Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne ttreba komšo, nisam zadovoljan...ovo je samo vrh ledenog brega, treba i oanj tupan sa klupe da leti i ja bih bio zadovoljan (iskreno i tada bih bio zabrinut jer otpuštaš igrače kao na traci a boljih od jih ni za leka...
    Da rezimiram ove moje konfuzne misli: sa jedne strane se radujem a sa druge zebnja brate jer nas Čović prodaje (figurativno).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Razumem odusevljenje, ali ne treba preterivati.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ne ttreba komšo, nisam zadovoljan...ovo je samo vrh ledenog brega, treba i oanj tupan sa klupe da leti i ja bih bio zadovoljan (iskreno i tada bih bio zabrinut jer otpuštaš igrače kao na traci a boljih od jih ni za leka...
        Da rezimiram ove moje konfuzne misli: sa jedne strane se radujem a sa druge zebnja brate jer nas Čović prodaje (figurativno).
        +2018
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Moze da dodje i Lebron. Sa onom prevarom na klupi isto nam se vata.
          Mislis da je sad bitno ko je na klupi?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mislis da je sad bitno ko je na klupi?
            Sad vise nije

            Comment


            • Mislim da je i poželjnije da KLS uzme Partizan, pa da se komplet očisti klub od svih radnika nedoraslih poziciji. Najmanje što nam treba je lažna nada da su stvari u perspektivi postale dosta bolje teranjem Slinka i Urca i da dalja reakcija nije toliko potrebna.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Mislim da je i poželjnije da KLS uzme Partizan, pa da se komplet očisti klub od svih radnika nedoraslih poziciji. Najmanje što nam treba je lažna nada da su stvari u perspektivi postale dosta bolje teranjem Slinka i Urca i da dalja reakcija nije toliko potrebna.
                Na koje radnike mislis? Nema sanse da se Cova povuce ako izgubimo KLS

                Comment


                • Znam da nije vreme, jbg izvinite na off-u, jel može neko da mi kaže zašto smo igrali 4 tekmu? Kolk'o znam gazda je rekao da ne igramo. Izađosmo, odigrasmo kako smo odigrali, ali niko ni slovca ne prozbori šta se to promenilo i što smo igrali? Da se razumemo, bio sam za to da igramo, ali ko te bio po ušima da pričaš o povlačenju tima i onda muk, tajac. U stvari, kenjam i ja, Čović je pokazao tim postupkom a i današnjim da ga je sujeta izjela do koske. Čovek više nezna gde glavom bije. Ide kenja okolo, preti, obećava i ništa. Što je cenjeni kolega sa foruma već elaborirao, nije dorasto situaciji, sa svima se posvađao, i tera po svome u svom ludilu. Neko napisa pre par dana, okružio se poltronima. Ne brate, učaurio se u svojoj sujeti i spreman je da spali Rim ali da prizna da greši nikako. ON nikoga ne sluša, eventualno sebe ako peva dok se tušira (ako se tušira). Treba prvo oterati trenera, pa igrače, da ne ponavljam po kom redosledu. Ali tako bi priznao da je pogrešio. Ovako, vratiće nas u 2011., jer je očigledno, po njemu, da smo zaboravili gde smo tada bili. E sad će nas vratiti tamo da se podsetimo. Da ne bude da ga samo pljujem, hvala mu na 10 trofeja (ako sam dobro izračunao) i mislim da je jedino takav lik mogao da obori dominaciju komšija, jer je moralo da se bori i van terena. Kada bi hteo da prihvati činjenicu da nije najpametniji i svemoguć ne bih imao ništa protiv i da ostane. No znajući ga teško sine da mi budeš ćerka. Još jednom izvinite na off-u ali nakupilo se!
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Na koje radnike mislis? Nema sanse da se Cova povuce ako izgubimo KLS
                    Pre svega na košarkaše, Keselj, Jovanović, Rocesti, Feldin i Antic su nepotrebni od poslednjeg zvižduka u Podgorici. Bjelica je nepotreban od kad ikada. Enis slab organizator, potencijalno solidan 3&D igrač kom Alimpijevic nije znao da nadje poentu i ulogu. Posle igrača celokupan stručni štab, ali bukvalno celokupan. Trofeji nisu osvojeni, ali za stručni štab je podjednako žalosno i to što ekipa nikako nije napredovala, nije dolazila do rutine u igri, nema momentuma i nema nikakvog individualnog napretka. Ni ič. Čović neće otici lako, stoji, ali prijalo bi vidjeti neko novo lice u rukovodstvu, bar gratis. Neko voljeno ime (Al' da nije Lale).

                    Comment


                    • Da ponovim, mene ova sezona neodoljivo podseca na prvu full Ra-ovu u Cz.

                      Comment


                      • Originally posted by Klaymen View Post
                        Da ponovim, mene ova sezona neodoljivo podseca na prvu full Ra-ovu u Cz.
                        Da, i mene. Ima jos jedna sličnost - Alimpijevic deluje kao da nema pojma sta da radi sa ovim timom, kao i Radonjić svojevremeno.

                        Comment


                        • Bez provociranja..izbacite DR-a ) ima topic dole o njemu... ))
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Pre svega na košarkaše, Keselj, Jovanović, Rocesti, Feldin i Antic su nepotrebni od poslednjeg zvižduka u Podgorici. Bjelica je nepotreban od kad ikada. Enis slab organizator, potencijalno solidan 3&D igrač kom Alimpijevic nije znao da nadje poentu i ulogu. Posle igrača celokupan stručni štab, ali bukvalno celokupan. Trofeji nisu osvojeni, ali za stručni štab je podjednako žalosno i to što ekipa nikako nije napredovala, nije dolazila do rutine u igri, nema momentuma i nema nikakvog individualnog napretka. Ni ič. Čović neće otici lako, stoji, ali prijalo bi vidjeti neko novo lice u rukovodstvu, bar gratis. Neko voljeno ime (Al' da nije Lale).
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Nije samo poenta oterivati... vec dovesti adekvatne i unapredjene zamene. Ako cemo tante za kukuriku, bolje nista ne dirati dok se ne stvore uslovi za adekvatne zamene.

                              Comment


                              • Zvezda ima samo jedan problem a to je Covic. Alimpija nikad nisam video ni doziveo kao nekakav problem.. On je porodicni trener, kao Klipa.. Totalno je nebitan, ne ulazeci u to koliko je strucan ili nestrucan ili nedorastao zadatku.

                                Isto vazi i za igrace.. U ovom trulom sistemu i najbolji izgledaju ocajno... Bukvalno svaki nas igrac izgleda lose u sistemu Covica i Alimpijevica, pa mi i nemamao pojma kako izgleda pozitivna strana nasih igraca jer nismo imali priliku da je upoznamo.

                                Zivo me interesuje koliki je dug kluba.. Cudno je da bas nikakvih informacija nema.. Nece nas Covic pustiti dok nas ne vrati u 2011.

                                Comment

                                Working...
                                X