Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Nisam ni rekao da je neces gledat.Ti volis kosarku rekao bih tako da siguran sam da ces je gledat,sport klub cini mi se prenosi te utakmice.A imas i ove strimove snac ces se nekako.
    Ja sam negde napisao da sam u ovoj sezoni napisao da sam u EC (iskreno) navijao za Futuru (dobro osim kada sam igrao protiv njih ), i da se to nece promeniti ako igrate EL ove sezone. Meni je ekipa Bud bas super skockana i simpaticna

    Ali, ja i ti smo ponajmanje krivi sto nam klubove vodi ko nam vodi ( da ne detaljisem ), sto zivimo u jednom(tj 2 ) neuredjenom sistemu, bez sistema vrednosti i sve to se prenosi i na sport.

    I donvori, gledace se i live, sa tribina

    Comment


    • Ne znam ko god da ode u EL nek mu je sa srecom samo se bojim da na kraj ne ode nijedan tim iz Aba lige.A treba prvo dat sansu Bokanu da proba,cini mi se da ne blefira i da je spremio novac sto jeste najbitnije.

      Comment


      • Covic nije doveo sina anonimusa nego jednog od najboljih plejmejkera koja ova drzava ima (mislim na KLS) i tu nema sta da se doda,neka pokaze koliko vredi u narednim danima pa cemo ga ocenjivati ,to je valjda jedino relevantno ...price su jedno teren nesto sasvim drugo

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Covic nije doveo sina anonimusa nego jednog od najboljih plejmejkera koja ova drzava ima (mislim na KLS) i tu nema sta da se doda,neka pokaze koliko vredi u narednim danima pa cemo ga ocenjivati ,to je valjda jedino relevantno ...price su jedno teren nesto sasvim drugo
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Filip Covic je i juce pokazao da je za ovaj nivo zaista dobar igrac, sledi Mega mada do finala verujem da ce rezultati biti slicni a najvaznije je da uklopimo polako Radanova za sistem.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Ne znam ko god da ode u EL nek mu je sa srecom samo se bojim da na kraj ne ode nijedan tim iz Aba lige.A treba prvo dat sansu Bokanu da proba,cini mi se da ne blefira i da je spremio novac sto jeste najbitnije.
              Slazem se, ne verujwm da blefira dace on sve od sebe za evroligu to je ujedno i sjajna promocija, ali sve zavisi od Djordija, videcemo.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post

                To je ipak samo Bokanova izjava .Jasno ti je da će o svemu odlučivati "simpatični" advokat iz Barselone , pa ko bude imao jače "argumente" , taj će pobediti. Naravno da bih ja lično radije gledao EL nego EK , ali kad se setim kako je izgledala ova el sezona , možda smo svi skupa (uprava , trener , igrači koji ostanu , navijači) zaslužili jednu ( ili nekoliko) EK sezona.

                Sad sam video tvoj drugi post...nije nemoguće da niko iz Aba ne igra EL , mada teško ...siguran sam da Aba i Uleb (EKA) imaju ugovor još za sezonu 18/19 za to jedno , garantovano mesto.
                Last edited by Samo Zvezda; 19-04-18, 11:16.

                Comment


                • E jel taj nas Filip Covic u rodbinskim vezama sa nasim predsednikom mislim imaju isto prezime pa pitam.

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Covic nije doveo sina anonimusa nego jednog od najboljih plejmejkera koja ova drzava ima (mislim na KLS) i tu nema sta da se doda,neka pokaze koliko vredi u narednim danima pa cemo ga ocenjivati ,to je valjda jedino relevantno ...price su jedno teren nesto sasvim drugo
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Dolazak Filipa Čovića u takmičarski pogon KKCZ je dokaz na koje je grane spao naš klub, sve što je teškom mukom napravio Čović od trenutka kad je preuzeo klub uspeo je za samo jednu sezonu da potpuno uništi. Ovaj povratk sina Filipa je samo ekser u kovčeg
                      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                      Comment


                      • Potreban je Aleksandrov, da pojaca konkurenciju pod kosevima. Chovke reaguj!

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Potreban je Aleksandrov, da pojaca konkurenciju pod kosevima. Chovke reaguj!
                          Александров, Ашкрабић, Јоровић...тад је човић показао колики је Звездаш...нама је једне сезоне Ашкрабић фалио да преокренемо историју кошарке у наредном периоду, али не да чова...а буквално до последњих дана прелазног рока је покушавано...

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Covic nije doveo sina anonimusa nego jednog od najboljih plejmejkera koja ova drzava ima (mislim na KLS) i tu nema sta da se doda,neka pokaze koliko vredi u narednim danima pa cemo ga ocenjivati ,to je valjda jedino relevantno ...price su jedno teren nesto sasvim drugo
                            Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Filip Covic je i juce pokazao da je za ovaj nivo zaista dobar igrac, sledi Mega mada do finala verujem da ce rezultati biti slicni a najvaznije je da uklopimo polako Radanova za sistem.

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Filip Covic je i juce pokazao da je za ovaj nivo zaista dobar igrac, sledi Mega mada do finala verujem da ce rezultati biti slicni a najvaznije je da uklopimo polako Radanova za sistem.
                              Nisam zapazio da mi imamo neki sistem osim sutanja trojki, to smo doveli do perfekcije.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Potreban je Aleksandrov, da pojaca konkurenciju pod kosevima. Chovke reaguj!
                                Nemanja bi i sa svom svojom "zaintersovanoscu" za kosarku za ovosezonskog Milka bio Dirk licno.

                                Comment

                                Working...
                                X