Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva četvrtina - sedi 1

    Comment


    • Bojim se da se dosta lose atmosfere okupilo oko kluba u poslednje vreme pa se to reflektuje i na posetu u Areni....Rano je ista da pricam o ishodu ove utakmice ali je fakat 1 stvar koju sam cuo jos pre derbija a to je da igraci nisu bas zadovoljni trenerom. Uz losu selekciju, staviti na klupu nekoga ko ima znanja ali ne i autoriteta je hazarderski i za ABA (posto u EL svakako nemamo neka ocekivanja). Videcemo dokle ce Gazda da ratuje sam sa sobom umesto da prizna greske.
      Last edited by Vinsanity87; 15-11-17, 18:25.

      Comment


      • Strasno je to kada te protivnik potcenjivacki pusta da spolja sutiras koliko hoces i kada hoces.Nije lako Rocestiju da igra sa takvom grupom netalentovanih i beskorisnih igraca kakva je nasa spoljna linija, sam specijalac do specijalca.Prvi put moram da kazem nesto o nekom igracu, boze da li je neko imao oci kada je Radicevica dovodio da igra na najbitnijem mestu u timu.
        Last edited by ikaluka; 15-11-17, 18:36.

        Comment


        • Ćoki da prizna greske? Nikad
          alimpijevic nije za El,ali nije ni ova ekipa igrača koja je solidna za top 8 Eurokupa maksimalno

          Comment


          • Antić prespoji dva puta i ...ode sklopka.

            Isplatite Radičevića...to u ovom trenutku nije trošak već investicija.
            Last edited by Wingwalker; 15-11-17, 18:44.

            Comment


            • Citao sam da se bojkotuje arena, nista zvanicno ..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Citao sam da se bojkotuje arena, nista zvanicno ..
                Nadam se da će istrajati u bojkotu
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nema svrhe dalje ni gledati, jako mucna i tuzna igra.
                  Pod hitno su potrebna pojacanja, ne zna se gde je potrebnije.

                  Comment


                  • Bez obzira na ovo Napred Zvezdo

                    Comment


                    • Rocesti da 7 poena, preko njega se primi 12 i tako u krug, ne mogu nase ekipe u evropi da igraju bez krvavih kolena.

                      Comment


                      • Hahahahahhahh Jovanović

                        Comment


                        • I ovo je deo učenja.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Alimpije je jako mlad i zelen da vodi tim koji je do pre nepune dve godine igrao top8 EL. Ova zvezda koliko god ima novi sistem, ima isto tako iskusne el igrace i apsurdno je ovakvo divljanje po terenu. Tesko da trener koji je mladji od svoja tri startera moze da bude neki autoritet. Nije nikakvo pljuvanje, Alimpije je sigurno talentovan al bez ikakvog iskustva i sa velikim pritiskom da vodi tim poput Zvezde.

                            Comment


                            • Kao sto je bio slucaj sa komsijama tako i kod nas, sistem ne postoji, sistem je znanje i kontinuitet koji postave treneri i oni su bili taj sistem. Ne moze da se igra kosarka kada nemas beka koji moze da probije, da ode do samog kosa ili da vrati povratnu ili nekoga ko moze da igra pik i da bude opasan iz njega.Ne moze da se igra i kada nemas igraca ispod kosa koji ce da se pobije, gde ce se drugi igraci pitati da li da proba da podje na kos, neko ko ce moci da ti da nesto sa niskog posta,neki kos ili povratnu loptu.

                              Comment


                              • Ponizavanje,od posete,do igre,od zalaganja do rezultata! Potrebne su promene,šok terapija,ovako neće ići,ne samo u El!

                                Comment

                                Working...
                                X