Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve oko ulaganja, duga prema Čoviću ja bih uzeo sa rezervom jer i FMP je bio budžetski naslonjen i još je uvek na Zvezdin budžet.
    Kada dođe do te famoze privatizacije videćemo sve. Nadam se da samo nećemo videti u klubu ili blizu kluba Vesića i kompaniju.
    Last edited by nebitan; 28-03-18, 13:11.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Danga izgleda bez operacije, hvala bogu.

      Comment


      • Mislim da će Čović nastaviti da upravlja klubom čak i ako ne bude on vlasnik, barem neko vreme da se vidi kako radi sa većim i stabilnijim finansijama.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Privatizacija i jeste resenje za klub, svaka dalja prica je izlisna a dok se to ne desi zavisimo od drzave i stranaka i to je poznata prica. Umesto svih tih prepucavanja bolje da napunimo pionir u petak i ponedeljak..

          Comment


          • Prvo i sonovno za DR i racun telefona je odvratno pricati, nize moze ali je dovoljno nisko. Sto se tice Baskonije imao je svo pravo kao i svaki igrac CZ da ode kad je hteo. Ta gomila novca sto im je bio duzan je bas velika i sve na foru zvezdastva, kao eto igrate EL, sta bi vise...Mozes reci koliko su im bili prisni odnosi poslednje sezone sa Covicem..Onda mozes da krenes pricu sa zetom 1, pa sa zetom 2 bilo bi to jako zanimljivo da ispricas...kad si vec otvorio dusu...

            NC je naplacivao igru za juniorefmp-a pre xx godina kamoli sad sta radi sa cz i miskom to sami Bog zna....Ali eto u EL je pa nek radi sta hoce..to je kod naseg naroda tradicionalno...

            Naravno da ima potrazivanja, onako na oko bi rekao jedno 8m kosta taljubav moze ovaj usa player ta potvrdi a i ne mora...''lupio sam''...

            Kralo se pre nemilice, ko je imao kakve ugovore je stvar traceva itd...ne zna se , ali nemam pojma iskreno..sve je moguce,...

            Najveca obmana jeste ako ode NC, onda ce doci vesici...to je toliko smesno da ono...Nemam ja nista protiv NC do prosle sezone, od prosle do sada to izgleda sa svih strana lose, klub statira, publike manje...neki dugovi sranja..jedino pozitivno EL, bez nje propast u sekundi...

            NC je prvu fazu svog rada ''kvalitetnog'' stekao kad je bio grad i predsednika saveza..kad je osho iz sps-a propast i onda DOS, opa vraca se, izlazi..propast i sad sns...evo ga opet....i sad ja treba da uporedjujem DR-a sa jednim NC po bilo kom moralnom osnovu...

            Igranje dece i sale su smesnu cifre i to kao neki plus dodavati je bzvze, posto je 10x se povecao i vratio fmp i to e svima jasno....Dobro on mulja to mu ne sporim ali nama trebaju hale,carteri, navijaci, lova ako hocemo da budemo u vrhu kosark tj u Evroligi...i to je svima jasno..ako moze ajde nek pocne, ako ne moze hvala i dovidjenja..

            Prosla su vremna drzavnih firmi i to ce i kod nas biti ubrzo tako, za par godina maximalno i ne bih se bas slozio da jeNC sposban to da iznese na cist nacin..neko da sipa a on da sredjuje....

            DR je bio nesto cisto, neokaljano i iskreno bi voleo da se nikada ne vrati u CZ i da njegov mit i preporod kluba ostane neokaljan kao sto su uradili DV....DR ce uvek biti u mom srcu,najvise zbog ponasanja, ljudskosti i nevinosti koje je pokazao kao trener CZ. Imao je mana, imao je dosta gresaka, ali kad oduzmes + i - on je u debelom plusu..Najveca greska NC jeste sto besmrtnost nije teo da podeli sa DR i sad su oboje i te kako ljudi a mogli su biti Bogovi ali sujeta je cudna rabota, podigne te jednog dana na vrh planine, sledeceg dana si na dnu...Videcemo kako ce se stvari razvijati ali iskreno se nadam da DR vise ne bude nas trener, za mene je on besmrtan i hvala mu do neba..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ali kako Zvezda duguje Covicu kada FMP ,,ulazi,, u budzet Zvezde ?
              Covic je to pominjao 100 puta.
              Od budzeta Zvezde deo se odvaja za FMP.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Sto mi je mnogo zao sto moram da te razocaram, a to moze i Ganac da ti potvrdi. Ima malo i pogresnog tajminga u txtu a tice se odlaska i povratka Dejana iz Baskonije tog leta. Dejan je jos bio pod ugovorom i nikako nije mogao tada da potpise novi ugovor jer je vec imao postojeci. Dejan malo hteo da zavara trag kada je dobio poziv iz Beograda sa informacijom gde se nalazi , odgovorio evo me na moru, samo sto u ovom slucaju mislio je da ce u klub pomisliti da je na Jadranskom.
                Cuvena recenica bolje vrabac na ruci nego golub na grani je i nastala posle konferencije kada je dogovoreno da se nastavi sa ispunjavanjem ugovora koji je imao Dejan sa KKCZ.
                Sto se tice odbijanje od plate za telefonski racun, pa stavite sebe u taj polozaj da zeni ili devojci placate troskove mobilnog telefona a ona trosi tu cifru na razgovor sa svalerom i dogovoraju se oko vidjenja i eventualnog odnosa (konotacija odnosa nije bitna u ovom slucaju).


                Vratio sam se drug moj jos prosle nedelje, cak imao i protokolarnu obavezu ispred navijaca ali ajde nisam ja bitan, tu sam za polemiku bez obzira sto ovo nije bas mesto gde su navijaci koji i dalje veruju da mozemo uzeti titulu u aba ligi pozeljni. Sto bi rekli klinci totalno sam out.

                Ali posto ovde ima i forumasi koji bi zeleli neki drugi pravac vodjenja kluba sledece sezone bez obzira natrofeje uzeli ili ne, mislim da ce biti vrlo zadovoljni u kom se to pravcu krece.

                jer ako mogu komsije imati grand production na grudima sledece sezone , zasto mi ne bi u skladu sa postojecom reality politikom u ovoj zemlji napred stavili na dres Zadruga production ili Happy.Bitno su pare i ko ce ih doneti.....

                #stay tuned.
                O Baskoniji sam naveo vec u tekstu iznad, sramotno i pisati...kakve sve probleme su imali trener i igraci...

                Racun za telefon isto gore napisano,sramotno...

                Znam da si se vratio, tu si ti i duze nadam se da je ''put'' prijao...

                Novi nametnuti trener, kao sto nam je premijerka nametnuta...jasno se vidi kako se radi...preslikano sns, jedan covek i kraj price...ovi ostali fikusi...para sad ima za plate, itd...nedao bog da cipi nema, pa to se nije desilo u zivotu...

                Dobro nam dosao
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ali kako Zvezda duguje Covicu kada FMP ,,ulazi,, u budzet Zvezde ?
                  Covic je to pominjao 100 puta.
                  Od budzeta Zvezde deo se odvaja za FMP.
                  Covicu se duguju imaginarne pare i lepo se ogradio...ponasa se kao vlasnik, ali on je samo predsednik....Nema tu nikakvog duga ali kao sto sam napisao gore ima fina potrazivanja..to nece ici papiroloski vec ispod ruke i ako se desi...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ali kako Zvezda duguje Covicu kada FMP ,,ulazi,, u budzet Zvezde ?
                    Covic je to pominjao 100 puta.
                    Od budzeta Zvezde deo se odvaja za FMP.
                    To ni meni ne pase u sliku.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Izgleda bez Antića do kraja ABA...
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Hvala mu na svemu, nekako sam sklon tome da mu se i klub zahvali jer daje samo lažnu sliku o popunjenom rosteru.
                        Odigrao je neke role na svežinu ali je očito da ili njegovo telo ne može da izdrži ove napore ili da ga zabole Paja.
                        Ako može i ako hoće ja bih ga prekomandovao u (ne)stručni štab, možda bii tu više koristio timu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Otkud sad to?

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Izgleda bez Antića do kraja ABA...
                            Ko? Sta? Kako?
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Повреда зглоба

                              Comment


                              • Za sada samo rsb spekulacije, nema još zvanične potvrde.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X