Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Kao prvo, da si čitao od 1559 stranice video bi da je pominjano da mu je cena 450k od čega Zvezda plaća 350k, na Grofov upis o 100k je bilo bar 3 odgovora da je cena koju mi plaćamo 350k, i onda ti nastupaš sa, ako uzmeš u obzir da je i takvo jednoredo postovanje nedozvoljeno i kažnjivo dobro si prošao jer su modovi popustljivi.
    Prijatan dan.
    Nije nego .

    U redu, prekrsio sam pravila foruma obzirom da sam stavio samo jedan smajli u post.

    Jel to provokacija / nasladjivanje?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Modovi? Množina?
      Pa pošto vidim da se može reagovati a da nisi mod na ovom PDF-u, zbog toga modovi a drugo tumačenje je moj komša je poprilično gabaritan i može da prođe kao dvojica (a i ja iako ja nisam mod nego sam gabaritan).
      I da, ne kaže se množina nego kodža.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kendrik View Post
        Nije nego .

        U redu, prekrsio sam pravila foruma obzirom da sam stavio samo jedan smajli u post.

        Jel to provokacija / nasladjivanje?
        Poslednji tvoj upis na ovom forumu pre je bio kada? Možda je samo koincidencija tvoje pojavljivanje sa završetkom KRK.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Dakle nije bitno sta sam rekao, nego kada sam rekao.

          Dosta dobro.

          Zaboravi, ionako sam za 20 minuta ovde video kakve sve njuske obitavaju, tako da ces me vidjati i redje od toga.

          Comment


          • Originally posted by Ganac
            I da, ne kaže se množina nego kodža.
            Možda na jugu Srbije gde je odomaćen taj izraz, a kada se ukazuje na pravopis onda je množina ispravno. Pritom, naravno, nisam mislio da je napravljena pravopisna greška nego sam se zapitao da li sam možda nešto propustio. [emoji6]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by kendrik View Post
              Dakle nije bitno sta sam rekao, nego kada sam rekao.

              Dosta dobro.

              Zaboravi, ionako sam za 20 minuta ovde video kakve sve njuske obitavaju, tako da ces me vidjati i redje od toga.
              Uh nadam se, istraj u tome. Ionako znamo sta umes i znas da pises i na avangardi i b92 forumu.

              Comment


              • Originally posted by kendrik View Post
                Dakle nije bitno sta sam rekao, nego kada sam rekao.

                Dosta dobro.

                Zaboravi, ionako sam za 20 minuta ovde video kakve sve njuske obitavaju, tako da ces me vidjati i redje od toga.
                Njuške? To možda imaš ti. Ja imam nos. Ajd zdravo.

                Comment


                • Samo zbog ovog "njuške" zaslužuje ban.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Uh nadam se, istraj u tome. Ionako znamo sta umes i znas da pises i na avangardi i b92 forumu.
                    Crveno-beli... jos uvek nisi preboleo sto si isutiran kao pokisla macka?

                    Comment


                    • Originally posted by kendrik View Post
                      Crveno-beli... jos uvek nisi preboleo sto si isutiran kao pokisla macka?
                      Ok, svrati ovde da proćaskamo posle polufinala i finala ABA lige. A, da... Jbg.

                      Comment


                      • Originally posted by kendrik View Post
                        Crveno-beli... jos uvek nisi preboleo sto si isutiran kao pokisla macka?
                        Uh naravno da nisam, razvodim se, prodao sam stan i selim se na Aljasku posle tri neuspesna pokusaja samoubistva. Tesim se nekako titulama i sto nemam sns ikebanu za predsednika kluba. A ti?, kako se ti i Tegi borite sa citatima Kadinjace? Za koliko je probijen budzet vlade Srbije sa ovih 10 stranaca?. Bice zanimljivo videti kako zdusno navijas za Buducnost i Cedevitu dok ti je tim na odmoru.

                        Comment


                        • Jbg braco, tako vam je to kada je ovde moderator samo covek koji navija za komsije i uz to zloupotrebljava svoj polozaj i podjebava ljude.
                          Da je neko napisao ''njuske'' na njihovom topiku, kao sto je ova spodoba ovde, popio bi ban iz mesta.

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post

                            ionako sam za 20 minuta ovde video kakve sve njuske obitavaju, tako da ces me vidjati i redje od toga.
                            Ako mislis ovako bezobrazno da se ponasas najbolje da vise i ne svracas.
                            Odjebi i ne okreci se
                            Last edited by Antona; 20-02-18, 13:51.

                            Comment


                            • Zanimljivo, bezobrazluk je nazvati njuskama lika koji prica o ruznom karanju, sa nadmenim tonom i izvesnog Dzimija koji pise "smradu franjevacki" i jos par onih debilnih pokusaja uvreda.

                              Bilo kako bilo, ovo ruglo od teme je gore nego RSB at it's best. Eto, iskace i izvesni Antona, iako je propustio epizode notorious Dzimija, da poruci nekome da odjebe.

                              Pomenuti Dzimi ocigledno ima neki beef sa Kronosom, pa koristi situaciju sada da poentira. Naravno, nevesto.

                              Comment


                              • Originally posted by kendrik View Post
                                Zanimljivo, bezobrazluk je nazvati njuskama lika koji prica o ruznom karanju, sa nadmenim tonom i izvesnog Dzimija koji pise "smradu franjevacki" i jos par onih debilnih pokusaja uvreda.

                                Bilo kako bilo, ovo ruglo od teme je gore nego RSB at it's best. Eto, iskace i izvesni Antona, iako je propustio epizode notorious Dzimija, da poruci nekome da odjebe.

                                Pomenuti Dzimi ocigledno ima neki beef sa Kronosom, pa koristi situaciju sada da poentira. Naravno, nevesto.
                                Nemoj nas generalizovati, meni je uvek drago videti tebe na ovom forumu. Iz nekih svojih razloga zbog kojih sam srećan što navijam za Zvezdu

                                Comment

                                Working...
                                X