Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://mondo.rs/a1084633/Sport/Kosar...na-zvezda.html

    Opa, bočni udari!!!

    Brani se Alimpije iz svih oružja, može da izgubi sve utakmice u sledeće dve godine, ostaće trener!!!

    Neće nama štampa i navijači da smenjuju trenera...
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • "Dnevni list "Informer" objavio je, pozivajući se na "izvor blizak akterima", da su se Alimpijević i kapiten Branko Lazić "umalo potukli"

      Braća, a biju se. Gde to ima?

      Comment


      • Znači, sad je Informer legitimni izvor informisanja. Lepo je to znati odakle se informišete i šta čitate.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne zaboraviti i Srpski telegraf, to je još validniji izvor.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Branko je samo kao kapiten odrzao ,,predavanje,, umisljenim zvezdama naseg tima posle bruke u kupu.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Znači, sad je Informer legitimni izvor informisanja. Lepo je to znati odakle se informišete i šta čitate.
              Ako nisi primetio, a možda ne želiš da primetiš, Laki je postavio link sa Monda. Nastavi sa udaranjem glave u zid. Možda će imati efekta.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Ako nisi primetio, a možda ne želiš da primetiš, Laki je postavio link sa Monda. Nastavi sa udaranjem glave u zid. Možda će imati efekta.
                Mondo prenosi pisanje Informera, ipak si ti taj koji treba da lupa glavudžom o zid, evo ti cele vesti, pošto očigledno imaš problem sa otvaranjem linkova.
                Loš nastup na finalnom turniru Kupa Koraća i potom ubedljiv poraz od Bamberga u Evroligi, podstakli su spekulacije o poremećenim odnosima u svlačionici Crvene zvezde.

                Predsednik kluba Nebojša Čović to je već demantovao u intervjuu za "Večernje novosti", a slično je reagovao i trener Dušan Alimpijević.


                Dnevni list "Informer" objavio je, pozivajući se na "izvor blizak akterima", da su se Alimpijević i kapiten Branko Lazić "umalo potukli" posle četvrtfinala Kupa protiv Borca, kao i da mladi trener od početka sezone ne može da reši problem ponašanja Pere Antića, koji "trenira sa pola snage i eskivira obaveze".

                "Molim vas, mislio sam da želite nešto ozbiljno da me pitate. Glasine da sam u svađi sa igračima su glupe i smešne. Neću da pričam o tome", rekao je Alimpijević za "Informer".

                On je posle gostovanja u Bambergu preuzeo odgovornost za razočaravajuće partije u poslednje vreme i najavio da će crveno-beli sedam slobodnih dana do utakmice protiv Unikahe (petak) iskoristiti da kvalitetnim treningom izađu iz krize.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Mondo prenosi pisanje Informera, ipak si ti taj koji treba da lupa glavudžom o zid, evo ti cele vesti, pošto očigledno imaš problem sa otvaranjem linkova.
                  Ja čitao vest sa Monda, ne otvaram informer. A za ovo "glavudžom", da ima moderatora, popio bi ban. Ali pošto nema, tebi je izgleda sve dozvoljeno. Bezobrazluk i bahatost. Nije Ganac u pravu. Forum napuštaju ljudi koji pišu zanimljive upise, pre svega zbog ljudi sličnih tebi i onom pancevu (namerno mailim slovima, jer se i on tako nepismeno predstavlja), a ne zbog nekih drugih razloga. Pozdrav i od mene.

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Ja čitao vest sa Monda, ne otvaram informer. A za ovo "glavudžom", da ima moderatora, popio bi ban. Ali pošto nema, tebi je izgleda sve dozvoljeno. Bezobrazluk i bahatost. Nije Ganac u pravu. Forum napuštaju ljudi koji pišu zanimljive upise, pre svega zbog ljudi sličnih tebi i onom pancevu (namerno mailim slovima, jer se i on tako nepismeno predstavlja), a ne zbog nekih drugih razloga. Pozdrav i od mene.
                    Samo odgovaram na provokaciju, prvi si spomenuo da lupam glavu. E pa lupaj je ti, pogotovo zato što si pogrešio, po meni je to bahato. Sledeći put čitaj pažljivije i budi pristojniji, budi uveren da ću na nepristojnost ama svaki put da uzvratim. Pozivanje na ban je kažnjivo, nadam se da to znaš. Imao sam sa tobom dosad korektnu komunikaciju voleo bih da tako i ostane. Ako ne, nema problema možemo i drugačije.
                    Last edited by dekkard; 26-02-18, 10:07.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Cenim da je Napoleon bio manje sujetan od našeg Prešjednika


                      Koja je kvota da će prva rečenica biti "Neće nama ulica smenjivati trenera!"

                      1.01?
                      Last edited by Laki21; 26-02-18, 10:01.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Cenim da je Napoleon bio manje sujetan od našeg Prešjednika


                        Koja je kvota da će prva rečenica biti "Neće nama ulica smenjivati trenera!"

                        1.01?
                        Blokirano je u mozzartu
                        Salu na stranu, ocekujem ekranizaciju intervjua iz Novosti i demant pisanja kako se tuku u svlacionici, kako je trener manje vazan od trenaznog cunja, kako Pero ne zeli da se znoji i sl tracevi. Ako uspije da ne spomene 2011 za mene ce biti uspjeh.

                        Comment


                        • hitna KZS u 13:30 lol xD

                          ne znam sto se oni loze oko svake reakcije na drustvenim mrezama...meni to nije jasno
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ja ne razumem ovo skakanje na pisanja raznih ,,kvazi novinara,,

                            Comment


                            • Ako uspe da ne spomene 2011.g ja placam veceru.

                              Comment


                              • Sedam godina smo imali neki smislen klub sad opet odose kola nizbrdo.

                                Comment

                                Working...
                                X