Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Jel' Janković tri bandže Šengeliji odvalio?
    3 a ukupno 5.

    Comment


    • Dobili smo Dangubu ,Jankelu ,Enisa,Davidovca ....poraz ocekivan ali dobro je da nam se igraci razigravaju ...Feldin i antara kad se prikljuce bice to sve super ...Aba liga prioritet u El da se uradi sta se moze ...Kup da se osvoji i naravno naslov drzavnog prvaka ...

      Comment


      • Ne moze se koristiti fraza u EL da se uradi sta moze. Nema tog EL kluba koji tankuje EL zarad domaceg prvenstva bez obzira sto moras biti prvak. Jos ABA ubedljivo najmanja liga i najlaksa za igru itd...

        Nema onda ljudi, nema para, nema karata...I to je sustina cele price...8 pobeda je dobar rezultat za ovaj tim ali ida imamo sad 12 ne bi prosli dalje...Jos gore je sto niko ne garantuje da ce jedan igrac ostati u ovom timu, svi imaju cenu...

        Razumem ja da treba odmoriti neke igrace ALI ZA TO SLUZI ABA LIGA...mislim zasta smo odmarali igrace, za FMP?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Očekivan poraz od mnogo kvalitetnije ekipe i to u gostima. Ne znam čemu jad i čemer na forumu...
          Krajnje je vreme, mada mislim da je i pokasno, da neki shvate da mi ne možemo ove godine ni blizu plej-ofa sa ovakvim rosterom. I trenerom rukijem.
          Podrška za Jovanovića, mislim da je dečko nepravedno skrajnut. Ima tu potencijala, nadam se da neće prihvatiti eventualnu ponudu nekog drugog kluba i otići iz Zvezde.
          Dobra stvar kod pada Bjelica i Ročestija, te povreda Pere i Feldina, je što back up igrači dobijaju minutažu i koriste je solidno. To su igrači na koje se moramo osloniti sledeće sezone, jer će većina penzionera otići iz kluba.

          Comment


          • Originally posted by madafaka73 View Post
            Očekivan poraz od mnogo kvalitetnije ekipe i to u gostima. Ne znam čemu jad i čemer na forumu...
            Krajnje je vreme, mada mislim da je i pokasno, da neki shvate da mi ne možemo ove godine ni blizu plej-ofa sa ovakvim rosterom. I trenerom rukijem.
            Podrška za Jovanovića, mislim da je dečko nepravedno skrajnut. Ima tu potencijala, nadam se da neće prihvatiti eventualnu ponudu nekog drugog kluba i otići iz Zvezde.
            Dobra stvar kod pada Bjelica i Ročestija, te povreda Pere i Feldina, je što back up igrači dobijaju minutažu i koriste je solidno. To su igrači na koje se moramo osloniti sledeće sezone, jer će većina penzionera otići iz kluba.
            Slažem se sa postom u potpunosti, i sa viđenjem Jovanovića, dečko ima skilla u sebi, odbrana mu je problem, ali verujem trenutni, ofanzivno to sasvim ok izgleda a i tu može da napreduje. Sve u svemu, ako ostanu ovi mlađi igrači u klubu, uz nove nosioce, ali koji su u prajmu, možemo da budemo optimisti glede sledeće sezone.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Svima je jasno i pre ovog meca bilo da je nemoguce uci u plej of, ali svaka pobeda u EL koliko god da je rezultatski beznacajna dize nivo samopouzdanja i tim ulazi spremnije, jace u duele ABA lige. EL ima ogromni uticaj na timove u odnosu na one koji ne ucestvuju u EL. Buducnost je ove godine daleko dogurala u Evro kupu, koje je skroz kvalitetno takmicenje, i vidimo kako je energija, iskustvo i samopouzdanje iz tog takmicenja preneta na ABA ligu. Tako da mislim da svako "namerno" pustanje niz vodu nekih meceva moze debelo da nam se osveti, i nadam se da to ipak nije slucaj nego da nam ovi prosto ne leze. Prosto neverovatno sa kakvom lakocom igraju u napadu protiv nas.
              Last edited by mmajstor; 03-02-18, 11:02.

              Comment


              • Eurocup je za dve klase slabije takmičenje od EL.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ne vjerujem u teorije da profi igraci izadju na teren da bi samo odigrali utakmicu, znam da tako djeluje ali mi je van svake pameti da se to s namjerom radi.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Slažem se sa postom u potpunosti, i sa viđenjem Jovanovića, dečko ima skilla u sebi, odbrana mu je problem, ali verujem trenutni, ofanzivno to sasvim ok izgleda a i tu može da napreduje. Sve u svemu, ako ostanu ovi mlađi igrači u klubu, uz nove nosioce, ali koji su u prajmu, možemo da budemo optimisti glede sledeće sezone.
                    Ne slazem se sa postom u delu sa pitanjem - cemu jad i cemer?
                    Poenta je u pristupu. Sto neko rece, Pao. Druga prica skroz. Pokazi volju i borbu, pa neka bude i 40, ako su bolji.
                    I sto rece Losmi; cudimo se sto nema para, nema gledalaca... Pa nece da gledju rekreativce.To mogu i ispred zgrade. Sto rece Losmi, neka bude samo osam pobeda (super u odnosu na ocekivanja vecine na pocetku sezone) , ali je bitno kako su utakmice izgubljene.
                    Ja i dalje tvrdim da roster do dolaska Enisa i Omica nije bilo dobro slozen i da tu treba traziti razloge raubovana starijih

                    Comment


                    • EL mora da se menja dok ne nadje nesto odgovarajuce..Oly,CSKA itd igraju finale svake godine..postaje nezamislivo iskreno receno...postace i dosadno posle prvog hajpa na ovaj sistem...

                      Isto igrati EL u ovakvom sistemu i domace lige je smesno...Povecaj broj na 24, lige samo PO...i da najboljih 16 udje ili dve grupe po 12 i najboljih 8 pa da se ukrsta itd...postace extremno dosadno..

                      Mislim stvarno sta znaci trener RUKI i koga boli patka sto je on ruki..cak je neki biser rekao da ne mora ni ABA da uzme itd...kao mlad je pa nek se kali...ceka ga sudbina vlade jovanovica i neka Igokea..dok mi ispustamo jednistvenu sansu da udjemo medju velike..ali za to vec treba obrazovanije publika itd..tu mislim na A licencu..koju bi trebao da dobijebar jedan ex YU klub..
                      Last edited by LosmiSK; 03-02-18, 11:33.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Očekivan poraz od mnogo kvalitetnije ekipe i to u gostima. Ne znam čemu jad i čemer na forumu...
                        Zbog pristupa.

                        Ja lično sam odigrao milion ozbiljnijih basketa od onoga što su naši "profesionalci" sinoć prikazali. Jebo takvu košarku. Definitivno nema ovde sreće i leba bez Radonja/Vujošević/Žoc pristupa treniranju tima.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Ne slazem se sa postom u delu sa pitanjem - cemu jad i cemer?
                          Poenta je u pristupu. Sto neko rece, Pao. Druga prica skroz. Pokazi volju i borbu, pa neka bude i 40, ako su bolji.
                          I sto rece Losmi; cudimo se sto nema para, nema gledalaca... Pa nece da gledju rekreativce.To mogu i ispred zgrade. Sto rece Losmi, neka bude samo osam pobeda (super u odnosu na ocekivanja vecine na pocetku sezone) , ali je bitno kako su utakmice izgubljene.
                          Ja i dalje tvrdim da roster do dolaska Enisa i Omica nije bilo dobro slozen i da tu treba traziti razloge raubovana starijih
                          Poenta.

                          Ja sam NBA odjebao jer mi se ne gleda takmičenje gde se ozbiljna košarka igra samo u plejofu. Jebeš to.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Poenta.

                            Ja sam NBA odjebao jer mi se ne gleda takmičenje gde se ozbiljna košarka igra samo u plejofu. Jebeš to.
                            Takodje.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Mnogo se robuje nekim prošlim vremenima, krvavim treninzima u 6, košarka je vojska i sličnim nebulozama. NIJE ISTO igrati košarku sad i pre 15 godina, ogroman je broj utakmica, putuje se od jedne do druge najudaljenije tačke kontinenta, u Rusiji se menjaju i vremenske zone, sve te stvari moraju da se uzmu u obzir.
                              Koliko puta je samo lik sa mog avatara napomenuo kakvo je blago kad imaju vremena da treniraju između dve utakmice, sigurno jedno desetak puta.
                              Ne radimo mi ništa što ne rade svi ostali treneri u Evropi, pa i taj Žoc, koji je, gle čuda, pukao 25 razlike dan pre od ekipe od koje je izgubio i kod kuće. Zato, ostavite se praznih i prežvakanih priča i pustite proces da teče i da naočigled svih nas stasava jedna moćna ekipa, naravno pod uslovom da ključni igrači ostanu na okupu i sledeće sezone.
                              Juče, pred utakmicu Himki - Unikaha, priređena svečanost Ogastinu od strane Himkija, zahvalnica što je proveo kod njih 4 godine. Ej stranac, 4 godine. Kod nas ni domaći igrač ako iole vredi neće provesti toliko vremena. O tome razmišljajte.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne moze se koristiti fraza u EL da se uradi sta moze. Nema tog EL kluba koji tankuje EL zarad domaceg prvenstva bez obzira sto moras biti prvak. Jos ABA ubedljivo najmanja liga i najlaksa za igru itd...

                                Nema onda ljudi, nema para, nema karata...I to je sustina cele price...8 pobeda je dobar rezultat za ovaj tim ali ida imamo sad 12 ne bi prosli dalje...Jos gore je sto niko ne garantuje da ce jedan igrac ostati u ovom timu, svi imaju cenu...

                                Razumem ja da treba odmoriti neke igrace ALI ZA TO SLUZI ABA LIGA...mislim zasta smo odmarali igrace, za FMP?
                                Na zalost mi to moramo da radimo ove godine,prvi put u poslednjih nekoliko godina imamo dostojnog protivnika u ABA ligi.Lako je ostalim evrolikaskim klubovima kada im domace lige daju po nekoliko evroligaskih predstavnika ili imaju visegodisnje ugovore o zagarantovanom ucescu, jos kada se doda novac kojim raspolazu oni mogu da se ponasaju kako hoce.

                                Comment

                                Working...
                                X