Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj povrede

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ja necu gledati tu Zvezdu u EL ako dodje do toga. Kao sto nisam gledao ni nasu prvu sezonu nakon Cibone. To je govnarenje, i ako dodje do toga, zelim im 0-30 i sve poraze po 50 razlike uz teske povrede...
      Bravo za komentar.

      Comment


      • Ma kakva EL, ne ložite se. Neće niko iz ove lige tamo. Jedva su dočekali da izduvamo.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          Nemoj povrede
          .. i nemoj poraze!

          Comment


          • Ma kakav EL, niti smo zasluzili niti bi nama dali tek tako pored toliko bogatijih klubova. Napraviti solidan tim, sa manje stranaca i iskusnim trenerom i vratiti titulu u Aba. Mora bre sve da se menja iz korena, i misli na duze staze

            Comment


            • Baj d vej, pre pola godine sam rekao da će se ovako završiti. Bavim se ovim sportom četri decenije i niko, baš niko me ne može zajebati. Makar ne na duže staze.

              Sve ovo je bilo vidljivo još u oktobru kad se svršavalo na Ročestijevu lepšavost, Feldinovo trpanje i bjelicino umeće. Padalo se u nesvest zbog Ždere Kantića kao da lično Vilt Čembrlen iz prajma došao da igra.

              Nije se videlo da ekipa nema lidera, da kada je tvrdo svi nestaju sa terena, da je trener pajac koji je u par meseci uspeo da uništi kompletnu zaostvštinu i know how sistem koji je samo trebao da sledi.

              A sve to zbog sujete jednog malenog sujetnog govanceta nebojše čovića. Koji nije mogao da podnese da neko ima veće zasluge za uspehe tima od njega.

              Sada može da gleda Dejana Radonjića u EL, dok se potucamo po vukojebinama evrokupa.

              Karma je kučka.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment




              • Laku noć...

                Comment


                • Morao sam da se ulogujem da ti odgovorim na ovo.. Kome ti zelis teske povrede?! Treba da te bude sramota sta pises.. Nisam aktivan na forumu, ali ga citam redovno i mogu ti reci da si ti itekako iritantan lik. Ne mogu da zamislim kakav si luzer u stvarnom zivotu, ali po tvojim upisima moze se pretpostaviti da si tesko iskompleksirana licnost. Sportski pozdrav!

                  Comment


                  • Buducnos igra celu utakmicu sa 4 niska pa ajde i mi. Majku mu, pa napadni ih dole sa JAnkovicem ili ne daj boze Bjelicom pa kud puklo da puklo, bar probaj da promenis nesto u ovom ocaju.

                    Comment


                    • Primarni cilj je bio osvajanje ABA lige, želim da popričam sa klubom i stvarima koje klub očekuje dalje...
                      Sta bre da pricas, je l ova covek noramalan?Mi da smo ozbiljan klub otkaz bi dobio odma nakon zavrsene utakmice.

                      Comment


                      • je l postoji sanse da obradovic bude slobodan trener?

                        Comment


                        • Cele sezone su me proganjali ovde, replicirali, pravili kvazi strucnjakom ..na strani drugoj..vrsili pritisak jedno vreme..veliki itd...borili se sa svima sem sa samim sobom...

                          Za kraj sam teo da pricam o Alimpiju ali sad nema potrebe ..ostao sam to duzan ali sad nije momenat..mene je tu anjvise sramota Covica... tu tek ima da se prica...nema sakrivanja smeca ispod tepiha..to smece ce i dalje da smrdi...mi smo to dopustili cele sezone....

                          Zadnja tri napada, gubimo loptu..pa stizemo sa Enisovim sutem za tri poena...koja akcija....pa laza ulaz..zajebancije...Meni je ovo neki SI FI ljudi ja neverujem koje smo (vi) ovce ispali ove sezone...

                          Zadnjih godinu dana je NC izgubio sve konce..ako gledate pazljivo zadnjih godinu dana jasno vam je sta ce se desiti...

                          Ne bih nikom nabijao sta je pisao... samo cu reci da je ovo forum gde svi treba da imamo suprotna misljenja, gde svi treba da budem dobri i da se argumentima prepiremo..Zao mi je iskreno sto sma bio u pravu, ali ko zna zasto je to dobro...

                          Sto se mene tice Alimpijevic zvenicno nije trener i nadam se da mu ne pada napamet da ostane..ako ga podrzi treba i NC da leti...

                          ZVEZDE JE IZNAD SVEGA I SVAKOG!!!!!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by stefan92czv View Post
                            Morao sam da se ulogujem da ti odgovorim na ovo.. Kome ti zelis teske povrede?! Treba da te bude sramota sta pises.. Nisam aktivan na forumu, ali ga citam redovno i mogu ti reci da si ti itekako iritantan lik. Ne mogu da zamislim kakav si luzer u stvarnom zivotu, ali po tvojim upisima moze se pretpostaviti da si tesko iskompleksirana licnost. Sportski pozdrav!
                            Hvala brale. Drago mi je da si se ulogovao i otvorio dushu. Idi coluj guch nekom. I da naravno, sportski pozdrav!

                            Comment


                            • Originally posted by olajo View Post
                              Mislim da posle svega možemo da se manemo EL. Prioriteti su ABA pre svega pa KLS a u Evropi bitno je jedino de se ne obrukamo. Svi pričaju o sokićima a niko o Futuri. Mislim da će to biti zajebanije za igru os Zagreba. kao što su mnogi već rekli Cedevita nema jednostavno tu hemiju i to, pre svega, zbog navijača. Skuplji roster od našeg imaju svake godine, pa ništa. Jednostavno skup dobrih igrača nije tim . Jednostavno nikad ne znaš kad će nekom od stranaca da se digne ona stvar, drugo retko su podređeni timu (vidi pod Pulen), nabijaju statistiku i niti jedan od njihovih nije krvavio kolena. Treće i najvažnije, Bilan im odlazi a ako kojim slučajem ostane igraće preko one stvari kao i veći deo prošle sezone. Sa druge strane imamo vrelu domaćinsku atmosferu u podgorici, koja nije dolazila do izražaja protiv nas, prvo zbog Radonje, jer je on tamo izuzetno poštovan i drugo zbog naše igre. Međutim, sada imamo mladog trenera i mlade igrače koji takvu atmosferu nisu doživeli (pre svih dvojac JJ i Radičević. Doduše verovatno su videli kako je to na derbijima ali ne kao igrači. Druga stvar i još važnija, imaju namazanog trenera. Ne zaboravite da je upravo Džikić prekidao naše velike serije pobeda, prvo sa Krkom (doduše kad se setim suđenja i 5 tehničkih!) pa sa Partizanom. Tačno je da te utakmice više nisu imale neki takmičarski značaj već su bile stvar prestiža. Shodno tome, nama je najbitnija teška petica koja će da razgrće u reketu. Ne zaboravimo, da je ogromna većina trenera ABA ligaša produkt stare jugoslovenske škole košarke koja pod obavezno podrazumeva tešku peticu. Ako dovedemo mekog centra, Džile će pokušati upravo tu da nas razbije, kao što je to Partizan radio godinama. Setim se mučenog forumaša (Markos ako se ne varam ) koji je okukao za teškim centrom u vreme Kikanovića i bratije. Nije mi poznat roster Future ali ne summnjam da su i oni kao i sokići namirisali krv i da će sve učiniti da se domognu EL. Izvinite na dužini posta, pozdrav!
                              Morao sam da se samokvotujem nisam izdržao, jer čitavu sezonu se plašim Future al slušam ostale, kako ćemo da se prošetamo ligom pa se ponadah. Rekoh sebi, možda oni vide što ja nisam sposoban, jebi ga nit sam sudija nit sam igro (profesionalno) košarku
                              Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                              Comment


                              • Nije ni Evrokup nesto sto toboz mi ne treba da igramo. Daleko od toga.
                                Igrali smo mi taj Evrokup, punili Arenu, bilo nas je 24.000, ziveli za te meceve.
                                Ali tada smo imali tim, igrace, trenera koji su ginuli za klub.
                                Od 24.000 navijaca u Evrokupuspali smo sa ovim bednikom na klupi i ovim igracima da u mecevima Evrolige jedva dodje 3.000 ljudi.

                                Comment

                                Working...
                                X