Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li da se smejem il' da placem?

    Comment


    • Nije pravi Darko Pančev, baš te briga.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Da li da se smejem il' da placem?
        4.5 Zabranjeno je svako uznemiravanje putem privatnih poruka (private messages)!
        4.12 Zabranjeno je postavljati javno privatne poruke drugih korisnika bez dozvole autora te privatne poruke!
        Ovo vam je poslednja opomena, i tebi i Pančevu.
        Molim vas da se urazumite i da nastavite da pišete vezano za temu na kojoj pišete.
        Last edited by nebitan; 22-12-17, 16:28.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Prestanite vise sa prepucavanjem stalkovanjem i vredjanjem.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Za ovakve stvari ne biste trebali da upozoravate, već automatski da banujete onog ko vređa. Tu pre svega mislim na ovog koji šalje ove poruke. Zamisli, njemu se ne sviđa tuđe mišljenje i daje sebi za pravo da piše ovakve bljuvotine.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Za ovakve stvari ne biste trebali da upozoravate, već automatski da banujete onog ko vređa. Tu pre svega mislim na ovog koji šalje ove poruke. Zamisli, njemu se ne sviđa tuđe mišljenje i daje sebi za pravo da piše ovakve bljuvotine.
              Da se automatski banuje, sledecu utakmicu bi pratilo 3-4 forumasa.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Prestanite vise sa prepucavanjem stalkovanjem i vredjanjem.
                Ako mozes da citiras jednu uvredu sa moje strane. Takodje i da objasnis sta je stalking sa moje strane.
                Ili cu i to "dočekati" kao i nekoliko prethodnih objašnjenja za tvoje postupke?

                Ps. Druze Ganac, nije bas da se slazem sa autorskim pravima jer maksimalno zvuci besmisleno, ali znam da nemas nikakve veze sa formulisanjem tog clana, tako da cu tebe poslusati svakako.

                Comment


                • Sad kada su se malo slegli utisci mogu napisati da mi nemamo filozofiju odbrane ni napada ispravite me ako gresim.
                  To da Lesor ne moze da odigra odbranu od pika ili da nauci da je igra mi ne ide u glavu.
                  Sto se napada tice samo se insistira na igri 1 na 1 pa ako ne ide vraca se povratni pas na sut za tri i to je sve fali ideje braco.
                  Ima tu nesto i do trenera sad sta ne mogu odgonetnuti.

                  Comment


                  • Alen Omic slobodan igrac, ne bi bilo lose da ga prigrabimo.

                    Comment


                    • Originally posted by Manda77 View Post
                      Alen Omic slobodan igrac, ne bi bilo lose da ga prigrabimo.
                      Bilo bi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Alen Omic slobodan igrac, ne bi bilo lose da ga prigrabimo.
                        Taj covek jos igra ...mislio sam da se penzionisao

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Bilo bi.
                          takoe, šta će nam taj drvenjak ... nek produži dalje.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Bilo bi.
                            Nisam ga skoro gledao, ali koliko se secam igrao je dobro za Unikahu kad su osvojili EC.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Da li da se smejem il' da placem?
                              Ja ne mogu da se otmem utisku. U 5 popodne si imao samo 27% baterije?!

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Ja ne mogu da se otmem utisku. U 5 popodne si imao samo 27% baterije?!
                                I to nakon jos jednog punjenja. Jebi ga, imam dete koje voli crtace da gleda. A i mene nesto stomak ubi poslednjih dana. Razumemo se

                                Comment

                                Working...
                                X