Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deja vu sto se tice povlacenja ekipe iz plejofa. Covic je isto ovo uradio , u istim okolnostima, u polufinalu FMP-Partizan 1998. godine. Samo je pitanje da li ista stvar uspeva dva puta.

    Comment


    • Ali, Lazini flouteri levom rukom ?!
      Nemoj brate više, molim te..

      Comment


      • Ma sudjenje je sramno i jasno se videla namera, igracemo veceras naravno, nadam se u kost i u inat i da ce momci u Beogradu uzeti ovo sto pokusavaju da otmu, toliki pritisak i tenzije odavno nisu vidjeni a videlo se i sinoc kod onog debilnog novinara koji provocira Alimpijevica.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Pricam o faulu nad Feldinom od Sehovica
          U pravu si, to se moze naravno gledati.

          Comment


          • To vidi i slep covek da je namerna...cista..to je ubedljivo najveca greska...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mene flopovanje igraca Buducnosti, ponajvise Ivanovica i Sehovica nervira. Svaki dodir ko da su pokoseni rafalnom paljbom, glavinjanje itd...

              Comment


              • Bore se ljudi, navikli smo na hrvate i megu sex u finalu...sad je naisao tvrd orah..hoce da se pobiju i imaju navijace iza sebe..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Bore se ljudi, navikli smo na hrvate i megu sex u finalu...sad je naisao tvrd orah..hoce da se pobiju i imaju navijace iza sebe..
                  Koje navijače? Lošmi smatram te pametnim čovekom, koji najnormalnije rezonuje. Kakvi su navijači Varvari. Sad ih vidimo, narednih par godina videćemo šačicu jada.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Pa imaju navijace iza sebe RPZ. Cedevita i Mega nemaju zajedno hiljadu navijaca sa sve rodbinom..igracima, upravom...Na to sam mislio...Imaju grad pa i drzavu iza sebe...Imaju kuci vetar u ledja i na njihovim ledjima su onda okrenuli Cedevitu u prvom mecu a bogami i zadnjem...a moguce i CZ...Nije isto igrati pred prepunom dvoranom i praznom gde ima vise tudjih navijaca...

                    EDIT: Na CZ neverovatno pala kvota..otvorena na Buducnost 1.90 tu negde..sad je 2.5....numbers do not lie
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Neko vec pisa. Vrlo mlako smo reagovali na kradju sinoc. Mislim na igrace i ,,trenera,,
                      Trebalo je vrsiti mnogo veci pritisak pod cenu neke tehnicke. Staviti do znanja da ne damo da onako sude.
                      Primer je ona nedosudjena namerna Suadu govnetu, ili onaj faul kada je Feldin izbio cistu loptu.
                      Pa i pod cenu da se napusti mec.
                      Sada je kasno za kukanje.
                      Upravo to,trebalo je ranije reagovati ,ja da sam na klupi bio napravio bi haos ...da li bi to bilo pametno nemam pojma ali miran ne bi mogao biti dok me kradu ....

                      Comment


                      • Citam i ne verujem sta citam.
                        Da li mi to trebalo da budemo politicki korektni, pa da se naguzimo za jos?
                        Da li su bili faulovi? Jesu. Sto se nisu svirali? Zna se.
                        To sto je nasa ekipa u problemu od pocetka sezone i to sto nije superiorna za +25, pa kada te kradu, spuste te na 10, mi bi trebalo da cutimo.
                        Ma vazi. Gledam ono hvatanje Feldina sa dve ruke sa ledja i obican faul. Prodor Feldina, 3 kontakta, od 3 razlicita igraca i njemu ispada lopta i oni sviraju loptu za nas. Ja sam ispred kompjutera popiz... ne znam kako se oni kontrolisu. Ili su navikli, ili ih boli paja.
                        Ne znam da li treba igrati, ili ne. Sto rece Losmi, NC je napravio win-win situaciju, samo je pitanje sta je tu win, ako ostanemo bez titule i EL sledece godine.

                        Comment


                        • Teško da je za Čovića to win, jer će da ujaše brother aka Žika Pauk 2.0 i razhebe sve do kraja. Btw, video ga na prvoj tekmi u Pioniru. Žiku, ne brothera.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • je l hoce neko da mi objasni ovo oko prepucavanja tosin bunar? moze i na pp

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Bar se oko opstenja sa sudijama slazemo. Jasno mi je da se ti kao grobar slazes sa novinarom iz Subotice .Moji cigani mi nisu jasni

                              [ATTACH=CONFIG]15857[/ATTACH]
                              Novinar iz Subotice kao osoba sa akreditacijom ima pravo da pita sve sto ga interesuje oko igre i cak kuloarskih prica (ako je novinar neke bulevarske stampe)..tako da bio bi kersme da je odgovorio i zacepio mu usta...ovako je dokazao da je isfrustrirani magarac.
                              Ja takodje imam utisak koji je prezentovao taj lik ...svi cekaju da vikni Kralj je mrtav, ziveo kralj...kao sto je i Ptzn bio svima na pimpeku i jedva su cekali da ih vide na ledjima.h
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Teško da je za Čovića to win, jer će da ujaše brother aka Žika Pauk 2.0 i razhebe sve do kraja. Btw, video ga na prvoj tekmi u Pioniru. Žiku, ne brothera.
                                Zika je redovan na utakmicama.

                                Comment

                                Working...
                                X