Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova utakmica je pre svega poraz Čovića koji kao predsednik ABA nije uspeo da obezbedi ravnopravan tretman kluba na terenu.

    Vreme je da se pozdravimo.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Rekao sam vam pre neki dan, 3:2 za nas.

      Comment


      • PS

        Treba obavestiti ABA da ćemo ako se još jedanput ponovi krađa napustiti teren. Pa neka se igraju sudije.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Neće baš Budućnost biti sutra opuštena. Biće njima u glavama meč lopta pa vrlo lako mogu da se opterete. Tako blizu a tako daleko.
          U ovakvim trenucima krucijalna je uloga trenera, da momke maximalno smiri i skine pritisak sa grbače.
          Lako reći. Treba primeniti u praksi.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Ova utakmica je pre svega poraz Čovića koji kao predsednik ABA nije uspeo da obezbedi ravnopravan tretman kluba na terenu.
            .
            Postavlja se pitanje.....a ko moze, ako namazanko kao Covic ne moze?

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              PS

              Treba obavestiti ABA da ćemo ako se još jedanput ponovi krađa napustiti teren. Pa neka se igraju sudije.
              Kasno.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Drugi scenario je da uzme ovo Budućnost ali da ipak odustanu od EL zbog finansija i prepuste igranje Zvezdi, ali Zvezdi sa novom upravom na čelu sa velikim baticom koji će upumpati keš kolica u klub.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Drugi scenario je da uzme ovo Budućnost ali da ipak odustanu od EL zbog finansija i prepuste igranje Zvezdi, ali Zvezdi sa novom upravom na čelu sa velikim baticom koji će upumpati keš kolica u klub.
                  A treci scenario je da uzme ovo Budućnost ali da ipak odustanu od EL zbog finansija i prepuste igranje Zvezdi, ali Zvezdi sa novom upravom na čelu sa velikim baticom koji će upumpati keš kolica u klub, dok Evroliga umesto Buducnosti pozove Bajern ili Asvel.

                  Comment


                  • Bartolomeu ce zvati Zvezdu u EL i ako ne osvoji ABA ligu pod uslovom da trener ostane Alimpijevic.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Bartolomeu ce zvati Zvezdu u EL i ako ne osvoji ABA ligu pod uslovom da trener ostane Alimpijevic.
                      Što je on toliko bitan faktor tu ?

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Što je on toliko bitan faktor tu ?
                        Mega talentovan trener.[emoji23][emoji23]
                        Bio sam ironican.

                        Comment


                        • Vreme je za novo saopštenje i par klipova na YT kao onda kad je prikazano kako Milutinov "čuva" Bobija.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ako ovo vratimo super...ali svaki mec dole je tezak..jednom smo ih dobili na kos u zadnjim sekundama..jednom smo ih samo odvalili ali tad je bila druga prica i 10 poraza..ove sezone 4-1..neam pojma...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • 3:2 za Zvezdu.

                              U suprotnom nek smo živi i zdravi, kako drugačije da se tešim.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                3:2 za Zvezdu.

                                U suprotnom nek smo živi i zdravi, kako drugačije da se tešim.
                                Oni su ovo jedva dobili i pored neviđenog vetra u leđa. Padaju fizički.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X