Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bata je uzjahao sa NC zajedno i da mu budzet i EL... iskreno ne bih obje da ih gledam ali to nije moguce... NC je do pre godinu dana bio ok, ali presusilo...Obrni okreni neki nam politicar ne gine..sto je zalosno..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Šta se promenilo za godinu dana sem što je Toma Zdravković sa tvog avatara otišao? U organizacionom smislu?
      Last edited by dekkard; 14-04-18, 17:12.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa videces, budi strpljiv malo...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Teško da je za Čovića to win, jer će da ujaše brother aka Žika Pauk 2.0 i razhebe sve do kraja. Btw, video ga na prvoj tekmi u Pioniru. Žiku, ne brothera.
          Kapiram, nego razmisljam na glas.
          Ali me zaista nervira ovo potenciranje na nasim greskama. Kao da je Lesor skocio, uhvatio loptu i zakucao, bila bi druga prica... ili imali smo mi nasih promasaja.
          Ma sve i da smo pobedili, kakav je to nacin? Kako se to sudi?
          I sta da je neki igrac ispizd... i pripalio nekog loptom u lice, ili pesnicom??? Da li bi bilo opravdano, ili bi bila nemoc? Pa dovoljna je nemoc kada pokusavas nesto da uradis, a neko te sprecava na neposten / neispravan nacin...

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Novinar iz Subotice kao osoba sa akreditacijom ima pravo da pita sve sto ga interesuje oko igre i cak kuloarskih prica (ako je novinar neke bulevarske stampe)..tako da bio bi kersme da je odgovorio i zacepio mu usta...ovako je dokazao da je isfrustrirani magarac.
            Ja takodje imam utisak koji je prezentovao taj lik ...svi cekaju da vikni Kralj je mrtav, ziveo kralj...kao sto je i Ptzn bio svima na pimpeku i jedva su cekali da ih vide na ledjima.h
            вујошевић се брецао на новинаре на конференцији и кад поставе питање у вези саме игре..."ко сте ви, јесте ли ви тренер?"...

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Novinar iz Subotice kao osoba sa akreditacijom ima pravo da pita sve sto ga interesuje oko igre i cak kuloarskih prica (ako je novinar neke bulevarske stampe)..tako da bio bi kersme da je odgovorio i zacepio mu usta...ovako je dokazao da je isfrustrirani magarac.
              Ja takodje imam utisak koji je prezentovao taj lik ...svi cekaju da vikni Kralj je mrtav, ziveo kralj...kao sto je i Ptzn bio svima na pimpeku i jedva su cekali da ih vide na ledjima.h

              Ne sporim ja pravo novinara da pita , samo je to pitanje za NC a ne za trenera . Uostalom i sam Covic tvrdi to isto . Za kkp nisi u pravu ...em je trajalo mnogo duze em je smetalo samo nama ciganima .Grobarima , naravno da to nije smetalo , za razliku od nas .Ima i puno cigana koji zbog Covica zele kraj zvezdine dominacije . Jbg , meni to nije normalno

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Novinar iz Subotice kao osoba sa akreditacijom ima pravo da pita sve sto ga interesuje oko igre i cak kuloarskih prica (ako je novinar neke bulevarske stampe)..tako da bio bi kersme da je odgovorio i zacepio mu usta...ovako je dokazao da je isfrustrirani magarac.
                Ja takodje imam utisak koji je prezentovao taj lik ...svi cekaju da vikni Kralj je mrtav, ziveo kralj...kao sto je i Ptzn bio svima na pimpeku i jedva su cekali da ih vide na ledjima.h
                Jedina debilčina iskompleksirana je ovaj nazovi novinar. Zato nam je i takva Srbija, ko ne ceni svoje, neće ga ni drugi ceniti.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Bezobrazno, zlonamerno i maliciozno pitanje novinarcica, bez obzira da li je istinito ili ne, a pogotovo sto znamo da nije jer vecina zvezdasa nikad nece zeleti poraz svog tima. Prosto, ko je vaspitan zna se da je to bezobrazno ponasanje. Ne postoji normalan odgovor na to, a verovatno mu je i bio cilj da provocira da bi sebe anonimusa promovisao, tako da je novinarcic definitvno zasluzio veliki BAN

                  Comment


                  • Usrao ih Kalina dibidus

                    "Ako ne padne na glavu i prođe bez povrede – onda je običan faul"

                    Nikola Kalinić, košarkaš turskog Fenerbahčea, na sarkastičan način prokomentarisao je situaciju u kojoj je Suad Šehović napravio očigledan nesportski faul.
                    Izvor: B92 subota, 14.04.2018. | 16:32

                    "Žrtva" ovog faula bio je Džejms Feldin u trećoj četvrtini treće utakmice finala ABA lige između Budućnosti i Crvene zvezde.

                    Nekadašnji košarkaš crveno-belih na Tviteru je prokomentarisao GIF u kojem se vidi očigledna nesportska greška Šehovića nad Feldinom, međutim sudije su samo pokazale na običan faul.

                    "Ako ne padne na glavu i sve prođe bez povrede, svira se običan faul", prokomentarisao je sarkastično srpski košarkaš, a GIF i komentar Kalinića možete videti OVDE.

                    Crveno-beli na kraju izgubili su na nesrećan način pošto su Feldin i Lesor promašili iz otvorenih pozicija.

                    Dan posle ovog meča vlada velika tenzija u Podgorici, pošto je predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović rekao da "gotovo sigurno neće izaći večeras na teren u Morači".

                    Kasnije je održan i sastanak između Crvene zvezde, komesara za suđenje Iztokom Remsom, direktorom ABA Krišimirom Novoselom i sportskim direktorom Žarkom Čabarkapom.

                    Početak meča planiran je za 21 čas.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ko da gledam da će fudbal ići preko košarke

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Covic je napravio win win situaciju...ako izgubi bice zli Milo, partizan, unutrasnji neprijetelji,sudije itd...ako pobedi reci ce da se pored kradje posrao po svima i lagano osovjio titulu sa svojim zetom...

                        E sad...da je bila kradja ne moze se tako reci ali extremno domacinsko sudjenje...to se jasno videlo....sto to mi nismo dobili kod nas u prve dve utakice je pitanje..mada u drugoj smo mi izveli npr 31 bacanje....mada i tad i juce su sve bila regularna bacanja...

                        Mene ovo sve smara...ja bi to sad zavrsio..ovima dao titulu i rekao Milo dao pobedonosni kos...preko Covica...a Zvezdi dao EL i rekao kako je to NC zavrsio i da im ne treba ovakva titula, Zvezda ih vec ima dovoljno....
                        Naravno. Vidimo da i ovde ima ljudi koji su generali posle bitke i predvidjaju sada sta se desilo u proslosti. Ako se vec spremao takav scenario, gde ste bili da nam na to ukazete ranije? Sto ste pricali da ih sigurno gazimo u PG?
                        Prosle sezone smo takodje igrali protiv Buducnosti, zasto tada nije doslo do tog scenarija? Mozda zato sto smo dobili kuci obe?

                        Ovo Covicevo prevazilazi svaku meru i nije primereno velikim klubovima i ucesnicima evrolige. Ako vec tvrdis da neces da igras, rizikujes ili da klub bacis u ambis ili da pljunes na sopstvenu izjavu. To se tako ne radi. Sad prica o srpskom jedinstvu?! Zar nije to jos jedno pljuvanje po sopstvenim recima izrecenim ranije?

                        Sto napisa neko, utakmica je presudna za buducnost kluba, umesto na sudjenje, bolje da se skoncentrisemo na to da sto bolje odigramo. Posle cemo o sudjenju.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Losmi je ukazivao ranije i rekao da ne brinemo jer sigurno uzimamo ABA ligu, samo nije hteo da otkriva detalje...i ja ga drzim za rec.

                          Comment


                          • Losmi je miran
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              1. Prosle sezone smo takodje igrali protiv Buducnosti, zasto tada nije doslo do tog scenarija? Mozda zato sto smo dobili kuci obe?

                              2. Ovo Covicevo prevazilazi svaku meru i nije primereno velikim klubovima i ucesnicima evrolige.

                              3. umesto na sudjenje, bolje da se skoncentrisemo na to da sto bolje odigramo. Posle cemo o sudjenju.
                              1. Zato sto smo bili bolji za +25 pa je samim tim i kradja obesmisljena. Tako bi bilo i ove godine da je odnos snaga isti.
                              2. Sta prelazi meru? To sto je nazvao stvari pravim imenom i sto govori ono sto su svi videli?
                              3. Postoji podela uloga, tako da ima ko da prica o sudjenju, a ima i neko ko je zaduzen za pripremu ekipe (ma sta ko ovde pisao). Te price, posle cemo su deplasirane... Mi da cutimo, oni neka ponovo pokradu, a kada bude 3:1 onda cemo da kukamo... vaaaaziiii
                              Da li sam zadovoljan kako ekipa izgleda? Nisam. Da li je moglo bolje sa ovim sastavom? To necemo nikada znati, jer je to sbbkbb. Ovo pisem zbog neopisive zelje da pozdravim sve vrle strucnjake koji se mesecima ubise da objasne Alimpijevicu sta i kako da radi, a on nikako da ih poslusa.
                              Pisao sam vec, ako on ne zna, ima valjda jos neko oko te ekipe ko moze na nesto da ukaze, posavetuje, ili da osnujemo forumaski strucni stab pa da nas povede u nove pobede.

                              Comment


                              • Grofe ne mozes sedeti na dve stolice
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X