Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Ajde objasnite. Gde gresim?
    Bice da su na ovoj strani pehara okaceni osvajaci samo 2013-2016 (pehar se dodeljuje od 2013), a da su ostale plocice na drugoj strani/stranama pehara. Ne mislim da je ovo neko iz strucnog staba uradio, verovatno neki balvan koji ni ne zna sta je to mega pa mora da pita.
    Last edited by mmajstor; 20-02-18, 22:52.

    Comment


    • Bitno je i vreme. Jer ako je ovo ucinjeno pre, zasto se reaguje tek sad? Druga stvar koja meni nije jasna je kako je taj snimak dosao u vlasnistvo ljudi sa rsb foruma? I kako je to Covic dao saopstenje par minuta nakon cele price? Mnogo ovde stvari smrdi. Da me ne razumete pogesno, cin kao cin je idiotski. Ko god da je, ima teskih problema sa zivotom i treba ga kazniti maksimalno. Ono sto mi smeta jeste skakanje na ovakve objave kao da je treci svetski rat poceo. Nalaze se krivci bez ikakvih dokaza.

      sigpic

      Comment


      • pa rekoh ti da nije pre, nego nisu sve plocice na istoj strani pehara. Nije pehar mogao ranije da dodje u ruke navijaca partizana, jer je ovo prvi put da se on nasao u njihovim rukama od 2012.
        A da smrdi, smrdi, sad je idealan trenutak da se spinuje javnost ovom pricom, nego da se pise i prica o losoj igri u finalu. Zavadi pa vladaj. Ionako se ti profesionalni navijaci iz iste kase placaju, nebitno za koji klub taj mesec, ili godinu navijaju.

        edit. Aranitovic demantovao... naravno da nije on, nije decko malouman.
        Last edited by mmajstor; 20-02-18, 23:02.

        Comment


        • Aj kad pričate o teorijama zavere, nmg da se setim da li je i prošli put Zvezda izgubila finale Kupa pred neke velike izbore ?

          Ako neko može da mi dođe do podatka bio bih mu zahvalan.

          Comment


          • Cenim da će se u KLSu brojati mrtvi, što na tribinama što na terenu.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Aj kad pričate o teorijama zavere, nmg da se setim da li je i prošli put Zvezda izgubila finale Kupa pred neke velike izbore ?

              Ako neko može da mi dođe do podatka bio bih mu zahvalan.
              Ma jok, bili u maju 2012 kad je Tadic trso a ovi zajahali... 3meseca posle.

              Comment


              • Vidim sad da je ipak bilo plocica na peharu prilikom dodele, te znaci da je jasno da je ucinjeno posle urucivanja. Mada opet cela prica i optuzivanje bilo koga dok se sve ne rasvetli je bezumno.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Cenim da će se u KLSu brojati mrtvi, što na tribinama što na terenu.
                  Namerno kuvaju atmosferu, a narod se przi.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Aranitovic demantovao... naravno da nije on, nije decko malouman.
                    Naravno da će demantovati, što ne znači da nije to uradio. Meni baš savršeno logično izgleda da je baš on izabran da uradi ovo, dolazi od mrskog neprijatelja (ne sportskog rivala, Partizan ne poznaje taj termin) i mora da uradi nešto ovako da prođe inicijaciju za prijem među branitelje Kadinjače.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Vidim sad da je ipak bilo plocica na peharu prilikom dodele, te znaci da je jasno da je ucinjeno posle urucivanja.
                      Izgleda da opet nisi skapirao... plocice koje su skinuli (odozgo na dole) su zvezdine tri 2013-2015 a Megina iz 2016 je ostala. 2017 i ova sada se verovatno nalaze na drugoj bocnoj strani, ili je sve ovo uradjeno za vreme dok je pehar bio u vlasnistvu Mege.

                      Comment


                      • Ma mozemo da nagadjamo naravno, ali nije da nagadjanje ima neke poente. Slucaj ce se valjda rasvetliti u skorijoj buducnosti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Naravno da će demantovati, što ne znači da nije to uradio. Meni baš savršeno logično izgleda da je baš on izabran da uradi ovo, dolazi od mrskog neprijatelja (ne sportskog rivala, Partizan ne poznaje taj termin) i mora da uradi nešto ovako da prođe inicijaciju za prijem među branitelje Kadinjače.
                          A inicijacija podrazumeva i da se to sharuje ostalima i tako svoj kolega uvali u ocigledan problem? Po meni je sve ovo zakuvano u nekom centru moci da se ljudi malo glodju izmedju sebe i da to bude bitnije od same kosatke i tamo neke izgubljene titule. Sad vise niko ne trazi krivca.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Izgleda da opet nisi skapirao... plocice koje su skinuli (odozgo na dole) su zvezdine tri 2013-2015 a Megina iz 2016 je ostala. 2017 i ova sada se verovatno nalaze na drugoj bocnoj strani, ili je sve ovo uradjeno za vreme dok je pehar bio u vlasnistvu Mege.



                            Ima slika sa ovogodisnje dodele pehara dok Novica dize pehar i vide se samo ove cetiri plocice, nego ne bih da ovde kacim tu sliku, nije joj mesto.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              A inicijacija podrazumeva i da se to sharuje ostalima i tako svoj kolega uvali u ocigledan problem? Po meni je sve ovo zakuvano u nekom centru moci da se ljudi malo glodju izmedju sebe i da to bude bitnije od same kosatke i tamo neke izgubljene titule. Sad vise niko ne trazi krivca.
                              Patološka mržnja Partizana prema Zvezdi nije nikakva novost, i nju ne može da smiri ni osvajanje nebitnog trofeja, koji je jednako i njima nebitan, očigledno, u stvari, nama je bitniji, barem je ostao čitav kad je bio kod nas.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ama cemu ovolika pompa? Pehar vlasnistvo KSS, dva idiota i maloumnika ga oskrnavili. Ako i kad se pronadju dobice prekrsajnu prijavu i za par dana zaboravljeno... U ovoj drzavi su se i gore stvari provlacile ispod radara

                                Edit: krivica je i na upravi KKP sto je dozvolila da se pehar nadje u sobi sa dvojicom bolida al nista vise od sramote, toliko.
                                Last edited by Victor BG; 20-02-18, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X