Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Ovaj dangubic opet samo 2 nedelje pauzira? Jel to oni nas zajebavaju malo?
      Kao što rekoh pre skoro mesec dana, Dangubićeva dva tri dana pauze u saopštenju kluba znače dva tri meseca u realnom životu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Dobro je sto igramo EL da odrzimo ritam utakmica i ne pravimo veliku pauzu izmedju utakmica ...jasno je da nemamo ambicije u EL i mozemo tu kalkulisati koliko toliko

        Comment


        • Kada ide šut, pobeda nije upitna, kada stane kao u drugoj četvrtini tada i "polovna" Cibona nam pravi probleme.
          Začuđujuće je da Jovanović nije bio u Rosteru umesto Pere i da nije dobio koji minut.
          Nadam se (ipak) da je ovo što smo sinoć videli naznaka nekih boljih izdanja, jer se u pojedinim trenucima videla želja da se odigra odbrana.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Kada ide šut, pobeda nije upitna, kada stane kao u drugoj četvrtini tada i "polovna" Cibona nam pravi probleme.
            Začuđujuće je da Jovanović nije bio u Rosteru umesto Pere i da nije dobio koji minut.
            Nadam se (ipak) da je ovo što smo sinoć videli naznaka nekih boljih izdanja, jer se u pojedinim trenucima videla želja da se odigra odbrana.
            Sinoć je najvažnije bilo da tim pokaže reakciju i to nije izostalo . Ni na terenu ni na klupi...


            http://mondo.rs/a1088692/Sport/Kosar...na-107-69.html
            Last edited by Samo Zvezda; 13-03-18, 12:54.

            Comment


            • Neka je oni pokazu u po aba lige, pusti ti ove revijalne utakmice

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Neka je oni pokazu u po aba lige, pusti ti ove revijalne utakmice
                Samo to će i da bude merilo, ovo od sinoć i ne mora da znači neki pomak a glupiranje na KZŠ trenera u pokušaju su tek smešni (mora da je od gazde dobio mig da se *urči).
                Uzgred sinoć kadar na Čovu a on složio neveselu facu...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Samo to će i da bude merilo, ovo od sinoć i ne mora da znači neki pomak a glupiranje na KZŠ trenera u pokušaju su tek smešni (mora da je od gazde dobio mig da se *urči).
                  Uzgred sinoć kadar na Čovu a on složio neveselu facu...
                  Ovo je bio jedan jebeni vr'™.

                  Naguzi te euroligaš stoka razlikom, ti se istreseš na osakaćene poluamatere i onda se kočoperiš i kukuričeš tu po dvorišutu. More mrš u kurac.

                  Pobedi nekog ko ima više od dva igrača u pokušaju pa se onda kurči.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ovo je bio jedan jebeni vr'™.

                    Naguzi te euroligaš stoka razlikom, ti se istreseš na osakaćene poluamatere i onda se kočoperiš i kukuričeš tu po dvorišutu. More mrš u kurac.

                    Pobedi nekog ko ima više od dva igrača u pokušaju pa se onda kurči.
                    I sve to opet jer je ulazila bela tehnika...a od odbrane Cibona je nešto i odigrala samo u 2/4, ostalo je bilo samo pitanje sa kolikom razlikom.
                    Pred kup je bio neki laganiji meč i opet su bile priče opušteno kup, a onda se desi Borac i njima ne bude dovoljno jasno, pa mu se Čanak posrao po znanju (do duše nije to Čankovo znanje već je prepisao Džiletovu taktiku).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Kao što rekoh pre skoro mesec dana, Dangubićeva dva tri dana pauze u saopštenju kluba znače dva tri meseca u realnom životu.
                      niste razumeli...klub je dao procenu sa zipovanom vremenskom odrednicom.
                      kada se ,,raspakuje" izađe brat-bratu u stvarnosti na pedes-šezdes dana.

                      Comment


                      • Sta je sada sa Dangubom...treba nam za Buducnost?

                        Comment


                        • @Ganac
                          @Laki

                          Malo već preterujete u "ljubavi" prema našem treneru . Svi smo očekivali reakciju ekipe i ona se sinoć desila .Nije to bilo nikakvo "istresanje na poluamaterima", nego ozbiljan pristup utakmici .To valjda želimo svi ?

                          Čović je inače utakmicu gledao , ponovo uz našu klupu .Tako je već nekoliko utakmica .Jedinu "zanimljivu " reakciju je imao na Jankovićeve uzastopne greške

                          "U ova pasija vremena teško je stati na ovakvu stranu, gde se laž izgovara po stotinu puta ne bi li postala istina. Došli smo u situaciju da se borimo za navijače. To je naša obaveza. To ćemo uraditi i u četvrtak veče, protiv Valensije." D.A.

                          Šta je ovde kurčenje ?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Sta je sada sa Dangubom...treba nam za Buducnost?
                            Rekose nista, ima hronicnu povredu kolena valjda, ali su rekli da nije ozbiljno, vec mora 2 nedelje da se tretira nekim zajebancijama da bi bio spreman za kraj sezone...i eto, proslo jedno mesec dana od tada...debili nesposobni

                            Comment


                            • Danguba ce biti ok i u finalu ce nam doprineti dosta u to sam siguran

                              Comment


                              • Nakon što odigra prvu utakmicu posle ko zna koliko? Ne održava se forma neigranjem.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X