Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    O Baskoniji sam naveo vec u tekstu iznad, sramotno i pisati...kakve sve probleme su imali trener i igraci...

    Racun za telefon isto gore napisano,sramotno...

    Znam da si se vratio, tu si ti i duze nadam se da je ''put'' prijao...

    Novi nametnuti trener, kao sto nam je premijerka nametnuta...jasno se vidi kako se radi...preslikano sns, jedan covek i kraj price...ovi ostali fikusi...para sad ima za plate, itd...nedao bog da cipi nema, pa to se nije desilo u zivotu...

    Dobro nam dosao
    Bolje vas nasao i hvala.

    Generalno za sve ovde bi trebali malo da " zakopamo" ratne sekire, lako cemo se i opusteno da se svi ovde posibamo posle finala. Mnogo je lakse posle da se podelimo da li smo za ovog ili onog trenera ili igraca sa ulaznicom za El. Vrlo dobro su svesni svih gresaka ove sezone koje su i objektivne a ima i dosta gresaka i do kluba a tice se posete itd i javnih nastupa oko priorieta. Po meni ako ostane postojeca garnitura a sa ostvarenim El za sledecu sezonu mora se vec koliko u Maju izaci sa jasnim planom sta je cilj u El sledece sezone. Prosecan navijac koji cini onaj procenat navijaca koji vise ne dolazi nece vise da guta pricu vazno je ucestvovati. To ce biti 6ta uzastopna sezona u El , izadji jednom najzad i neka bude cilj ulazak u top 8.
    U onom citatu sto je Ganac okacio ima mnogo istine da su i Dejan i NC bili na istim talasnim duzinama oko ucesca u El u sezoni F4 u Beogradu, da nije tako ne bi ni Dejanu bio ponudjen ugovor na tri godine odmah posle osvajanje Aba LIGE. NC je obecana pomoc od strane vrhovnog da ce sve biti u redu za novu sezonu ali je ona bila ili neiskrena ili se vrhovni mnogo nije interesovao oko toga i spustio tu pomoc na nizi nivo svojih partijskih poslusnika (sadasnji ministar koji trenutno ima problema sa fantomskom firmom). Taj nizi nivo je imao druge planove sa klubom gde su videli Dejana ali ne i NC. Dejan nije zeleo da pocinje novi ciklus, nije zeleo da ostane samo sa 4 igraca od prosle sezone, Dejan je odlucio mnogo pre cuvene konferencije da nece ostati, put u Ameriku je bio unapred planiran a klub je naivno verovao da ce mozda prelomiti i ostati ali su na drugoj strani trazili drugog trenera.
    Ostalo je istorija i sadasnji trenutak.

    Kakva god da je ova sezona bila u El, neka bude i sledeca sezona u El pa neka uzmemo i 12 pobeda ili 13 ali bolje i takva sezona nego da je uopste i ne bude.

    Comment


    • Slazem se sa prvom recenicom, klub je njabitniji i trebalo bi da gledamo u tom smeru...Do kraja ABA lige od mene bar nece biti nista negativno...Skupimo se i pobedimo kad je najteze!!!

      Sta je sa Perom?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Slazem se sa prvom recenicom, klub je njabitniji i trebalo bi da gledamo u tom smeru...Do kraja ABA lige od mene bar nece biti nista negativno...Skupimo se i pobedimo kad je najteze!!!

        Sta je sa Perom?
        Mislim da je zglob u pitanju.

        Comment


        • Mracis i kada je klub u pitanju ljubav ne poznaje granice (prema klubu naravno )

          Da izabcimo uvek neugodni Mornar, o finalu , otom potom

          Comment


          • Alimpijević se prisetio teške tragedije koju je proživeo

            Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević privodi kraju debitansku sezonu u Evroligi, pa se tim povodom prisetio teške prošlosti koja je bila deo njegovog puta.
            Izvor: B92, euroleague.net sreda, 28.03.2018. | 19:13 -> 20:00

            Iako Zvezda nije uspela da se plasira u sledeću rundu najjačeg košarkaškog takmičenja u Evropi, život je već naučio Alimpijevića razliku između profesionalnog razočaranja i tragedije.

            Pre osam godina u ovo doba, Alimpijević je bio pomoćnik glavnog trenera u KK Novi Sad. Dva dana pred 24. rođendan, dok su se vraćali sa utakmice protiv Napretka na kojoj su pobedili, doživeli su saobraćajnu nesreću. Alimpijević se slabo seća šta se dogodilo te noći, više od mesec dana je bio u bolnici, a glavni trener Nemanja Danilović i devetnaestogodišnji igrač Nenad Grozdanić nisu preživeli sudar.

            "Život te prodrma i počneš da gledaš drugačije na svet, sazreo sam prebrzo, to je bio pravi emocionalni šok. Izgubio sam dva prijatelja", rekao je Alimpijević za sajt Evrolige.

            Nemanja Danilović i Nenad Grozdanić su upali u komu posle nesreće i nikada se nisu probudili. Grozdanić je preminuo posle 35 dana, a Danilović koji je imao 39 godina, umro je u oktobru iste godine.

            "U ovoj priči nismo bitni mi koji smo preživeli, jedino su važne dve porodice, Nemanjina i Nenadova. Najviše su patili, naša tuga ne može da se poredi sa njihovom", dodao je trener Crvene zvezde.

            Gubitak dva prijatelja ga je pogodio, ali mu je isto tako i dao razlog da živi...

            "Košarka i porodica su mi pomogli da ostanem na pravom putu. Teško je ponovo otvarati te rane, ali sa druge strane, sećanje na dvojicu divnih ljudi mora da živi", zaključio je Alimpijević.

            Dušanov tim ima 11 pobeda u Evroligi, trijumfovao je protiv Olimpijakosa i Žalgirisa kod kuće, ali najviše će u sećanju svih pristalica 'crveno-belih' ostati magična pobeda protiv Real Madrida u srcu Španije.

            Crvenu zvezdu u petak čeka poslednji ispit u najelitnijem takmičenju, a u hali 'Aleksandar Nikolić' dočekaće upravo Real.
            http://www.euroleague.net/news/i/8mq...-shakes-you-up
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kari Pešić

              Pešić je siguran da će Crvena zvezda osvojiti ABA ligu i istakao je specifičnost situacije u kojoj su crveno-beli, i trener Dušan Alimpijević i igrači.

              "Već sam hvalio Alimpijevića, pa su počeli da me prozivaju: 'Hvališ ovoga, hvališ onoga...' Nisam ja hvalio, samo sam realno sagledao situaciju. Nisam očekivao da će Zvezdi tako dobro da ide, oni su čitavu sezonu ipak izgurali sa totalno promenjenom ekipom i trenerom koji nema dovoljnog iskustva za taj nivo, ali očigledno je da je on uspeo da napravi dosta dobru klimu i atmosferu. Povezati starije igrače, internacionalce kojima je teško menjati navike, i one mladiće koje Zvezda ima, mislim da bi i mnogo iskusniji treneri imali problema da tako nešto urade. Znate kako je to kod nas - Beograd je dobio organizaciju fajnal-fora, pa se svi 'pale' u stilu: 'Hajde mi da igramo fajnal-for'. Pa ne možemo da ga igramo, nemamo mogućnosti, svake sezone je sve veća razlika između timova koji igraju F4, onih koji se bore da uđu u osam, a i onih ispod osmog mesta. Da ih ne hvalimo previše, ali Zvezda je u Evroligi uradila dosta, a treba joj titula u ABA ligi. Znate šta je otežavajuća okolnost? To što kada gubiš utakmice, koliko god bilo očekivano da ih izgubiš, ipak porazi u nizu unose nemir među igrače, stvaraju se spoljašnji pritisci od kojih je teško pobeći, pogotovo kod nas u Beogradu jer mi mislimo da smo najbolji na svetu i da ne postoji bolji od nas... To je s jedne strane dobro, imati samopouzdanje, ali se ide i u drugu krajnost, pa budeš još gori nego što u stvari jesi. Teško je u Srbiji i Zvezdi naći balans, pritisak se stvara bez razloga, ali ako ti mladi igrači Zvezde žele da budu najbolji, da budu reprezentativci i da osvajaju medalje, onda i ta škola mora da se prođe".

              http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...ran-igrac.html
              Last edited by Samo Zvezda; 29-03-18, 10:50.

              Comment


              • Brat Jelovac opet trpao. 38 poena, 15 skokova. 11/19 iz igre, 7/9 za 3.

                Comment


                • Moramo da ga dovedemo, moramo

                  Comment


                  • Ako dovedemo i njega i Djamila onda je Jankela cao

                    Comment


                    • Mmajstor strikes back [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Moze Jelovac i da igra kao lazna 5ca kao i Djamil. Tako da ce uvek biti mesta na terenu za kvalitetne igrace. Taman kad posaljemo Milka i Peru sa Djordjevicem da idu na Dunav na pecanje, to je to. Igra cesto Jelovac to u Nizhnem. Defanzivno ima problema, ali napadacki moze svasta.

                        Evo od sinoc:

                        Last edited by MannyCalavera; 29-03-18, 14:22.

                        Comment


                        • Nisam za Jelovca, nikako..Igra u principu u smesnim klubovima..Pa tamo sem njega samo Odum igrac..eventualno vremesni Vremenko...

                          Bjelica>Jelovac

                          Saosecam sa Mmajstor-om
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Mozda, ali bjelica od pre 5-6 god, ali milko sa 35god mmm ne, nikako
                            Iskreno jelovac> nego razni pero antici i bjelice koji su sposobni 1 utakmicu da odigraju zbog godina
                            Last edited by Czbg9; 29-03-18, 14:28.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nisam za Jelovca, nikako..Igra u principu u smesnim klubovima..Pa tamo sem njega samo Odum igrac..eventualno vremesni Vremenko...

                              Bjelica>Jelovac

                              Saosecam sa Mmajstor-om
                              Ima0 je fenomenalnu sezonu u ACB pre Nizhneg, sada je 20 - 7 - 2 igrac uz maltene 50% iz igre i preko 40% za tri na dobrom semplu. Pre svega cetvorka, ali ima i visinu i snagu da bude lazna petica i odlicno siri. Uz sve to moze da spusti loptu na parket i napadne kos licem ili iz poluhoroga ledjima. 28 godina ima, i ako ga ne uzmemo mi sledeca stanica mu je znatno bolji ugovor i necemo moci da ga priustimo.

                              Comment


                              • Posle ovih partija mislim da mi vec nemamo para za njega...ima da ga mazne neki evroligaski platezniji klub, ili ovi bogati Evrokupasi iz Rusije/Turske.

                                Comment

                                Working...
                                X