Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko otvara temu Prelazni rok i navlaci kletve i vudu, vlasku, cigansku.... magiju na sebe?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Da za Enisom odu Milko, Pera, Lesor,Jovanovic, Keselj.
      Filip Covic

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ko otvara temu Prelazni rok i navlaci kletve i vudu, vlasku, cigansku.... magiju na sebe?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mogu da rade sta hoce, kad hoce. Briga njih za navijace, znaju da cemo ostati uz klub sta god igrao i u kakvom god kanalu bio. Bitno da je strucnjak i dalje tu, Enisu smo ladno i pasos dali, valjda ce nam skauti podjednako dobro odraditi posao na celu sa Covicem i za sledecu sezonu. Tuga braco koliko smo se opet vratili unazad.

          Comment


          • Ocigledno je jedino da je Enis jos od ranije bio bivsi igrac , tesko da bi mu i Raznatovic inace nasao klub za jedan dan.

            Comment


            • Realno receno nasi navijaci nemaju veze sa kosarkom...O vecini govorim...Nema likova da kazu, eto pogresili smo....losa sezona itd...Nego beze, neki doduse u banovini...itd...nestali sa mape...secam se da je njih par reklo kako ce doci na kraju sezone da mi objasne neke stvari )))))) Nestali....to su vam veliki strucnjaci i kao takvi tesko mozemo kao klub da napredujemo...Moze da vozi NC kako hoce...nema pritiska,sve je dobro...itd...

              Srecom pa retko gresim u proceni, inace bi me ovde prozivali ceo dan i noc..ovako ih nema nigde..prasina..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Realno receno nasi navijaci nemaju veze sa kosarkom...
                Jel to lapsus kod tebe treba pisati - naši košarkaši nemaju veze sa košarkom.

                Comment


                • A i oni valjda navijaju za Zvezdu

                  Comment


                  • Auh, mi smo oterali Enisa da bi oslobodili mesto za Ficu...

                    Nego, sta se pise na RSB, pljusti li podrska gazdi i junioru?

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Oliver View Post
                      Ocigledno je jedino da je Enis jos od ranije bio bivsi igrac , tesko da bi mu i Raznatovic inace nasao klub za jedan dan.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Jel to lapsus kod tebe treba pisati - naši košarkaši nemaju veze sa košarkom.
                        Dobar tim ali los trener ih je vodio tj vodi...i to je to...sad se ljudi plase i partizana....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Realno receno nasi navijaci nemaju veze sa kosarkom...O vecini govorim...Nema likova da kazu, eto pogresili smo....losa sezona itd...Nego beze, neki doduse u banovini...itd...nestali sa mape...secam se da je njih par reklo kako ce doci na kraju sezone da mi objasne neke stvari )))))) Nestali....to su vam veliki strucnjaci i kao takvi tesko mozemo kao klub da napredujemo...Moze da vozi NC kako hoce...nema pritiska,sve je dobro...itd...

                          Srecom pa retko gresim u proceni, inace bi me ovde prozivali ceo dan i noc..ovako ih nema nigde..prasina..
                          Sto je daleko bolje nego kao ti ovde sto se seirish nad njima sto si bio u pravu. Meni je tesko sto sam bio u pravu, jer je to znacilo da ce sezona biti go kurac kao sto jeste. Iz tvojih upisa vise proistice zadovoljstvo da si bio u pravu nad "strucnjacima" koje nazivas i prozivas, u odnosu na revoltiranost kakvu sezonu imamo. A to je nazalost naopako...

                          Btw, ja takodje mislim da nase sezone pod Radonjicem nisu bile preteran uspeh, ali su definitivno kosmos za ovu.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Dobar tim ali los trener ih je vodio tj vodi...i to je to...sad se ljudi plase i partizana....


                            Pa sa pravom, Čanak ga je posle deset treninga sa timom (ako i toliko) rastavio na proste činioce. Tatin sin bukvalno nije znao gde je levo.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Sto je daleko bolje nego kao ti ovde sto se seirish nad njima sto si bio u pravu. Meni je tesko sto sam bio u pravu, jer je to znacilo da ce sezona biti go kurac kao sto jeste. Iz tvojih upisa vise proistice zadovoljstvo da si bio u pravu nad "strucnjacima" koje nazivas i prozivas, u odnosu na revoltiranost kakvu sezonu imamo. A to je nazalost naopako...

                              Btw, ja takodje mislim da nase sezone pod Radonjicem nisu bile preteran uspeh, ali su definitivno kosmos za ovu.
                              Ne bih se slozio... mozda se nisam dobro izrazio ali jbga.. Sustina jeste da se ovo nije smelo desiti...Ova sezona treba da se u knjige stavi kako ne treba voditi klub...Pisale su se fantazije i nesto sto se ni u jednom trenutku nije videlo....Eto im sad ALimpije i nek uzivaju...Jedan EL klub ovo sebi nije smeo da dozvoli...kako sa sportske tako i sa one druge strane..u ratu smo sa svima, drzavom, novinama, hrvatima, crnogorcima... ocito je da kad si sampion da ce svi napadati ali tvoje je da se ponasas sampionski...Covica su dobili COVICEVIM oruzijem...

                              To srecom je bilo vise u fazonu posla kojim se bavim i od cega zivim... mada i tu pokusavaju da me diskredituju..itd..nije bilo u smislu da mi je drago sto smo ispusili sezonu..
                              Last edited by LosmiSK; 16-04-18, 20:03.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Bjelica definitivno slobodan igrac.Otvarajte onu rakiju, da nazdravimo.

                                Comment

                                Working...
                                X