Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne možete da organizujete utakmicu tako da garantujete za bezbednost učesnika i treba da izgubite za zelenim stolom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Gadim se svakog nasilja tako nemoj o glavama..ruzno mi je i da citam..

      Tako vam je to kad igrate finale..rade vas..cine vas nervoznim i pod pritiskom kao i sudije..tu je NC najjaci trenutno uzeo je palicu od Duloa..kojije tuko sudije na poluvremenu utakmica, gepekovaoitd...

      To ti je ovde tako, zakon jaceg..divljina onda svi to koji podrzavaju, zale se na politicare, los zivot itd...
      Nekako mi ne ide ta Čovićeva snaga gledajući suđenje na Budućnost - Cedevita i Zvezda - Mornar.

      Kao da su u pitanju dva različita sporta.


      Sve što želim(o) jeste da suđenje bude kao što je bilo na prvopomenutim mečevima. Baš ništa više od toga.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ne znam sta bi napisao Laki, imas godina dosta, ne budi naivan sto se ovoga tice..Sta god sad budu sudili najebace..i sudije su postavljane u uzasan polozaj...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Reći posle onakve utakmice kao što je bila naša protiv Mornara da Čović ima uticaj na sudije može samo maliciozan ili glup ili oboje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Niko to nije rekao, to se zna najbolje da nema uticaj na sudije..pa on ima uticaj na one bitnije sudije sude mu po 10-20g

            Znaci oces mi reci...da je Milo sa sa Bokanom i Dulom krenuo da napada CZ tacno posle 1-0 serije....PROTIV MORNARA ))

            Ne znam, uplasili ste se koliko vidim...Dobice to Alimpije, puska je zakocena..3-1, 3-2 tako nesto ;)
            Last edited by LosmiSK; 04-04-18, 23:15.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Šta se zna, šta sereš, koju je utakmica dobila Zvezda da je imala suđenje na svojoj strani, ili da se neko od zvaničnika protivnika žalio na suđenje?! Nijednu, nula, zero, zato prestani da kenjaš.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Jedino što je ovde jadno i bedno je što Šampion nema dužno poštovanje.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Nikad nisam obracao paznju na sudije, znam kako izgledaju neke sudije koje mislim da kroz utakmice koje sam ja odgledao imaju najveci licni integritet i dostojanstvo ali sad da ih nabrojim po prezimenu ne znam. Evo ja bih prije ove price i prije ovog saopstenja pristao da sude sve troje sudija iz Srb ali posle ovoga bih razmislio. Postujem izuzetno Belosevica kao sfo ga postuje i cela Evropa ali sad nisam sivuran da li bih ga prihvatio. Ajde recite mi koji su vasi predlozi tj koje sudije su po vama najbolje.

                  Comment


                  • Nije stvar u imenima, nego u kriterijumu. Belošević, Boltauzer i ostali koji sude i EL i ABA ne sude na isti način u oba takmičenja.Ili ovi anonimusi poslati po zadatku tipa Dragojević.
                    Samo fer suđenje da bude i ništa više, i ko je bolji, umešniji neka pobedi. Bez nekažnjenog mesarenja, zmišljanja faulova i kreativnog i nikad dosad viđenog tumačenja pravila.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja ne verujem da bi jedan Ilija Belosevic ugrozio svoj integritet tendecioznim sudjenjima, a vi kako ocete.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Nikad nisam obracao paznju na sudije, znam kako izgledaju neke sudije koje mislim da kroz utakmice koje sam ja odgledao imaju najveci licni integritet i dostojanstvo ali sad da ih nabrojim po prezimenu ne znam. Evo ja bih prije ove price i prije ovog saopstenja pristao da sude sve troje sudija iz Srb ali posle ovoga bih razmislio. Postujem izuzetno Belosevica kao sfo ga postuje i cela Evropa ali sad nisam sivuran da li bih ga prihvatio. Ajde recite mi koji su vasi predlozi tj koje sudije su po vama najbolje.
                        Iskreno imena mi nisu bitna, samo kriterijum i suđenje. Dakle, ono što se sudilo na sva tri meča Budućnost - Cedevita. Samo to, bukvalno ništa više.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • O kvalitetu sudjenja bi trebalo pisati nakon, a ne pre odigrane utakmice, pa Vas molim da se uzdrzavate slicnih "predvidjanja"".
                          Last edited by kronostime; 05-04-18, 06:50.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Sudjenje na mecevima Bud i Ced je bilo odlicno ,nema razloga da ne bude tako i sada ....mislim da sto se tice sudjenja nece biti problema ,time se ne treba baviti i opterecivati pre vremena ,ukoliko budu krali onda reagovati a do tada se koncentrisati samo na igru i protivnika koji nije ni malo naivan

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              O kvalitetu sudjenja bi trebalo pisati nakon, a ne pre odigrane utakmice, pa Vas molim da se uzdrzavate slicnih "predvidjanja.
                              uze mi rec iz usta

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Pa znate li vi koliko tenziju unosite sa ovim, zasto podizete tenzije?Da li Vi koji ste najbolji tim i najbogatiji klub lige, Vi sa najvecim uticajem i logistikom , Vi koji imate dva tima u Ligi i stotine novinara i portala ,da li stvarno vjerujete u ovo nepotpisano saopstenje.

                                Meni je jasno sta se htjelo postici sa ovim ali ne mogu da vjerujem da takav nacin borbe prolazi u 2018 godini.
                                Meni je zaista nejasan kriterijum suđenja na utakmicama CZv u plej ofu, kao i da sam prvi put video u duelu dva protivnika (BUD Ceda) da nije Gordić favorizovan (druga i treća utakmica) inače ima sezonu kao S. Keri.
                                Last edited by nebitan; 05-04-18, 07:54.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X