Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usrali smo motku veceras.Ilija Simonovic prenosi utakmicu.

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Usrali smo motku veceras.Ilija Simonovic prenosi utakmicu.
      Ajk!
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Zato sto nisu igrali u najjacem takmicenju pa nisu mogli da imaju takvu cenu. Cim igras u jacem takmicenju trzisna cena ti skace. Kalina nema toliko veze sa nama...kalio se u unutrasnjosti dok ga Duda nije izvadio iz naftalina i pozvao u reprezentaciju gde je odigrao fenomenalno i skrenuo paznju klubova. A to sto je prodat za milion, umesto da igra jos 2 sezone ili jos jednu pa onda prodati, ne znam bas da li je to dobar posao ili ne.
        Zato sto su igrali EL u ZVEZDI i napredoviali tokom dve godine zbog dobrog rada sa njima ZATO im je narasla cena !
        Kalina nema veze sa nama prvorazredna glupost koju ne vredi ni komentarisati .... prodat za 1.000.000 dolara !!!
        Posto kazes da ne znas da li je to dobar posao ili ne evo ja cu ti reci ..TO JE ODLICAN POSAO! (isto kao i Guduric)
        ako jos nesto treba pitaj slobodno ,ne volim da zivis u neznanju ....

        Comment


        • Veceras ocekujem rutiniranje i +15 Barce u laganom ritmu ...voleo bi da me momci iznenade i pokazu igru iznad ocekivanog nivoa jer nam upravo to treba kako bi slavili protiv sve bolje ekipe Barcelone ....Ni poraz nije strasan ako se boris i zalazes ....ali ako se izgubi utakmica u prvih 3-4 min onda nema opravdanja

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ajk!
            Ovo je Ajk, to je neki pomodni Mops.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ovo je Ajk, to je neki pomodni Mops.
              Komso, Ajk je veci vernik i od Patrijarha, i od "najvernijih" - ujede Slobu ako ga ne odvede u crkvu na dan utakmice. Malo li je?
              PS. I ne laje na trenera i igrace...
              Last edited by kronostime; 09-03-18, 19:25.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Svašta ovde možeš pročitati đukelu porediti sa Patrijarhom, voditi u crkvu.....i to sve na temi CZ.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Svašta ovde možeš pročitati đukelu porediti sa Patrijarhom, voditi u crkvu.....i to sve na temi CZ.
                  Ne znas Ajka i Slobu.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ajde Zvezdooo..

                    Comment


                    • Feldin usao dobro u mec, Lesor i dalje na cekanju.

                      Comment


                      • Ajde Zvezdo, samo prangijaj za tri

                        Comment


                        • Kakva gluma Ertela - za Oskara.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kad ih krene sut ubice nas.
                            Ni na sta ovo ne lici.

                            Comment


                            • Opusteno ljudi, sad ce nasa trenercina da pocne da lupa samare, pali se masina.

                              Comment


                              • Ovoliko gluposti je mnogo za 5 meceva.

                                Comment

                                Working...
                                X