Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    O kvalitetu sudjenja bi trebalo pisati nakon, a ne pre odigrane utakmice, pa Vas molim da se uzdrzavate slicnih "predvidjanja"".
    Ne komentarišemo suđenje (logično, jer nije ni bilo utakmice) već smo se nadovezali na poslednje Čovićevo saopštenje.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne komentarišemo suđenje (logično, jer nije ni bilo utakmice) već smo se nadovezali na poslednje Čovićevo saopštenje.
      Onda neka Nebojsa mr Covic ispred KKCZ napise ostro pismo Nebojsi mr Covicu Predsedniku ABA lige i zapreti istupanjem iz Lige ukoliko ovaj drugi ne sredi stvari u organizaciji.
      Oh, wait...
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Onda neka Nebojsa mr Covic ispred KKCZ napise ostro pismo Nebojsi mr Covicu Predsedniku ABA lige i zapreti istupanjem iz Lige ukoliko ovaj drugi ne sredi stvari u organizaciji.
        Oh, wait... [emoji3]
        Nije baš da je dr Nebojša direktor ABA lige koja je njegovo vlasništvo pa da može da vedri i oblači tako kako ti zamišljaš, već je izabran da rukovodi s njom u određenom mandatu. Što će reći, itekako je moguće da neko, u ovom slučaju sudijska organizacija, postupa nezavisno od njega.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nije baš da je dr Nebojša direktor ABA lige koja je njegovo vlasništvo pa da može da vedri i oblači tako kako ti zamišljaš, već je izabran da rukovodi s njom u određenom mandatu. Što će reći, itekako je moguće da neko, u ovom slučaju sudijska organizacija, postupa nezavisno od njega.
          Nije bas ni da je u ulozi fikusa u istoj - neka pokaze za sta je postavljen tu gde jeste, sem plate. Na klubovima je da izadju na teren i tu pokazu ono najbolje, a ne da a`priori kukaju na sudije i traze opravdanja za eventualan poraz.
          Last edited by kronostime; 05-04-18, 07:30.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Nije bas ni da je u ulozi fikusa u istoj - neka pokaze za sta je postavljen tu gde jeste, sem plate.[emoji3]
            Sa ovim saopštenjem to i pokazuje, više od toga da uradi bio bi optužen da zloupotrebljava svoju funkciju u korist svog kluba. Apel na savest, s druge strane, je skroz u redu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Sudijska organizacija i postupa i vrsi izbor nezavisno od Covica. Nema Covic nikakav uticaj na njih.

              U principu nista novo sto vec nismo vidjali proteklih 15+ od, ali ono dosudjivanje faula+nemernog faula je nesto sto nisam video za svojih 30-ak godina gledanja kosrake.

              Jos jedna Coviceva igra pred finalne utakmice koje imaju veliku tezinu.
              Last edited by Ja Civi; 05-04-18, 07:59.

              Comment


              • Jaooo kakvu sam raspravu propustio Elem da i ja izjavim stogod. Ljudi nas pokrali u dvije utakmice, tim od kog smo svjetlosnu godinu bolji doveli do egal utakmice. Sad kad smo primjetili tedenciju da nas kradu e sad smo mi poplasene narikace?! Nije tako!

                Comment


                • Znaci juce je Covic drzao sastanak nekim iz lige koji je zaduzen za sudjenje mimo znanja ostatka klubova i time prekrsio dosadasnja pravila. Nasi iz Podgorice su reagovali dopisom Aba ligi i svim klubovima da objasne sta je bio dnevni red sastanka i kad je Covke vidio da je provaljen salje nepotpisano saopstenje gdje krece u napad.

                  http://m.portalanalitika.me/clanak/2...a-javnost-rada

                  Inace sudjenje sa Mornarom , sudije vas puste da nabijete 20 razlike i onnda imaju par odluka sto mogu a i ne moraju svirati i odmah pocne lavina.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 05-04-18, 08:09.

                  Comment


                  • Suzdrzo bi se od komentara o utakmici sa Mornarom, meni je sve ovo veliko blamiranje...iskreno vam kazem. O NC i sudjenju tek necu da pricam,a moglo bi da se otvori sta se pricalo o njemu dok nije imao veze sa CZ ali ni to necu

                    Osecamo se ugrozenim i kljuc serije da se napravi pritisak na sudije u prva dva meca, sad sta god budu sudili oni su u problemu, ide se na to da bude 2-0 i posle niko nece reci nista, niti ce se oni nadati i ako se budu zalili na sudjenje isti ovi sto ih pljuju i brane NC, rece to je Cova, gazda, majstor igre u blatu

                    Finale ce suditi EL sudije, normalno je da su kvalitetnije sudije otisle na derbi polufinala i sad ce oni preuzeti finale...Normalno da se sudijama jebe ko ce biti prvi, oni se nece zamerati EL zbog nekog Bokana ili Covica...

                    Nase je da ih ispratimo iz Beograda sa 2-0, da odigramo mushki...dok god ne izadjemo sa 2-0 iz Beograda, kod nas ce se osetiti strah...sigurno da niko od nas ne bi voleo 1-1 ili nedao Bog 0-2 za Podgoricu i to je sustina price
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Нико није цвећка, ни ми, ни цикотићи.Прави се притисак унапред, али и алиби ако се изгуби...
                      Што се тиче нас...прпа је, заиграло се...са тренером почетником, лошом селекцијом...маторцима који не могу да издрже ритам играња сваки дан...Фалиће Антић...не би он играо пуно, али искуство некад зна да пресуди...
                      Београдских 1-1 је реално, у Подгорици не верујем да можемо да изгубимо два пута...зато очекујем пети меч...

                      У Москви не сме да игра Рочести...нипошто...Фелдин дозирано...

                      Comment


                      • Ja ne znam kako neko ko je gledao zadnju utakmicu protiv Mornara moze da kaze da nas celavi majmun nije urnisao u Pioniru.

                        Na osnovu tog specificnog slucaja ne vidim nista lose da celnici Zvezde traze fer sudjenje.

                        Comment


                        • Ja ipak verujem u 2-0, srce kaze DA nama malo ne lezi da bude dva meca u dva dana...extremno glupo pravilo ..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ja mislim da vama bas mnogo hvali Danga, jer je to igrac koji moze da donese prednost u svim elementima. I iskreno mi je zao sto on ne igra. U defanzivi donosi prednost jer moze vrhunski da cuva nase plejmejkere, bekove i krila. Mnogo vam fali u skoku kao i u napadu. Da li je on izgubljen za sezonu do kraja ili ima naznaka povratka?

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ja ipak verujem u 2-0, srce kaze DA nama malo ne lezi da bude dva meca u dva dana...extremno glupo pravilo ..
                              Могу да замислим фрку и саопштења ако буде 1-1.
                              Битан је фактор густ распоред.Ишло нам је у корист 2015.Тад се играло са два дана паузе између 2. и 3., сад је само дан.Мачван се само угасио у четвртом мечу...није могао више...

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Ja mislim da vama bas mnogo hvali Danga, jer je to igrac koji moze da donese prednost u svim elementima. I iskreno mi je zao sto on ne igra. U defanzivi donosi prednost jer moze vrhunski da cuva nase plejmejkere, bekove i krila. Mnogo vam fali u skoku kao i u napadu. Da li je on izgubljen za sezonu do kraja ili ima naznaka povratka?
                                Тек за домаће првенство.

                                Comment

                                Working...
                                X