Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ima0 je fenomenalnu sezonu u ACB pre Nizhneg, sada je 20 - 7 - 2 igrac uz maltene 50% iz igre i preko 40% za tri na dobrom semplu. Pre svega cetvorka, ali ima i visinu i snagu da bude lazna petica i odlicno siri. Uz sve to moze da spusti loptu na parket i napadne kos licem ili iz poluhoroga ledjima. 28 godina ima, i ako ga ne uzmemo mi sledeca stanica mu je znatno bolji ugovor i necemo moci da ga priustimo.
    Slazem se ja sa tobom, skoro svaki igrac sa takvim iskustvom u evropi a da je nas bi mogao igrati u CZ....Samo kazem da jos nije igrao ovaj nivo, meni licno je on dobar igrac...ali tesko da mogu utvrdim na kakvom nivou bi bio u Zvezdi...Tu mislim na EL, a verovatno bi uzeo mesto prve cetvorke...Nisam pametan, moguce da si u pravu..dok ne vidimo necemo znati...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Posle ovih partija mislim da mi vec nemamo para za njega...ima da ga mazne neki evroligaski platezniji klub, ili ovi bogati Evrokupasi iz Rusije/Turske.
      Eventualno Turska..sta kao trazice ga Barsa? Himki..ne znam nisam siguran...Tesko da u Niznjem ima ne znam kakvu platu, kad im vidim roster jbmga...niti je pre negde bas zabo ne znam sta...On se vodi kao stranac...i apsolutno sam siguran da je dobar samo ako ima vecu ulogu u timu...i slobodu...ko to moze da mu da iz EL,ne znam..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Slazem se ja sa tobom, skoro svaki igrac sa takvim iskustvom u evropi a da je nas bi mogao igrati u CZ....Samo kazem da jos nije igrao ovaj nivo, meni licno je on dobar igrac...ali tesko da mogu utvrdim na kakvom nivou bi bio u Zvezdi...Tu mislim na EL, a verovatno bi uzeo mesto prve cetvorke...Nisam pametan, moguce da si u pravu..dok ne vidimo necemo znati...
        Mi zbog svojih finansija smo kockarski klub. I moramo da se kockamo sa igracima koji dolaze. Kocka na mladog talentovanog da razvijas, kocka na nekog ko trazi prvi veliki ugovor i da digne profil sebi, matori i povredjeni. Ova druga opcija je Jelovac i to je najmanji rizik od svih ostalih. Moze on da ne bude novi Quincy Miller ali da opet odigra dobro i da bude pozitivan transfer.

        Comment


        • Знало се летос да је слободан, али наши су се одлучили за млађег и перспективног Јанкелу.
          Какав је Јеловац дефанзивно?

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Mi zbog svojih finansija smo kockarski klub. I moramo da se kockamo sa igracima koji dolaze. Kocka na mladog talentovanog da razvijas, kocka na nekog ko trazi prvi veliki ugovor i da digne profil sebi, matori i povredjeni. Ova druga opcija je Jelovac i to je najmanji rizik od svih ostalih. Moze on da ne bude novi Quincy Miller ali da opet odigra dobro i da bude pozitivan transfer.
            Od reci do reci se slazem.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne verujem da bi Jelovac mogao da traži više od 250-300k €. Igrao je u slabim klubovima/ligama i cifre koje ima stekao je u utakmicama bez pritiska. EL je real deal i tu se pokaže svako od čega je sačinjen.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Da mi zavrsimo ovu sezonu i da vidimo takmicenje gde cemo igrati pa onda o pojacanjima. Mornar ispao u evropi sve snage bacaju na mec sa nama , bice vraski tesko sa pristupom iz Bara.

                Comment


                • A zamisli sledece nedelje tek...pon mornar, pa put u moskvu i onda eventualno finale...jebes mi sve ako ne bih ostavio tejlora, feldina i milka u bg u...svakako ce nas nabiti realno, a odmorili bi nosioce

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Saosecam sa Mmajstor-om
                    Blagodarim.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Знало се летос да је слободан, али наши су се одлучили за млађег и перспективног Јанкелу.
                      Какав је Јеловац дефанзивно?
                      Rupa! Zato ga i nisu uzeli,to je igrac za napad,solidan arsenal ima napadački ali u El tesko da ce biti i solidan igrač

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        A zamisli sledece nedelje tek...pon mornar, pa put u moskvu i onda eventualno finale...jebes mi sve ako ne bih ostavio tejlora, feldina i milka u bg u...svakako ce nas nabiti realno, a odmorili bi nosioce
                        El u treci plan. . U prvi plan aba,drugi odmor igrača pa tek onda El

                        Comment


                        • Baskonija je klub..Moze Pridjoni...dosao covek i lepo kazu ajde ti sine pali....Ovog ne mozes puskom isterati, kao novi ciklus...NC suplja prica..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sam je otisao kad je video da ne može. . .

                            Comment


                            • Ali Baskonija je stvarno odlicna,atraktivna,brzo igraju moderno. . .manje su duplo ulozili od Makabija a bice u 8

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Baskonija je klub..Moze Pridjoni...dosao covek i lepo kazu ajde ti sine pali....Ovog ne mozes puskom isterati, kao novi ciklus...NC suplja prica..
                                Doktor Pedro Martinez! Trenerchina...

                                Comment

                                Working...
                                X