Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Zbog izgubljenog kupa otkaz je dobio trener i sad krece put









    Beograda,a ALimpijevic put Fenerbahcea...Velika trampa na pomolu...

    Zoc:'' Nisam mogao da izdrzim pritisak..Mehmetoglu me udario otvorenim dlanom po licu''
    pobednik

    Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nemojte se iznenaditi ako bude ,,evo nudim ostavku. Neka dodje neko ako misli da moze bolje,,????

        Comment


        • Tako ce i biti verovatno..ne znam,cuo sam da ce biti nesto ...sad videcemo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...-pionira-video

            pocetak ipak deluje na pozivanje na kuhinju...

            Comment


            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ne razumem ovo obracanje ???
                Kod odredjenog broja ljudi koji su verovali da je bilo problema ubedjen sam da je sumnja sada jos veca.
                Totalna budalastina od konferencije.

                Comment


                • Kao što sam i očekivao.. osim informacije da treba da odemo @balzak po pločice, i da čestitamo rođendan Perinom i Lazinom detetu, sve ostalo je blablabla..

                  Comment


                  • Žutilo sa društvenih mreža je počelo da zagađuje svu okolinu. Sportski DJ Vučićevići su svuda, u štampanim i elektronskim medijima, imaju fejsbuk stranice, tviter naloge, pišu na forumima samo da truju besomučno. Njih sport zapravo i ne zanima nego samo skandali, tračevi i izazivanje onog najgoreg kod ljudi. I posle se pitamo zašto su na vlasti ovi koji su na vlasti i kad će biti neki drugi, pristojniji, ljudskiji. Kada sve ove nabrojane pošasti nestanu iz društva.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Blokirano je u mozzartu
                      Salu na stranu, ocekujem ekranizaciju intervjua iz Novosti i demant pisanja kako se tuku u svlacionici, kako je trener manje vazan od trenaznog cunja, kako Pero ne zeli da se znoji i sl tracevi. Ako uspije da ne spomene 2011 za mene ce biti uspjeh.
                      Ipak su moje info bile tacne, jednu stvar sa konferencije mislim da ne govori istinu, odnosno mozda sam ja u zabludi ali i sam je pred pocetak sezone na "onoj" konferenciji govorio o pokusajima da ga smjene sa cela kluba.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Ipak su moje info bile tacne, jednu stvar sa konferencije mislim da ne govori istinu, odnosno mozda sam ja u zabludi ali i sam je pred pocetak sezone na "onoj" konferenciji govorio o pokusajima da ga smjene sa cela kluba.
                        Da smo pravna država pa da se tuže ta govna koja besomučno izmišljaju. Ali problem je kad te izmišljotine dolaze iz prorežimskog medija.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kaze covic novinarima sto hocete da razvalite ovo, sto vam toliko smeta?
                          I onda baja razjebe tim stvaran 3 god i otpusti najboljeg trenera naseg, ali novinari hoce da rasture jer teraju dusana

                          Comment


                          • Insajderi, gde ce vam dusa? Ovakvog ste coveka nasli da blatite, pa posle novinari pisu svasta i on, siroma`, mora da se ovako brani.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Mislim gde ima dima ima i vatre...Jasno se vidi nezadovoljstvo Lazica tokom sezone ali i na KZS..Antica boli patka...Nije istina sto informer pise ali mislim da su precerali dosta tj da je bilo varnica..a znajuci Lazu posle kupa i na kupu je gorelo..

                              Alimpijevic i elkoventnost neko kaze nasmejali se za tatu ali nisu samo u sps saradjivali ali dobro..Mozda to i nije istina xD

                              Jasno je rekao da nema problema sa AV i da naravno...informer kao grobarske novine xD

                              MENI NAJJACE ONO, ODAKLE NAM PARE A TO KAZE Predsednik kluba..izjave nekih likova po FB, dobro da nije mene citirao odavde

                              Tuziti informer je smesno, tih 300-400k ne znace nista...apsolutno ali bice interesantno to ispratiti...

                              Ono sto je jos ludo, jeste sto je bilo dva pitanja...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                I onda baja razjebe tim stvaran 3 god i otpusti najboljeg trenera naseg
                                Valjda nije otpusten nego mu je istekao ugovor.

                                Neistinito je da daltoni hoce da preuzmu klub, ali nekim cudom ipak rezimski mediji plasiraju ove price....

                                Comment

                                Working...
                                X