Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Poznato je šta će se sutra desiti, pa nema puno uzbuđenja, sem kod mazohista.
    Pobeda bi bila veliko iznenađenje, svaki poraz do 10 razlike je ravaan pobedi ( ne računam ona tankovanja u 4/4 pa smanjenja na pristojnu razliku).
    Sumnjam da će biti više od 4,5 - 5000 navijača.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Pobeda bi bila veliko iznenađenje, svaki poraz do 10 razlike je ravaan pobedi ( ne računam ona tankovanja u 4/4 pa smanjenja na pristojnu razliku).
      Sumnjam da će biti više od 4,5 - 5000 navijača.
      Mozda nece da se trude previse - ipak im je Veliki Petak? Sta mislis, komso?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Mozda nece da se trude previse - ipak im je Veliki Petak? Sta mislis, komso?
        da, mnogo će da nam pomogne.....njima je to baš ograničavajući faktor, možda i autokoševe budu postizali zbog smetenosti...ono i protiv Žalgirisa je bila velika nedelja(utorak) pa im to nije smetalo.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          da, mnogo će da nam pomogne.....njima je to baš ograničavajući faktor, možda i autokoševe budu postizali zbog smetenosti...ono i protiv Žalgirisa je bila velika nedelja(utorak) pa im to nije smetalo.
          Jeretici, slabo je to mustrala inkvizicija: umesto da sede kod kuce i farbaju jaja - oni se namerili da vas oderu! Ni vernici nisu sto su nekad bili.....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Pobeda bi bila veliko iznenađenje, svaki poraz do 10 razlike je ravaan pobedi ( ne računam ona tankovanja u 4/4 pa smanjenja na pristojnu razliku).
            Sumnjam da će biti više od 4,5 - 5000 navijača.
            Sumnjam da će biti 3000
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Sumnjam da će biti 3000
              Mislim da će biti preko 5000, rekli su da se karte dobro prodaju.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Karte se vise dele nego sto se prodaju..Izliv emocija na RSB-u...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Karte se vise dele nego sto se prodaju..Izliv emocija na RSB-u...
                  Otkud sad ta izmišljotina? Zar šipkaši ne bojkotuju utakmice zbog Omića?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Otkud sad ta izmišljotina? Zar šipkaši ne bojkotuju utakmice zbog Omića?
                    Колико знам, они су симпатизерски сајт.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Колико знам, они су симпатизерски сајт.
                      Tim pre je izmišljotina, simpatizerima/semenkarima/jakablažič navijačima se ne dele karte.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Tim pre je izmišljotina, simpatizerima/semenkarima/jakablažič navijačima se ne dele karte.
                        Sto bi im delili karte kad imaju sezonske - ne dolaze "braca Grci" i "najverniji" kojima su morale da se dele.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja se prekrstih i pomolih bogu za veceras ali sam pesimista umereni kako igramo ne pise nam se dobro jos malo pa krecem vidimo se u dvorani rodjaci.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Sto bi im delili karte kad imaju sezonske - ne dolaze "braca Grci" i "najverniji" kojima su morale da se dele.
                            Simpatizera ima 100 puta više nego što je broj prodatih sezonskih, i ove godine je od preko 50 utakmica bilo 3 ili 4 sa besplatnim ulazom.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ima dosta ljudi koji kupe sezonsku i ne idu..itd..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Upravo, a ima mnogo više onih koji nemaju sezonske već kupuju pojedinačne karte.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X