Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • po meni ovakva ekipa buducnosti da ode u el smesno, ni mi nista nismo bolji...ovo sto lesor je promasio nije slucajno, sve se vraca sve se placa...da se pomirimo i od sledece sezone cela rekonsteukcija od covica do cistacice....jeste da su opasno navlacili sudije njima na cast,ali opet smo mi sami sebe resavali u poslednjim trenutcima...

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Objasni taktiku na kraju: Neka sutira svako kod koga je lopta?
      Mi smo sa našom taktikom vodili veći deo utakmice, pogledaj procente šuta, nijedan šut nije bio nerezonski, a oni u napadu su dali 21 poen samo iz bacanja. Nama je ova pobeda oteta na najbrutalniji način.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sudjenje je bilo korektno u prva dva meca u Beogradu. Imali smo 1:1, a oni nisu Hemofarm koji meceve za titulu igra reda radi i bez ikakve ambicije pa da ih mozes dobiti u Vrscu jer se raspadnu, a sudije navlace. Da smo dosli do 2:0 to bi bio kraj.

        Evo da se vidi i poslednji napad:



        Sramotan promasaj Feldina, a Lesor radi ono sto i inace radi, a doveden je da nauci da vrsi egzekuciju iz pika, a on polaze kao da je Rocesti. Doduse, doveden je i da bude nas Tajus, Danston, Hanter, Sloter, odnosno da bude zver u odbrani pika, a njegova odbrana pika je sala i komika.
        Nijedan od danasnjih sastava nije ni blizu evrolige. Mi smo dobijali dok je Bjelica nesto igrao i dok je Antic uopste igrao, Buducnost je samo regionalni nivo.
        Last edited by blond; 13-04-18, 21:40.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • ma oticice kurac. odjebace ih bartomeu u skokovima

          Comment


          • Ako puknemo i opet igramo EL, ja necu da gledati tu Zvezdu u EL sledece sezone. Kao sto nisam hteo da gledam ni one godine kad nas je pukla Cibona. Kao sto u Rusiji necu da navijam za nasu repku, nakon sto su skartirali lika koji te odveo tamo, posle totalnih promasaja godinama zarad nekih drugih interesa...

            Comment


            • E ako ce Alimpijevuc da nas vodi naredne sezone bolje da igramo Evro kup

              Comment


              • sudijama posebno mater za nekažnjeno premlaćivanje jednog intelektualca košarke Roča tokom celog drugog ...
                ali sram vas bilo goveda ona brcka...i bezrepa.

                I pored svih okolnosti ...u zadnja dva minuta;
                oni skinuli gaćice, a mi numemo duteramo.

                Alimpije dečkonja - ne trebaju ti visoke trenerske škole i kilometraža,
                da skontaš kako Lesor ne mož da igra zadnje minute...on mukica daje sve od sebe,
                ali nije mu tu bilo mesto u tom trenutku.

                i naravno...ebote Bjelica veteran Evrolige.
                Last edited by Wingwalker; 13-04-18, 21:41.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Objasni taktiku na kraju: Neka sutira svako kod koga je lopta?
                  Ne razumem zbog cega pokusavas da opravdas nesto sto je tako i toliko ocigledno. Za svojih 30+ godina koliko gledam kosarku (sa razumevanjem ) , ovo je jedna od najociglednijih i najbezobraznijih kradja na racune jedne ekipe. A nagledao sam ih se .

                  Opet, sa druge strane, uzroke gubitka dve utakmice treba traziti u nasim redovima.

                  Jos jednom da pozdravim trojicu peezda koji su delili nepravdu veceras.

                  Sramota za ligu.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    E ako ce Alimpijevuc da nas vodi naredne sezone bolje da igramo Evro kup
                    Liga sampinjona place za ekipom kao sto smo mi.

                    Comment


                    • Ako Buducnost odustane, to ne znaci da cemo mi igrati...to NC nece moci da izgura..nije ni prva dva puta tako da se izrazim...Cak i daokrenemo seriju..jebace nas vlast za pare...a ovaj ce se koprcati a mi ispastati i gledati Alimpiju...

                      Meni ajde na pocetku da kazes... talentovan ajde jos ponekad ...ali na kraju da kazes da je dobar ..pa i da okrenemo seriju, meni su to kosarkaski duduci...i tu je kraj price...

                      Sutra, samo Bog moze da nam pomogne..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...beograd/292489

                        "Ovo nije pitanje života i smrti", kaže strateg Zvezde

                        Comment


                        • Originally posted by VladaVlada View Post
                          http://www.mozzartsport.com/kosarka/...beograd/292489

                          "Ovo nije pitanje života i smrti", kaže strateg Zvezde
                          Ma njega bre boli ona stvar. Obecao mu Covke bice trener i naredne sezone. Dobio.igracku da se igra

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Objasni to solistima na kraju utakmice
                            U zadnjih par minuta racionalno nisam ni mogao da gledam. Mi soliramo cele sezone, ali je Buducnost tu bila jos gora. Nicim nisu zasluzili ovu pobedu, sudije su ih drzale u egalu tri cetvrtine, dok je nas islo. Kada su shvatili sta su uradili pokusali su na pocetku zadnje cetvrtine da malo uravnoteze broj faulova, i opet nisu uspeli. Nasi propusti su jasni....Omica sa 3 licne Alimpije drzi na terenu, a u zadnja 2 minuta na klupi. Zadnja 2 kljucna minuta on igra sa Lesorom i Bjelicom...da li zbog toga sto su oni sablonska prva petorka? U nedelju su izbori, pretpostavljam da ce sutra biti jos gore, jer ako je neko u stanju da 20 godina namesta svake izbore, ne verujem da ce mu biti problem da pogura jedan dogadjaj koji ce mu direktno ici u prilog.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ma njega bre boli ona stvar. Obecao mu Covke bice trener i naredne sezone. Dobio.igracku da se igra
                              On je od starta zacrtao kao cilj da vrati seriju u Beograd....taman posla i da pomisli da zavrsi posao u CG.

                              Comment


                              • tesko da mozemo sutra okrenuti. realno buducnost kao suterska ekipa nijednom u ovoj seriiji nije bila ni blizu visokih procenata, sutra ce biti opusteni i plasim se da im se ne otkaci ruka.

                                znao am da ce feldina krenuti sut veceras, ali onaj faul omica na pogodjenoj trojci je bio vrlo bitan, kao i onaj prethodni omicev kod lazicevog zicer. mnogo gresaka, ali se ovo moglo dobiti

                                Comment

                                Working...
                                X