Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam čitao prethodne postove jer je krajnje zamarajuće pošto se dve priče celu sezonu vrte u krug, ali da napišem, što se trenera tiče i njegovog "preživljavanja" na klupi mislim da je tu opet presudila sujeta prvog čoveka kluba, jednostavno neće da prizna javnosti da se zajebao i to da se debelo zajebao.

    Inače, presuđeno prvostepeno, Čoki nije "peglao" Anđusa

    Comment


    • Znas kako ja gledam, kad sam isao u Pionir i gledao Stevanovica i Ilica kao centarski tandem uz podrsku talentovanog Cvetkovica i taj neki pogled na zacelje tabele, sanjao sam o danu kada ce Zvezda da se bori za titulu. Onda posle najvece sramote naseg kluba, iznosenja para, pranje para, lazni ugovori... dolazi momak da uzima kos sa Kalemegdana, ostao samo kopir aparat koji ne radi. Onda se pojavljuje Covic koji ima rjesenje za tu krizu, reorganizuje klub, osvaja 10 trofeja, igra EL, zadrzi najboljeg trenera i pored ociglednih propusta al je uprava kliba vjerovala u to sto radi, kasnije se ispostavilo 90% foruma nije bilo u pravu. Ja nisam bio misljenja da je RA kriv za ispucanih i promasenih 30 suteva za 3p ali jesam bio za smjenu i da neko snosi odgovornost jer sam smatrao da rezultat nije adekvatan ambicijama i ulozenom novcu. Da se mene slusalo, zajebali bi se. To me je naucilo da ja ipak ne znam bolje od covjeka koji ima direktan uvid u stanje u klubu, koji je 40g u kosarci i biznisu i cijom zaslugom je osvojeno sta je osvojeno. Da moze bolje, siguran sam da moze, da moze mnogo bolje, ne moze, bar dok je prosjecna plata 200€. Ja cu biti strpljiv jos malo, mislim da je trener morao osvojiti ABA, ali ako mu je dato povjerenje onda cu da sacekam i vidim na sta ce izaci. Volio bih i da su ostali malo realniji u osudjivanju ali postujem i drugacije misljenje, koje je btw utemeljeno samo na osnovu rezultata na terenu.

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Filip Čović je momak koji tezinu svoga prezimena nosi svaki dan,trenira,bori se,ali radi ono što voli i sto je vama najkrivlje dobar je u tome sto radi.
        Pokusajte i vi kao on,bar deo toga da uradite. .
        Nije EL igrac? Pa sta da se radi. . . Nije svako za El,pa ni za Ec ali i dalje posteno svakodnevno radi i trenira,ponasa se korektno i uljudno obzirom na okolnosti i bolesne uvrede koje trpi. . Ne samo od grobara nego vecinom od bolesnih umova kvazi zvezdaša
        suzu sam pustio sad, u srece si me pogodio..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Znas kako ja gledam, kad sam isao u Pionir i gledao Stevanovica i Ilica kao centarski tandem uz podrsku talentovanog Cvetkovica i taj neki pogled na zacelje tabele, sanjao sam o danu kada ce Zvezda da se bori za titulu. Onda posle najvece sramote naseg kluba, iznosenja para, pranje para, lazni ugovori... dolazi momak da uzima kos sa Kalemegdana, ostao samo kopir aparat koji ne radi. Onda se pojavljuje Covic koji ima rjesenje za tu krizu, reorganizuje klub, osvaja 10 trofeja, igra EL, zadrzi najboljeg trenera i pored ociglednih propusta al je uprava kliba vjerovala u to sto radi, kasnije se ispostavilo 90% foruma nije bilo u pravu. Ja nisam bio misljenja da je RA kriv za ispucanih i promasenih 30 suteva za 3p ali jesam bio za smjenu i da neko snosi odgovornost jer sam smatrao da rezultat nije adekvatan ambicijama i ulozenom novcu. Da se mene slusalo, zajebali bi se. To me je naucilo da ja ipak ne znam bolje od covjeka koji ima direktan uvid u stanje u klubu, koji je 40g u kosarci i biznisu i cijom zaslugom je osvojeno sta je osvojeno. Da moze bolje, siguran sam da moze, da moze mnogo bolje, ne moze, bar dok je prosjecna plata 200€. Ja cu biti strpljiv jos malo, mislim da je trener morao osvojiti ABA, ali ako mu je dato povjerenje onda cu da sacekam i vidim na sta ce izaci. Volio bih i da su ostali malo realniji u osudjivanju ali postujem i drugacije misljenje, koje je btw utemeljeno samo na osnovu rezultata na terenu.
          Ti lepo pises i ako sam siguran da me ne volis ali ako ne igramo EL, to je jos pod znakom pitanja..sve pada u vodu..Onda moze i da ostane...dzaba sve...to je sustina...ABA je bila crvena linija koja se nije smela preci....voleo ga ja ili ne, da je uzeo ABA zapusio bi usta svim kriticarima, ovako ostaje lozenje protiv ljudi koji primaju 200-300e platu ako prime...mislim na kls timova....

          ABA ok da padnes ali ne na ovakav nacin.. prijatleju imao si Antica, Bjelicu, Feldina, Rocestog, Lesorta,Omica itd itd...to prosto ne bi se smelo desiti...Uzmi random nekog forumasa, apsolutno niko gore ne bi prosao od Alimpijevica...u celoj sezoni..potpisujem..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by VladaVlada View Post
            Niko ovde nema problem zbog Filipa, problem je u tome gde smo bili prosle i prethodnih godina i gde smo sada. Svakog ovde boli sto smo se opet vratili u tu 2011, a znamo koliko smo se krvavo borili da dostignemo evropski nivo i imamo koliku toliku stabilnost kroz trofeje i ucesce u EL. Niko nije manji navijac ako iskaze nezadovoljstvo jer nas je klub ubedjivao da je sve okej i da su trofeji nasi. Nastavicemo da pratimo kao i uvek, al nemojte ocekivati da ljudi pisu sve najlepse i prave se ludi dok igramo protiv giganata kao sto su Mladost i Zlatibor. Alimpijevic ni po cemu ne zasluzuje da ostane trener i dok se prvo to ne ocisti, nece ni biti poboljsanja osim ako stvarno racunate pobede u kls kao uspeh.
            Vratili se u 2011?

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Vratili se u 2011?
              Mislio sam po osvojenim trofejima, jer se valjda samo to racuna

              Comment


              • Ne samo po tome. Evo ga sin od tatko je tu takođe, da nas podseti na bolje dane.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Nedostaju Kari & Nedovic
                  Last edited by Ja Civi; 20-04-18, 10:55.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Nisam čitao prethodne postove jer je krajnje zamarajuće pošto se dve priče celu sezonu vrte u krug, ali da napišem, što se trenera tiče i njegovog "preživljavanja" na klupi mislim da je tu opet presudila sujeta prvog čoveka kluba, jednostavno neće da prizna javnosti da se zajebao i to da se debelo zajebao.

                    Inače, presuđeno prvostepeno, Čoki nije "peglao" Anđusa

                    Mozda je Covic naucio lekciju neotpustanjem Ra-a, koji mu je kasnije vratio osvojenim trofejima i igrama u EL

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      što se trenera tiče i njegovog "preživljavanja" na klupi mislim da je tu opet presudila sujeta prvog čoveka kluba, jednostavno neće da prizna javnosti da se zajebao i to da se debelo zajebao.
                      Tacno tako. Mislim cak da cemo ga gledati i sledece sezone. Jedino ako ne osvojimo KSL .

                      Comment


                      • Gledaćemo ga i onda. Čisto da bi Čova dokazao da mu neće čaršija smenjivati trenera, makar nikad ništa ne osvojio.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Generalno ti si ovde u najboljoj poziciji , gotovo idealnoj za jednog grobara. Cigani se svađaju , možeš da udeliš ban , možeš sendvič ...Napuštam objekat do daljnjeg .
                          Svi bi vi iz kafane pred fajront i kad treba da se plati, samo bi razgulili na vrata...bajo moj, ostani na braniku do kraja, dosledan i nepokolebljiv a nekao Šarac& co odmah zapalili na prvi problem i još se žale, te slabi sendviči, ta bajati, te niko ga ne sluša...ti imaš kredibilitet odmerenog forumaša i takav je ovde potreban.
                          Ne napuštaj već u borbu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ja ne kritikujem Čovića. Verujem da su tačne priče oko nestašice novca i svih tih problema, jbg živimo u plišanoj državi. Opet skockan je roster, roster koji je opet iznad regiona, i.......trener je tu kamen spoticanja, ne sme jedna Budućnost sa Šehovićima, Barovićem, Dolmenom bez kolena, mrtvim Kajlom Lendrijem i co. da ti uzme tron, bruka.

                            Pa jedan prosečni igrač za evropske okvire Gordić ispade Majkl Džordan, jebo ti tu košarku, jebo sve....

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ja ne kritikujem Čovića. Verujem da su tačne priče oko nestašice novca i svih tih problema, jbg živimo u plišanoj državi. Opet skockan je roster, roster koji je opet iznad regiona, i.......trener je tu kamen spoticanja, ne sme jedna Budućnost sa Šehovićima, Barovićem, Dolmenom bez kolena, mrtvim Kajlom Lendrijem i co. da ti uzme tron, bruka.

                              Pa jedan prosečni igrač za evropske okvire Gordić ispade Majkl Džordan, jebo ti tu košarku, jebo sve....
                              Човић је први за критку...Тренера је из шешира извукао он...и не одступа од њега,иако нас је уканалио,све битне утракмице погубио.Тренер је лош,недорастао и није се сам ту довео и задржао после свега.Човићев инат води ка два могућа исхода...то су успех и самоуништење.Успех је био са Дејом...са овим идемо у пропаст.

                              Comment


                              • Nesto sam nacuo da je za Lesora zainteresovana Barselona, sad ne znam koliko je tacna informacija, ali ako je istina neka ga odma vode.
                                Last edited by Manda77; 20-04-18, 14:34.

                                Comment

                                Working...
                                X