Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Nekada se na meceve EL islo 2 sata ranije. Sada je dovoljno biti 15min pre pocetka ispred Pionira.
    BEZOBRAZNO JE OCEKIVATI DA TIM IZADJE VECERAS SA STAVOM DA DOBIJE REAL.
    Mislite malo o tome kad budete pisali kritike veceras[emoji23][emoji23][emoji23]
    Od kad se psovanje naziva "kritike"?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Martinez ne bi nikada sklopio ovakvu ekipu.

      Uz to covek je opeglao Barcu/Real/Baskoniju sa Valensijom sa kratkom rotacijom prosle godine i uzeo titulu. Da ne pricam sto je ovo napravio sa Baskonijom sa timom koji NIJE selektirao, vec je doveden u sred sezone da zameni Alimpija iz Argentine, koji je ugrobario ekipu do bola.

      Ne postoje garancije u sportu, ali daj da se ne zajebavamo sa spekulacijama da li bi ekipa igrala bolje i imala bolje rezultate da ih vodi Martinez, cak i sa ovim rosterom. To je bar i vrapcima jasno...
      Smešno i je upoređivati trenera koji se bavi trenerski poslom nepunih 30 godina i trenera kome je ovo premijerna godina u EL, da ne upoređujemo rostere jednog i drugog tima. Koliko je uloženo odlično je i dobijeno, high risk, high benefit.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Smešno i je upoređivati trenera koji se bavi trenerski poslom nepunih 30 godina i trenera kome je ovo premijerna godina u EL, da ne upoređujemo rostere jednog i drugog tima. Koliko je uloženo odlično je i dobijeno, high risk, high benefit.
        Ne bih se slozio da je malo ulozeno. Mozemo sve ugovore da stavimo i da izracunamo. Tim ako je uopste jeftiniji, u pitanju je 200-300k.

        Poredjenje trenera uvek moze da se radi. Ti si ovde, a ja sam onda. Ne postoji linearna progresija, tj veoma je retko ima. Neko procveta u 40toj, neko tek kad udje u pozne trenerske godine, neko odmah explodira pa ga pregazi kosarka itd. Ovo sto je Alimpijevic pokazao, realno je ispod EL nivoa.

        High risk ekipe kao mi, ne mogu da imaju trenera kao faktor nestabilnosti. Naravno ako hocemo rezultate. Ako hocemo da nas trpaju, moze ko oce...

        Comment


        • Ako ne izlazis na parket da pobedis, ne moras ni da izlazis...postenije je i prema navijacima i prema protivniku nego da izadjes i da budes vreca za udaranje...to osoba sa ponosom nece iciniti, imamo primer od pre neko vece ...Kalina.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ne bih se slozio da je malo ulozeno. Mozemo sve ugovore da stavimo i da izracunamo. Tim ako je uopste jeftiniji, u pitanju je 200-300k.

            Poredjenje trenera uvek moze da se radi. Ti si ovde, a ja sam onda. Ne postoji linearna progresija, tj veoma je retko ima. Neko procveta u 40toj, neko tek kad udje u pozne trenerske godine, neko odmah explodira pa ga pregazi kosarka itd. Ovo sto je Alimpijevic pokazao, realno je ispod EL nivoa.

            High risk ekipe kao mi, ne mogu da imaju trenera kao faktor nestabilnosti. Naravno ako hocemo rezultate. Ako hocemo da nas trpaju, moze ko oce...
            Mislio sam na to koliko bi platili Martineza, a koliko je plaćen Alimpijević. To je umnogome više od ovih 4,5 pobeda koliko Baskonija ima više od Zvezde, a i pitanje je koliko bi i on imao pobeda sa ovim rosterom... Ma, ,u suštini besmislena rasprava.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Gomila Slovenaca oko hale-koga li ce da bodre? Pri tom imaju Zvezdine salove,bice to opasna kriza identiteta

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Mislio sam na to koliko bi platili Martineza, a koliko je plaćen Alimpijević. To je umnogome više od ovih 4,5 pobeda koliko Baskonija ima više od Zvezde, a i pitanje je koliko bi i on imao pobeda sa ovim rosterom... Ma, ,u suštini besmislena rasprava.
                Eh. Martinez nema taj skor. On je dosao na 0-4 u Evroligi. Dakle 16-9. I to sa ekipom koja je bila u totalnom kanalu psihicki. Dobio je 8 od zadnjih 10, od toga 6 zaredom. I to taman pred plej of. To je trenerski pecat, nema sta tu dalje da pricamo. On ima dva neobjasnjiva poraza od Armanija ove godine, to mu je jedina mrlja. Ostalo je puko dva puta CSKA, dva puta Fener, Real, Khimki i PAO u gostima.

                Comment


                • U Martu 10-0 kad se dize forma..

                  Ma Martinez je nebitan, bio samo primer...

                  Idemo na Real, ostavimo to iza dok se ne zarsi ABA..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    400k za Feldina moze da se dobije bez ikakvih problema .Rusija ,Spanija ili Turska
                    Put, igumuan, manstir.

                    Originally posted by Šarac View Post

                    Bjelica,Lazic, Dangubic, Dobric su jedini igraci u ovom timu koji osecaju klub onako kako bi trebali svih 12.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Bedan pocetak utakmice.

                      Comment


                      • Za ovakav voljni momenat bi im skinuo 2 meseca plate

                        Comment


                        • Pa nije los ulazak u mec, bore se...vidi se zelja..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nema tu ni zelje ni organizacije,ni odbrane. . .

                            Comment


                            • Enis je sve, samo kosarkas nije..basketas klasicni..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ali brat Milko, koliko njega boli kurac za sve...

                                Comment

                                Working...
                                X