Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije sramota ne uzeti ABA ligu. Nije Budućnost baš toliko za potcenjivanje. Veći je problem što ćemo sjebati sledeću i ko zna koliko narednih sezona, ukoliko ne igramo EL i sledeće godine. Kažem, ja verujem da ćemo osvojiti, imaćemo najverovatnije i prednost domaćeg terena, ali od ove naše igre mi je baš muka i to sve više. Siguran sam da bi Topićevo iskustvo podiglo ovu ekipu.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Nije sramota ne uzeti ABA ligu. Nije Budućnost baš toliko za potcenjivanje. Veći je problem što ćemo sjebati sledeću i ko zna koliko narednih sezona, ukoliko ne igramo EL i sledeće godine. Kažem, ja verujem da ćemo osvojiti, imaćemo najverovatnije i prednost domaćeg terena, ali od ove naše igre mi je baš muka i to sve više. Siguran sam da bi Topićevo iskustvo podiglo ovu ekipu.
      A sve zbog jebene sujete.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        A sve zbog jebene sujete.
        Taj nikad neće priznati da je zajebao stvar. Uvek je neko drugi kriv. Možda onaj ko mu dozvoljava da stalno gostuje na nezavisnoj televiziji Željka Mitrovića?

        Comment


        • Dule i dalje trener?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Naravno, što ne bi bio živ bio?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Opet kazem, sacekacu zavrsnicu Aba lige, to mu je kljuc. Ali stvarno da mu ekipa ovako izgleda pred mart mesec nisam ocekivao i jeste za brigu, suska se da je puklo nesto u svlacionici a ako je to onda je problem mnogo veci .

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Dule i dalje trener?
                Sve dok mu ne dosadi pa sam da otkaz, jbg dete se zaigralo a to mu tatku simpatično...ne kmeči.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Opet kazem, sacekacu zavrsnicu Aba lige, to mu je kljuc. Ali stvarno da mu ekipa ovako izgleda pred mart mesec nisam ocekivao i jeste za brigu, suska se da je puklo nesto u svlacionici a ako je to onda je problem mnogo veci .
                  Sta se suska?

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Naravno, što ne bi bio živ bio?
                    Evo sedmi mesec krca na klupi a napretka u igri ni za jotu. Bile su dve utakmice koje spadaju u incident ali naznake da se nešto sistemski dešava - ne.
                    Ovo me podseća na fucu kada sam bio klinac (davno to beše) kada niko nije hteo da bude golman, tako i sada niko neće da igra odbranu jer to je precenjena stvar. Ali šta ja znam, hajde što ja ne znam ali šta zna Prof Nikolić koji kaže da su i odbrana i napad neraskidivi delovi i ne mogu jedno bez drugog.

                    I opet ja bih se zapitao da li je suština košarke gde se igra 5 na 5 da se većinu vremena naša igra sastoji u "1 na 5 pa šta mi bog da"...tako ne igraju ni ortaci iz kraja kad se skupe za vikend basket.

                    Neko pomenu kao, što smo dovodili Omića, Omić je dobar centar i zna se šta može i šta zna ali je očito da mi ne znamo da iskoristmo njegove prednosti, spoljnjim igračima služe naši centri samo da bi postavljali blokove ali da bi ih razigrali e "to ne biva" a nije da nemamo mogućnosti...iz tog pika bi profitirali i "ćoškari" ali kao da je izvršena podela gde svako od prve petorke (sem centra) mora da uzme određen broj šuteva i zabole ga pače da li je to preko ruke, noge, preko glave ne gledajući koš...a Alimpijević se samo beči i guta knedle...

                    Igra nam je jadna kada stane šut za tri poena - znači jadna kako god okreneš jer prangijanje nije igra.
                    Last edited by nebitan; 24-02-18, 10:38.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ovde pojedinci ne znaju ni koji je mesec u toku, a kamoli nešto više.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ovde pojedinci ne znaju ni koji je mesec u toku, a kamoli nešto više.
                        Ako misliš na mene, on je potpisao krajem 7 meseca a pripremesu počele početkom 8 meseca, dakle sedmi mesec teče otkako je trener Alimpijević a timske igre nema, mi u odbrani nešto i pokušavamo individualno ali timska odbrana je horor...sudaramo se kod preuzimanja, pomoći...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja mislim da Alimpijevic svesno obara formu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                          Comment


                          • On prvo mora da nas uvede u formu da bi je oborio...veci je dunster od lazica onog

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Evo sedmi mesec krca na klupi a napretka u igri ni za jotu. Bile su dve utakmice koje spadaju u incident ali naznake da se nešto sistemski dešava - ne.
                              Ovo me podseća na fucu kada sam bio klinac (davno to beše) kada niko nije hteo da bude golman, tako i sada niko neće da igra odbranu jer to je precenjena stvar. Ali šta ja znam, hajde što ja ne znam ali šta zna Prof Nikolić koji kaže da su i odbrana i napad neraskidivi delovi i ne mogu jedno bez drugog.

                              I opet ja bih se zapitao da li je suština košarke gde se igra 5 na 5 da se većinu vremena naša igra sastoji u "1 na 5 pa šta mi bog da"...tako ne igraju ni ortaci iz kraja kad se skupe za vikend basket.

                              Neko pomenu kao, što smo dovodili Omića, Omić je dobar centar i zna se šta može i šta zna ali je očito da mi ne znamo da iskoristmo njegove prednosti, spoljnjim igračima služe naši centri samo da bi postavljali blokove ali da bi ih razigrali e "to ne biva" a nije da nemamo mogućnosti...iz tog pika bi profitirali i "ćoškari" ali kao da je izvršena podela gde svako od prve petorke (sem centra) mora da uzme određen broj šuteva i zabole ga pače da li je to preko ruke, noge, preko glave ne gledajući koš...a Alimpijević se samo beči i guta knedle...

                              Igra nam je jadna kada stane šut za tri poena - znači jadna kako god okreneš jer prangijanje nije igra.
                              Plus zilijun
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • @ Pobeda ne znam o kojem napadackom talentu pricas kad ja od pocetka vidim da je u napadu resavano prakticno 1 na 1, Rocesti je sabijao i dobijao sam neke utakmice dok vise nije mogao i poceo da pada opasno i trenutno je tu gde jeste, nikako njegova greska. Feldin je skorije poceo da igra, do one mini povrede i od tada opet u debelom padu, ja sada ne znam kako se kontrolise dizanje i pad forme ali on ocajno krenuo, kratko nesto poceo da ubija (opet solo prica) i opet kanal u kratkom periodu. Bjelica je odigrao brutalno prvih par utakmica, od tada mozete mene da ubacite da igram i da se meni smejete koliko numem na terenu.

                                Pero ne igra, Keselj isto ne znam sta trazi, u ovom trenutku sam mozda i kvalitetniji igrac od Keselja. Koga briga sto smo dali olimpu 85, kad nam je prosek u EL po primljenim kosevima 82.17 poena. Nece me mrzeti da izracunam prosek u napadu, njegov talenat za napad je jedno 5-10 poena prosecno ispod dela gde nije talentovan (smem da se kladim). Sto opet dodje na negativnu konotaciju da ipak nije toliko dobar taj njegov talenat.

                                I razumeo bih branjenje Alimpija i da smo izgubili ali da se videlo neka ideja, energija i tim, ali on vec ima par utakmica izgubljenih i koji vise od gubitka pokazuju da je u haosu tim. Nama deluje da kao imamo napad kad svi krenu da ubacuju trojke i onda veselje, al cim stane sut, samo sut, sve se raspadne, plan A je sutni, plan B je najebali smo.


                                EDIT: prosek datih u EL je 78,21, a primas 82,17.
                                Last edited by Seoski Terminator; 24-02-18, 11:10.

                                Comment

                                Working...
                                X