Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Niko ne zna unapred sta ces moci da dobijes od mladog igraca, jer neko je Guduric a neko je Tejic. Politika kluba je da maximalno bude tri stranca u timu ako imas dovoljan kvalitet u domacim igracima. Ta politika je vodjena i na vrhuncu te strategije si dosao da u sezoni 2016/17 imas sve domace igrace i dva stranca kao backupovi (Wolters i Deon Thompson).
    Nije prozivka ali mi navedi samo sta je bilo resenje ove sezone da ti osnova budu samo domaci igraci i da budu nosioci i koji su to igraci bili dostupni od domacih a da imaju kvalitet da igraju El. Svi su se sprdali sa Davidovcem iz Fmp ali je decko iskoristio sansu da moze da igra EL, da nije dobio sansu nikada to ne bi ni znali. I gde pise i ko moze da garantuje da ce svaki igrac iz tzv nizeg ranga moze vinuti do El visine, imamo primer Radicevica koji je dosao sa nekim CV iz ACB lige, medjutim nije islo.
    Kada je selekcija domacih igraca pokazalo to sto je pokazalo krenule se u popunjavanje sa onim sto se moglo dovesti (ENIS/OMIC), dva nosioca stranca Roch i Feldin, mladi stranac kao potencijal Lessort, i ovo sto smo imali od prosle sezone pod ugovorima plus Antic kao zalutali poklon.

    Svi forumasi ovde ne bi mogli da sastave novi tim KKCz samo od domacih igraca i da budu konkuretni za El s obzirom na maksimalne plate koje mozemo isplatiti. Slobodno krenite sa licitiranjem igraca koji bi nama mogli sledece godine da igraju a da pri tom ne fantaziramo sa Stefanom Markovicem ili Nedovicem itd.

    I ovo jeste zaloga za buducnost jer imas vise od 10 igraca za sledecu sezonu.
    Квотуј где сам написао да морају само домаћи.

    Не причам о играчима, који долазе са квалитетом за ел, већ који имају потенцијал да то постану за годину две.Већина ових који су дошли, нити су донели квалитет, нити су потенцијал.Лесор је добар избор, студенти не, Радичевић не.При томе ова тројица нису баш ни млади.

    Питао си који су домаћи могли.Јеловац.Постоје и страни млади играчи, као што је ккп доводио.Могао је мали Блаж Месичек из Бриндисија.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Квотуј где сам написао да морају само домаћи.

      Не причам о играчима, који долазе са квалитетом за ел, већ који имају потенцијал да то постану за годину две.Већина ових који су дошли, нити су донели квалитет, нити су потенцијал.Лесор је добар избор, студенти не, Радичевић не.При томе ова тројица нису баш ни млади.
      Питао си који су домаћи могли.Јеловац.Постоје и страни млади играчи, као што је ккп доводио.Могао је мали Блаж Месичек из Бриндисија.

      Vec je bila rasprava o njemu pre par dana zasto ne kod nas, Niti je mlad, cak i cena mu je upitna za ono sto bi mogao odigrati u El konkurenciji. U karijeri ima samo jednu sezonu El kosarke i to u Ritasu.29 godina.

      Ako hoces srce na teren i pripadnost klubu onda mora ti osnov biti domaci igraci da ne bi postali Efes ili Makabi za siromasne. Taj odnos prema klubu i navijacima imamo primer u ovoj sezoni da vidimo gde imamo miks profi igraca, domacih igraca koji su bili preko malo duze (JJ), i igraca pocetnika koji su do juce El gledali samo uz komentar Kovacica i kao slag na tortu trenera pocetnika.

      Bjelica,Lazic, Dangubic, Dobric su jedini igraci u ovom timu koji osecaju klub onako kako bi trebali svih 12.

      Ostali igraci su mesavina onoga sto sam napisao u uvodu i za koje treba vreme da udju u grupu gore 4 pomenutih, stim sto neki to nikada nece moci.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Mjok, ako osvoji ABA Alimpijević da ostane, no brainer. Najvažnije je obezbediti veću kintu nego ove sezone da bi očekivanja porasla na realnim osnovama. Dakle, značajnije više od minimuma finansijskog ferpleja.
        Kako obezbediti vecu kintu za sledecu sezonu?

        Comment


        • Pa 50k i da je toliko, nije puno za takvog trenera, sta bi mogao doneti, mada ovde ljudi veruju da je isto on ili Alimpije verujem da nije uradio ovo sa Baskonijom da bi rekli i da je bolji trener..Ne znam, sve zavisi sta zelis, posto mi zelimo da osvojimo ABA tj da se kockamo, mozemo se kockati sa tih 10-15k pa sta Bog da, valjda cemo proci, ali ako nedao Bog ne osvojimo ABA sve to pada u vodu...Verujem da bi se to lako kompezovalo sa kartama i punim halama itd...ali sta ja znam bolje ne uloziti nista i dobiti mozda nesto...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Kako obezbediti vecu kintu za sledecu sezonu?
            Prvo, sigurno ne Kurta-Murta politikom. Uvođenjem zakonskih olakšica za potencijalne sponzore dok ne dođe do privatizacije kluba, a i onda da ostane na snazi ta zakonska regulativa.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Vec je bila rasprava o njemu pre par dana zasto ne kod nas, Niti je mlad, cak i cena mu je upitna za ono sto bi mogao odigrati u El konkurenciji. U karijeri ima samo jednu sezonu El kosarke i to u Ritasu.29 godina.

              Ako hoces srce na teren i pripadnost klubu onda mora ti osnov biti domaci igraci da ne bi postali Efes ili Makabi za siromasne. Taj odnos prema klubu i navijacima imamo primer u ovoj sezoni da vidimo gde imamo miks profi igraca, domacih igraca koji su bili preko malo duze (JJ), i igraca pocetnika koji su do juce El gledali samo uz komentar Kovacica i kao slag na tortu trenera pocetnika.

              Bjelica,Lazic, Dangubic, Dobric su jedini igraci u ovom timu koji osecaju klub onako kako bi trebali svih 12.

              Ostali igraci su mesavina onoga sto sam napisao u uvodu i za koje treba vreme da udju u grupu gore 4 pomenutih, stim sto neki to nikada nece moci.


              Подсетићу те да је Блажич дошао са 23 и није се сматрао за младог, а осећао је клуб боље него 99% играча, можда и највише од свих...иако је странац...док су Радичевић и Јовановић са исто толико млади.Џенкинс исто странац, дошао са 24.А Јанкела са исто толико је млад.
              Слажемо се да суви квалитет није могао да се приушти, али бољи проспекти јесу.

              Comment


              • Nikako, napred nema, ovo sto imamo to je to...nekog cemo prodati, nekog navuci da dodje preko Miska i tako iz supljeg u prazno dok ne ispadnemo jednog dana..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Prvo, sigurno ne Kurta-Murta politikom. Uvođenjem zakonskih olakšica za potencijalne sponzore dok ne dođe do privatizacije kluba, a i onda da ostane na snazi ta zakonska regulativa.
                  I sam znas da od toga nema nista barem jos nekoliko godina

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa 50k i da je toliko, nije puno za takvog trenera, sta bi mogao doneti, mada ovde ljudi veruju da je isto on ili Alimpije verujem da nije uradio ovo sa Baskonijom da bi rekli i da je bolji trener..Ne znam, sve zavisi sta zelis, posto mi zelimo da osvojimo ABA tj da se kockamo, mozemo se kockati sa tih 10-15k pa sta Bog da, valjda cemo proci, ali ako nedao Bog ne osvojimo ABA sve to pada u vodu...Verujem da bi se to lako kompezovalo sa kartama i punim halama itd...ali sta ja znam bolje ne uloziti nista i dobiti mozda nesto...
                    Jel se ti pravis lud ili smatras da trenirati Shengeliju, Grangera, Uertasa je isto kao Davidovca, Lazarevica i Dobrica. Da li smatras da platiti trenera 500k godisnje (pod pretpostavkom da imas te pare) mozes garantovati bilo sta vise od ovoga sto je napravljeno. Da li ti smatras da Martinez je garant uspeha bez obzira kakvu ekipu imao. Znaci ti bi stavio Louisa Hamiltona da vozi punta u trci formule 1 i da od njega ocekujes da prodje prvi kroz cilj.

                    Treneri se isto tako pitaju kada ce i koju ekipu da preuzmu. Imas primer naseg Dejana Radonjica, on ceka ekipu samo njegovog renomea posle KKCz i nece da prihvati bilo sta sto je ispod tog nivoa.Ima miliona eur zaradjenih u KkCz i ima tu komociju da ceka ekipu i klub do daljneg. A hteo to sebi da priznas ili ne KKCz je trenutno po rezultatima 10 ti klub u Evropi (proteklih 5 sezona).
                    osta

                    I nemoj mi molim te o poseti , imali smo i prosle sezone dve utakmice u Pioniru na otvaranju i protiv Zalgirisa kada je nas dream team bio bez rasprodatog Pionira, imao si i Unix sa samo donjim prstenom, imali smo i Armani i Baskoniju sa 60 % kapaciteta Arene, jel i tada bio problem ALimpijevic i Covic ili nasa publika.

                    Ne mogu vise da pisem, za razliku od mnogih ovde ja ipak idem u Pionir.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ne mogu vise da pisem, za razliku od mnogih ovde ja ipak idem u Pionir.
                      Sarac izdominirao.

                      Comment


                      • Kad ostavis na konopcima najboljeg trenera, koji je doveo tim do jednog drugog nivoa, dobro se secamo tih sezona pre DR za vreme NC-sve sami ciklusi sa trenerima i igracima.....te sitne detalje nismo zaboravili...bar mi koji pratimo CZ i pre...

                        Ti na to dodjes i castis navijace sa jednim Dusanom Alimpijevicem...iskreno bolje da me je neko lupio 30 samara i 50 bicevanja..To marketing, tako se ''vraca'' publika...

                        Ovaj tim je vise nego dobar da se posiba sa svima, ali eto novi ciklus...cekamo da prodje pms da izadje iz nevinosti trofeja pa mozda onda i krene....

                        Uzivaj na mecu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Jos par dana i necu zagadjivati ovu temu, do tamo nekih lepsih vremena
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ne mogu vise da pisem, za razliku od mnogih ovde ja ipak idem u Pionir.
                            Идем и ја, само не морам да журим, јер неће бити гужве.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jel se ti pravis lud ili smatras da trenirati Shengeliju, Grangera, Uertasa je isto kao Davidovca, Lazarevica i Dobrica. Da li smatras da platiti trenera 500k godisnje (pod pretpostavkom da imas te pare) mozes garantovati bilo sta vise od ovoga sto je napravljeno. Da li ti smatras da Martinez je garant uspeha bez obzira kakvu ekipu imao. Znaci ti bi stavio Louisa Hamiltona da vozi punta u trci formule 1 i da od njega ocekujes da prodje prvi kroz cilj.

                              Treneri se isto tako pitaju kada ce i koju ekipu da preuzmu. Imas primer naseg Dejana Radonjica, on ceka ekipu samo njegovog renomea posle KKCz i nece da prihvati bilo sta sto je ispod tog nivoa.Ima miliona eur zaradjenih u KkCz i ima tu komociju da ceka ekipu i klub do daljneg. A hteo to sebi da priznas ili ne KKCz je trenutno po rezultatima 10 ti klub u Evropi (proteklih 5 sezona).
                              osta

                              I nemoj mi molim te o poseti , imali smo i prosle sezone dve utakmice u Pioniru na otvaranju i protiv Zalgirisa kada je nas dream team bio bez rasprodatog Pionira, imao si i Unix sa samo donjim prstenom, imali smo i Armani i Baskoniju sa 60 % kapaciteta Arene, jel i tada bio problem ALimpijevic i Covic ili nasa publika.

                              Ne mogu vise da pisem, za razliku od mnogih ovde ja ipak idem u Pionir.
                              Martinez ne bi nikada sklopio ovakvu ekipu.

                              Uz to covek je opeglao Barcu/Real/Baskoniju sa Valensijom sa kratkom rotacijom prosle godine i uzeo titulu. Da ne pricam sto je ovo napravio sa Baskonijom sa timom koji NIJE selektirao, vec je doveden u sred sezone da zameni Alimpija iz Argentine, koji je ugrobario ekipu do bola.

                              Ne postoje garancije u sportu, ali daj da se ne zajebavamo sa spekulacijama da li bi ekipa igrala bolje i imala bolje rezultate da ih vodi Martinez, cak i sa ovim rosterom. To je bar i vrapcima jasno...
                              Last edited by MannyCalavera; 30-03-18, 16:56.

                              Comment


                              • Nekada se na meceve EL islo 2 sata ranije. Sada je dovoljno biti 15min pre pocetka ispred Pionira.
                                BEZOBRAZNO JE OCEKIVATI DA TIM IZADJE VECERAS SA STAVOM DA DOBIJE REAL.
                                Mislite malo o tome kad budete pisali kritike veceras[emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X