Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to.
    Ove sezone su u međusobnim susretima 3 puta trijumfovali protiv nas.
    Samim tim nismo ni zaslužili da budemo prvi kada je već tako.
    Nema tu velike filozofije.

    Comment


    • Rifresujem sto puta sportske portale u nadi da je Alimpijevic podneo ostavku i casno se povukao, al nema leba

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Ne znam, mozda je i bolje peglati Evrokup sezonu ako nema nikakvih naznaka da cemo biti bolji organizaciono i finansijski sledece sezone (a necemo). Otkaciti matorce sve, otvoriti prostor DD, Dobric, Jankovicu, Ennisu i ostalima, i pojacati se perspektivnim igracima na par pozicija sa visegodisnjim ugovorima. I onda poginuti u ABA za Evroligu. Naravno sve to nece nista da dobro da ako nas ovaj trenira.
        Problem je da li mi to mozemo? Izgubili smo vec jednu sezonu, odnosno na doooobrom putu smo da je izgubimo. Inace se potpuno slazem sa tobom, ako cemo opet da gledamo jos jednu ovakvu sezonu gde ce se jos u januaru znati da mi evroligu igramo reda radi i zbog po koje pobede da bi mogli da se spremimo "za ono sto je najbitnije, a to je plasman u evroligu sled.sezone", pa opet iznova, ni ne treba da igramo to takmicenje. A ne vidim sta ce se bitno promeniti, ne vidim da mi mozemo da spustimo iole ozbiljnu ekipu na 65 poena kada je bitno, ne vidim da je bilo ko osim Davidovca nesto napredovao, a i taj Davidovac je igrac zadatka, ne buduci Guduric.

        Smanjiti budzet, napraviti kostur ekipe, potuci se i u EC i u ABA za plasman u evroligu, pa onda naredne sezone sacuvati ono najbitnije i dovesti par dobrih i skupljih pojacanja.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Buducnost je f4 ekipa!

          Comment


          • Ako dobiju pet puta u toku sezone stvarno treba da se stavi katanac i da se ne igra ni evrokup, do sad sam imao strpljenja ali ovo veceras ne lici ni na sta, upozoravam cele sezone da nismo dominantni i Partizan je uzeo cak trofej od nas a blizu je i Buducnost, dok su neki pricali kako smo za Aba ligu golden stejt, nismo pogodili sa strancima i bice bas bas tesko.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Buducnost je f4 ekipa!
              hahahhahahahhahhahah

              Comment


              • Lose odigrali,idemo dalje,izgubiti 3x od njih to je malo ko očekivao. . .ako ne možemo da dobijemo u Pg jednu onda i treba Ec da igramo

                Comment


                • Samo me zanima gde su Dekard i Sarac da nam objasne kako mi zapravo igramo lepu i modernu kosarku, ali je 99% nas slepo! Da nam nadju mali milion situacija gde mi nismo bili u pravu!

                  Comment


                  • Alimpijevic je pokazao da je veliki motivator. Da zna da spremi mec. Jer on je cele sezone spremao tim za sada kada je najvaznije. Mi igramo modernu kosarku i ko to ne vidi slep je. Zato nema brige za titulu.
                    Mars iz kluba jebo te SNS da te jebo. Govedo jedno.
                    Dosao si da se vezbas na Zvezdi ???
                    Ispadamo smesni u odbrani. Preuzimamo sa centra na pleja????? Ceo mec. Pa ko to jos radi svaki jebeni put u piku???? Ceo mec??????
                    Da spustimo loptu pod kos??? Ma jok to je staromodno mi igramo moderno.
                    Dzikic se posrao pa nasem nadrkanku. Buducnost je igrala timski i zato je dobila.
                    Ali ja sam bidala sto ostah bez glasa.
                    Last edited by Laza Kacanski; 09-04-18, 20:16.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ako dobiju pet puta u toku sezone stvarno treba da se stavi katanac i da se ne igra ni evrokup, do sad sam imao strpljenja ali ovo veceras ne lici ni na sta, upozoravam cele sezone da nismo dominantni i Partizan je uzeo cak trofej od nas a blizu je i Buducnost, dok su neki pricali kako smo za Aba ligu golden stejt, nismo pogodili sa strancima i bice bas bas tesko.
                      Jesmo mi pogodili sa strancima igracki, ali je na klupi neiskusni trener koji ne zna da ih motivise kako treba. Rocesti je avion za sve plejmejkere u ligi, Feldin je odlican igrac kada mu se igra i kada je u zoni (mnogo bolji od Gibsona, Marfija, Rosa ili Vona), a i Lesor je imao dobrih partija u napadu.

                      Mi sa Anticem i Dangubicem jesmo avion za ABA ligu, imamo najveci budzet i najkvalitetniji tim. Problem je sto to ne pobedjuje uvek, sto se da videti i u evroligi.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • ОПЕТ У ФИНАЛУ ОДИГРАЛИ КАО ПИЧКИЦЕ АЛИ ШТО КАЖЕ АЛИМПИЈЕ ТРЕБАО НАМ ЈЕ ОВАЈ ШАМАР МОЖДА ЈЕ ВРЕМЕ ДА СЕДНЕМО И ПОПРИЧАМО У ЧЕМУ ЈЕ ПРОБЛЕМ ЈУБИЛАРНИ 274. ПУТ.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Jesmo mi pogodili sa strancima igracki, ali je na klupi neiskusni trener koji ne zna da ih motivise kako treba. Rocesti je avion za sve plejmejkere u ligi, Feldin je odlican igrac kada mu se igra i kada je u zoni (mnogo bolji od Gibsona, Marfija, Rosa ili Vona), a i Lesor je imao dobrih partija u napadu.

                          Mi sa Anticem i Dangubicem jesmo avion za ABA ligu, imamo najveci budzet i najkvalitetniji tim. Problem je sto to ne pobedjuje uvek, sto se da videti i u evroligi.
                          Reci mi koliko Rocesti i Feldin imaju trofeja ove sezone a koliko Gos i ti ostali, pusti ti reputaciju , perine tri evrolige ne osvajaju trofej, razumes, Gos je napaljeniji zeljniji a to je ovde potrebnije ali sad je kasno.

                          Comment


                          • I to kad mu se igra, smesno sta to znaci , ja gledam utakmicu i ucinak a on kaze da je i Gordic i Gos nadigrao kad se bori za trofej nase strance i reprenzentativce.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Reci mi koliko Rocesti i Feldin imaju trofeja ove sezone a koliko Gos i ti ostali, pusti ti reputaciju , perine tri evrolige ne osvajaju trofej, razumes, Gos je napaljeniji zeljniji a to je ovde potrebnije ali sad je kasno.
                              Sta me briga za kup? Bitno je kako igraci igraju i kako trener vodi ekipu. I Radonjic je izgubio kup, da li to znaci da je Luvavu bolji igrac od Kinsija ili Zagorac od Milera? To sto je Gos zeljniji je do trenera koji ne ume da motivise igrace, ne do Gosa ili Roca.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Samo meni nije bas najjasnije sta se to zamera tejloru? Kako jebon izasao ovi odose na 6 razlike, lik ima dabl dabl, pa jel treba kao lbj da ima 30p i 15as po mecu da bi valjao? Pa bjelica, dobric, davidovac, feldin zajedno nisu uradili koliko je on sam veceras uradio

                                Comment

                                Working...
                                X