažom i ulogom ne dozvoljava igračima koji bi po talentu i predispozicijama trebali da budu u fokusu da do njega i dođu. Primer Radanov - uloga mu je da u ćošku čeka loptu dok je ovaj drvi 22 sekunde umesto da mu je u rukama. Kretenizam ne na kub nego na n-ti.
                  +2011

                  Матори, тако је годинама у фмпу.Паметан је мали Аранитовић што је побегао у Партизан.
                  А тек разигравање Кешеља...

                  Comment


                  • Vojvoda je tu da svojim iskustvom i stavom prenese na mlađe taj šampionski gen.

                    Da se ja pitam, nakon sledeće sezone potpisao bih ga doživotno, ko Oly Bilija. I platu bih mu sličnu dao. Na žalost, neke stvari nemaju cenu pa ma koliko klub velikodušan bio, ne može se sve novcima platiti...
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Дао би му доживотни уговор као Навару.

                      Comment


                      • Da, da, taj rad. A posle mesto počasnog Precednika.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Imaju i jednu amerikanku, nisu bas naivni, polako.
                          Nisu uopste. Plus u zenskoj kosarci je sve moguce Videcemo. Da videla sam da igra i Vulicka u partizanu , jos jedna veteranka. Inace i Maticka i Vulicka su igrale za Zvezdu 2004 kad smo ubedljivo osvojile duplu krunu bez ijednog poraza. Igrale su tada i Jokovicka, starija Dabovic, Beljanski, i trener Lale Lucic.. Cekali smo od tada do prosle godine na titulu.

                          Comment


                          • http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...ki-dan-s-njima

                            Ova liga sigunro nema Buducnost ako Zvezda izbaci CG iz EL..prvo imas jedna tim koji moze da igra..to je Cedevita..i CZ...naravno..drugo..jedan predsednik ABA lige, radi protiv sampiona ABA lige....NC cak kaze 50 teskih gresaka, kenja realno ko foka...vazno da mu u drugom mecu bilo dobro sudjenje klasican spin i pranje...

                            Hocu da igram EL, ali iskreno ne sa ALimpijevicem..ako on bude tu...ne moramo nista da igramo..isto kazem i za Filipa...Sad se kenja kako je on dobar plej itd...Mislim ..dal su ovde ljudi normalni..mislim na Srbijiu...igra fcking kls ligu ...Da ne pricam sto je ova liga extremno neruglarna..kao i ABA..koja je poenta..

                            Ok vlasnistvo klubova ABA ali predsednik mora biti neko iz EL...i da semplaca covek i zavede red...ovako ce svaki klub da jebe kako hoce...

                            Ovo sto se desavalo ove godine u CZ je veca bruka nego kad smo zalozili grb i nosili koseve..odmah da vam kazem...

                            Idete glavom kroz zid, sto branite...nesto sto je lose...dzaba sve u proslosti ako je sad lose...gledajte Buducnost...na long term...
                            Last edited by LosmiSK; 22-04-18, 11:12.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • @Pobeda

                              Posle Cibone mi nismo igrali EL zahvaljujuci Covicu nego zahvaljujuci tome sto je Boza Maljkovic u dobrim odnosima sa Djordijem i zahvaljujuci garancijama vodecih ljudi u drzavi.. Covic tu nikakvu ulogu nije imao, ali mu to nije smetalo da precutno pripisuje sebi zasluge..

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Filip Čović je rak rana FMP-a/Zvezde. Filip Must Play svojom minutažom i ulogom ne dozvoljava igračima koji bi po talentu i predispozicijama trebali da budu u fokusu da do njega i dođu. Primer Radanov - uloga mu je da u ćošku čeka loptu dok je ovaj drvi 22 sekunde umesto da mu je u rukama. Kretenizam ne na kub nego na n-ti.
                                Rak rana,e moj majstore,veze ti sa životom nemaš

                                Comment

                                Working...
                                X