Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Klaymen View Post
    Prezivesmo nekako drugu utakmicu.

    "Bacanja" (ko je spomenuo sudije???) su nas kostala pobede u I, umalo i u drugoj utakmici (naravno uz jos mnogo losih taktickih resenja, posebno u odbrani ).

    Bice HAOS u Titogradu, treba uci hladne glave i skoncetrisati se na igru. I nadam se da nas krene sut, da dobijem jednu, potom u BG ,kom opanci ,kom obojci
    Шут може да крене и њих.Синоћ ми 4/17, они 4/24.У првој ми 5/19, они 6/20.

    Очекујте председникову конференцију.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Mahao je rukama prema navijacima, svadjao se sa nekim. Mislim da je hteo neko da ga bije iz partera.
      steta sto nije 😂

      Comment


      • Cele sezone se ovde kukalo zbog iskakanja na piku, a prvu utakmicu smo izgubili zato što su svi sve preuzimali. Sinoć je igra mnogo pametnije postavljena, ako je Omić branio pik iskakao je, ako je Janković branio uglavnom je sve preuzimao, u slučaju Lesora podjednako je bilo i jednog i drugog. Ono što je već viđeno u nekim ranijim utakmicama i što hrabri pred nastavak serije nema pozicije bukvalno koju Janković ne može da odbrani, od 1 do 5, i Lesora je takođe teško izbaciti iz težišta kada je spolja.
        Druga ključna stvar je Omić i njegova igra na postu. Džikić je i u prvoj i u drugoj utakmici pokušao sa njegovim hakovanjem, i nije mu se isplatilo, bacanja u prvoj su mu bila 6/8, sinoć 9/13. Budučnost jednostavno nema sa čim da odgovori na toj poziciji, malo je reći kolika je Landry rupa u odbrani, Barović očigledno još nije fit, Zoran Nikolić je bio x faktor u prvoj utakmici samo u napadu, sinoć ni na jednoj strani terena. Nas ni sreća nije poslužila u pojedinim trenucima u prvoj utakmici, jer na primer, odlično se branila linija za tri, od ovih 20 šuteva koje Budućnost uputila tek 3 ili 4 su bila otvorena ovo ostalo su bili šutevi preko ruke, s druge strane Davidovac i Feldin su imali po 4 promašaja, sve otvoreni šutevi.
        Veliki problem je Enis i njegove organizacione (ne)sposobnosti, sinoć je Alimpijević s pravom popizdeo i stavio Feldina na 1, koji, iako nije mogao spolja ni bazen da pogodi povezao redove, prepoznavao mismatcheve na vreme, jednostavno čovek ima bolji pregled igre od Halida.
        Videlo se jasno koje su falinke Future u ovoj utakmici, neki naši igrači su došli do preko potrebnog samopouzdanja i samo treba da nastave da ih koriste u nastavku serije i dolazimo do brejka u Podgorici i vraćanja serije u Beograd.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Mahao je rukama prema navijacima, svadjao se sa nekim. Mislim da je hteo neko da ga bije iz partera.
          Izbila je frka u tunelu kasnije sa Nesom Ilicem i Dzikicem izgleda u pokzsaju da nekig rastave, sve u svemu velika tenzija i ceka nas pakao u Moraci.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Cele sezone se ovde kukalo zbog iskakanja na piku, a prvu utakmicu smo izgubili zato što su svi sve preuzimali. Sinoć je igra mnogo pametnije postavljena, ako je Omić branio pik iskakao je, ako je Janković branio uglavnom je sve preuzimao, u slučaju Lesora podjednako je bilo i jednog i drugog. Ono što je već viđeno u nekim ranijim utakmicama i što hrabri pred nastavak serije nema pozicije bukvalno koju Janković ne može da odbrani, od 1 do 5, i Lesora je takođe teško izbaciti iz težišta kada je spolja.
            Druga ključna stvar je Omić i njegova igra na postu. Džikić je i u prvoj i u drugoj utakmici pokušao sa njegovim hakovanjem, i nije mu se isplatilo, bacanja u prvoj su mu bila 6/8, sinoć 9/13. Budučnost jednostavno nema sa čim da odgovori na toj poziciji, malo je reći kolika je Landry rupa u odbrani, Barović očigledno još nije fit, Zoran Nikolić je bio x faktor u prvoj utakmici samo u napadu, sinoć ni na jednoj strani terena. Nas ni sreća nije poslužila u pojedinim trenucima u prvoj utakmici, jer na primer, odlično se branila linija za tri, od ovih 20 šuteva koje Budućnost uputila tek 3 ili 4 su bila otvorena ovo ostalo su bili šutevi preko ruke, s druge strane Davidovac i Feldin su imali po 4 promašaja, sve otvoreni šutevi.
            Veliki problem je Enis i njegove organizacione (ne)sposobnosti, sinoć je Alimpijević s pravom popizdeo i stavio Feldina na 1, koji, iako nije mogao spolja ni bazen da pogodi povezao redove, prepoznavao mismatcheve na vreme, jednostavno čovek ima bolji pregled igre od Halida.
            Videlo se jasno koje su falinke Future u ovoj utakmici, neki naši igrači su došli do preko potrebnog samopouzdanja i samo treba da nastave da ih koriste u nastavku serije i dolazimo do brejka u Podgorici i vraćanja serije u Beograd.
            Potpis na post. Reci mi samo mislis li i ti da bas nema sanse da ih obe dole dobijemo, i ja sam pesimista al me zanima misljenhe drugih?.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Potpis na post. Reci mi samo mislis li i ti da bas nema sanse da ih obe dole dobijemo, i ja sam pesimista al me zanima misljenhe drugih?.
              Teško, ali ne i nemoguće. Dosta će zavisiti od sudijskog kriterijuma, ono gde vidim potencijalne probleme je tretman Omića, zatim dosuđivanje faula u napadu u postavljanju bloka i slične stvari. Verujem svakako da vraćamo brejk.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Koliko mi drug rece, bilo je sitne sorke posle meca gde su bili Gordic i taj burazer..sta se tacno desilo ne znam, a mozda se nije desilo nista..ali tako ide prica...

                Sinoc je bilo dobro ali prica kako su imali teske suteve ne pije vodu, niti oni niti mi..oba meca su bila 50-50 ali su u jednom momentu prevagnuli na jednu stranu..zapamtite da smo oba meca imali najbolju atmosferu kod kuce gde retko gubimo i u EL....Na kraju je presudilo po meni ko ce pre proraditi Gibson ili Feldin na nasu srecu Feldin....

                Po meni smo juce lose odigrali, srecom oni jos gore..

                Oni odlaze kuci sa onim po sta su dosli... mi u 2018 imamo 3/9 na strani i to smo dobili Igokeu,MZT i FMP...u Podgorici imamo 2/9 u ABA ligi...bice vraski tesko...idu izbori ..puna hala..bez navijaca nasih itd...Nisam pametan...sem da ce treci mec biti extremno bitan....nikad se nismo nasli u poziciji da gubimo u seriji i da moramo da okrecemo..

                Sve u svemu ocekujem isto egal mec...nemamo mi kvalitet da ih rutiniramo ni kod kuce, kamoli tamo..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Било је кошкања, ништа страшно, све у духу финала.Биће свега доле.Кад су против ККП пре три године играли утакмицу која је одлучивала ко ће играти против нас у полу финалу, навијач је хватао Милосављевића за главу, убацивали су свашта у терен.Екипа треба да се усмери на игру, да не пада на провокације.Биће тешко, много је неискусних.Прогнозирао сам 1-1, игра ме је много разочарала.Појединци се крију од одговорности.

                  Comment


                  • U Podgorici ce biti svega. Posebno Milogorci kao nova nacija koji vise mrze Srbe nego sto vole sebe.
                    Bukvalno bih sad potpisao da Covic sedne na klupu umesto Alimpijevica koji je najslabija karika naseg tima.

                    Comment


                    • Шта мислите, за кога Дејо навија?

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Шта мислите, за кога Дејо навија?[emoji3]
                        Za Covica[emoji23][emoji23][emoji23]

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Шта мислите, за кога Дејо навија?
                          Za crveno belu struku.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Čudan je put gospodnji Bjelice na ovom forumu....na startu sezone je bio pogodak živi, Bog i otac, majstor sa stotinu lijeta.....sad ga isti jure iz kluba, nipodaštavaju i tako redom.

                            Da l ćemo se u suštini opasuljiti....

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Шта мислите, за кога Дејо навија?
                              Naravno za Buducnost....em je to njegov klub i kao igrac i kao trener, em je iz njegove drzave, em ce mu biti em "Milo" em drago za sujetu ako ispadne "posle mene potop".

                              Comment


                              • I ne ložite se, kajiša ove Zvezda u konačnom skoru 3:2.

                                Comment

                                Working...
                                X