Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    A kakve veze ima moj avatar sa nocasnjom odbranom??????
    Nisam ja zagovornik da igramo 100% u kupu ali da nam trpaju KLS ligasi 70+ poena je nedopustivo.
    Elem kad smo kod mog avatara koji ti toliko smeta kao i onome koga zdusno podrzavas kao Zvezdaskog Mesiju nije zgoreg napomenuti.
    Daj nam boze sto vise ljudi u svim strukturama kluba kao sto je bio Dejan Radonjic.

    Tog istog Radonjica sam ja branio od istih takvih kao sto si ti kada je bilo in biti protiv Radonjica, kada su isti takvi sa svojim stavom trazili glavu Radonjica posle Cibone, posle svake utakmice kada nije znao kada da pozove timeout, kada nije imao nijednu akciju, kada nije znao napad na zonu, kada je oterao Shilba, izgubio sva finala u dve prve godine, dobio klince iz Mege slucajno u finalu kupa jer NBA Jokic zabagovao pri poslednjem sutu.
    Sada smo ocigledno kao navijaci napredovali jer se sadasnji trener pljuje samo zbog neigranja odbrane.Neka smo i najgora odbrana ( a nismo mozes pogledati i zvanicne podatke ali je lakse ovako napisati) u svim ligama, a neka mi uzmemo sve trofeje ove sezone zivecu sa tom titulom, kao sto cu i ziveti sa tim da smo prva ekipa po ofanzivnom skoku u El ( a nismo nikada pre ovoga bilo ni blizu), prva smo najmanjem broju izgubljenih lopti. Mi kada bi bili prvi u svim kategorijama verovatno bi bili ispred Cska zar ne.

    Taj isti Radonjic je trebao ostati u klubu a on sam treba da se pita zasto nije vise u klubu ali da ne otvaramo temu ponovo, ja tebe da ubedjujem u suprotno ne zelim, tesko je tebi i jos nekim forumasima i sa ovom grupom "najvernijih" da posle svake pobede ne vidite nista dobro nego stalno da trazite gde je i sta lose.Cak mislim da se ne radujete pobedama vec jedva cekate poraze da bi nekog vec kasapili i secirali jer kako je lepo to bilo ranijih godina kada smo sve ekipe trpali.

    E pa druze nece moci tako niti ces ti meni nabaciti bilo kakvo idolopoklonstvo osim prema klubu koji se zove KKCZ.

    Comment


    • Poredite babe i zabe... Ovaj tim ima 5-6 stranaca.. na pleju dva stranca.. itd itd..mnogo skup i nafilovan tim..to samo laici ne vide...

      DR je sve sa Simonom, Jovicem, Kuzmicem urinirao po celoj evropi... dajte taj tim ovom treneru nasem i ispasce iz 4 u aba ..salim se malo ali popio bi otkaz u mesec dana...

      DR je savijao Real i CSKA ispod 70p...nekad je primao ali je znao da balansira kad i sta treba sa oskudnim rosterom....zadnje sezone...

      Imamo najvise poena ali najgori sut iz igre u celoj EL...odbrana je slaba i igramo za kikiriki od prvog kola... odmah na pocetku sezone smo pokupili sto valja iz fmpa..iz mega sexa uzeli najboljeg igraca itd....

      Mislim sve je to ok da imamo kvalitetnog trenera, igrali bi sad f8 EL...ovo je alibi trener za alibi kosarku...ako se nesto lose desi, zna se ko je kriv itd
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        I mutin partizan je ofanzovno bolji od skoro bilo koje Radonjine sezone i sta sa tim?
        Radonja je Bog za ovog smesnog trenercica, bar u ovom momentu
        Sa jednom tiny winy razlikicom Mutin Partizan nije igrao EL. Radonja je toliki Bog da je još uvek bez angažmana.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Sa jednom tiny winy razlikicom Mutin Partizan nije igrao EL. Radonja je toliki Bog da je još uvek bez angažmana.
          Svi cekaju Alimpijevica da ih preuzme.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Svi cekaju Alimpijevica da ih preuzme.
            Nemoj mi reći da ne znaš da Alimpijević ima angažman?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mislim da ces se iznenaditi koga ce DR voditi sledece sezone ako da Bog...
              Last edited by LosmiSK; 17-02-18, 19:35.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Tog istog Radonjica sam ja branio od istih takvih kao sto si ti kada je bilo in biti protiv Radonjica, kada su isti takvi sa svojim stavom trazili glavu Radonjica posle Cibone, posle svake utakmice kada nije znao kada da pozove timeout, kada nije imao nijednu akciju, kada nije znao napad na zonu, kada je oterao Shilba, izgubio sva finala u dve prve godine, dobio klince iz Mege slucajno u finalu kupa jer NBA Jokic zabagovao pri poslednjem sutu.
                Sada smo ocigledno kao navijaci napredovali jer se sadasnji trener pljuje samo zbog neigranja odbrane.Neka smo i najgora odbrana ( a nismo mozes pogledati i zvanicne podatke ali je lakse ovako napisati) u svim ligama, a neka mi uzmemo sve trofeje ove sezone zivecu sa tom titulom, kao sto cu i ziveti sa tim da smo prva ekipa po ofanzivnom skoku u El ( a nismo nikada pre ovoga bilo ni blizu), prva smo najmanjem broju izgubljenih lopti. Mi kada bi bili prvi u svim kategorijama verovatno bi bili ispred Cska zar ne.

                Taj isti Radonjic je trebao ostati u klubu a on sam treba da se pita zasto nije vise u klubu ali da ne otvaramo temu ponovo, ja tebe da ubedjujem u suprotno ne zelim, tesko je tebi i jos nekim forumasima i sa ovom grupom "najvernijih" da posle svake pobede ne vidite nista dobro nego stalno da trazite gde je i sta lose.Cak mislim da se ne radujete pobedama vec jedva cekate poraze da bi nekog vec kasapili i secirali jer kako je lepo to bilo ranijih godina kada smo sve ekipe trpali.

                E pa druze nece moci tako niti ces ti meni nabaciti bilo kakvo idolopoklonstvo osim prema klubu koji se zove KKCZ.
                A ti znas dal sam ja pidrzavao DR ili ne ??????? Tvoja zelja da se predstavis kao apostol istine ti ne stoji.
                Ja i dalje smatram da igramo sramotnu odbranu. Nigde nisam pisao da treba da je igramo kao u eri DR, uporedjivao kao ti itd.
                Jer kad napisem igramo ocajnu odbranu ti i jos po neki pojedinac odmah krenete u pricu ,,Primao je i DR 100 poena,, . To je vas odbrambeni mehanizam.
                I de sam ja uvredio Alimpijevica? Napisati da igramo losu odbranu je uvreda ?

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nemoj mi reći da ne znaš da Alimpijević ima angažman?
                  Pa nadaju se da ce mozda milion ili dva obestecenja biti dovoljno da ga dovedu. Dok tu ne vide da nema sanse ni jedna Barsa ne zeli trenera na duze. Cekaju Alimpijevica.

                  Comment


                  • Sa pristupom iz utakmice sa Borcem i večeras u prvoj četvrtini mi teško možemo da dobijemo i raspali Partizan.
                    Svakom sportisti je cilj da osvoji trofej, da pobedi... profesionalnom sportisti je dodatni motiv i BONUS za osvajanje trofeja. Ako i pored toga lelemudaju kao što su lelemudali a ako je i to precizirano ugovorom, potrebno je i kazniti igrače, trenera...

                    Košarkaška igra nie samo napad, za neupućene - teren ima dva kraja, na jednom branimo naš koš a na drugom napadamo protivnički. Ako jedan segment izostane (odbrana, napad) nema ni rezultata. Nije napad samo prangijanje, napad su i akcije, nadigravanje protivničke odbrane, kao što i odbrana nije samo faul već i čitanje napada kao i uigranost tima kod iskakanja, preuzimanja, pomoći i to sve ne treba da bude stihija već planska ranja koja je dovedena do automatizma (znači bez puno razmišljanja).

                    Mi nasuprot tome, imamo previše ispadanja u odbrani, preuzimanja su nam kriminalna kao i strana pomooći. U selekciji tima dovedeni su nam neki igrači koji su krateri u odbrani (Roč, Feldin), Roč je hodajući mis meč i to skoro sve ekipe protiv nas koriste a strane pomoći nema. Iskreno Roča i mogu da trpim jer ima šut da se diviš i ofanzvno je na različite načine opasan a Feldin je kao i Bjelica prilično nestalan u napadu a u odbrani se krije.
                    Nekako mi se čini da teranjem Alena na iskakanje kod pika predstavlja veliku grešku, kada je tek došao štitio je prostor i par puta jako dobro zatvorio pik na taj način (kao i Pero što zna da učini) dok Lesor radi kako je navežbano bez procesa razmišljanja da li da nešto modifikuje u datom trenutku, da li je potrebno iskakati do centra, da li se vratiti na svoga igrača ili štititi šut za tri...itt.

                    I posle par dana ja zaista mislim da ne bi bilo nezasluženo da nas je Borac omlatio, možda bi nam takav šamar bio otrežnjavajući, šamar posle koga još nije kasno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Mislim da ces se iznenaditi koga ce DR voditi sledece sezone ako da Bog...
                      Komšije? Nije mi nemoguć taj scenario.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Pa nadaju se da ce mozda milion ili dva obestecenja biti dovoljno da ga dovedu. Dok tu ne vide da nema sanse ni jedna Barsa ne zeli trenera na duze. Cekaju Alimpijevica.
                        Ok, vidim da nisi upoznat, coach Al je potpisao ugovor na tri godine. Znači, ova i još dve.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kada se napise da igramo ocajno odbranu direktno se apostrofira trener kao glavni i odgovorni.Da li moze bolje da se odigra odbrana, pa verovatno i moze. Na nivou Radonjica, nema sanse jer sastav igraca je takav da to ne moze i na tome bi trebalo staviti tacku. I svako pominjanje Radonjicevog tima i ovog tima je kucanje na otvorena vrata.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ok, vidim da nisi upoznat, coach Al je potpisao ugovor na tri godine. Znači, ova i još dve.
                            A ti nisi upoznat sa obestecenjem i sta ono predstavlja[emoji23][emoji23][emoji23]

                            Comment


                            • Sad vidim sta je Sarac napisao... Taj DR kad je dosao u tim sta je vladalo i kako je bilo..nije voleo Silba to nije tajna ali je dobio posle njega onu stvar tj lipovija....Covic da je doveo zamenu uzeli bi tu titulu..nije DR kriv tu za Cibonu.. cuj nije znao da zove TO..nego ga ti nauci auu sta se ovde nece sve procitati..stvarno..

                              Jel iko pricao sa Covicem prosle sezone pred kraj..ne bih se slozio bas previse da je bio omiljen lik..i drznuo se ZLI DEJO da kaze za pare, da optuzi dobrog NC sto nije dao dinara..kakva veleizdaja da je pokrenuo celu bot masineriju da ga oskrnavi..srecom nece to jos dugo.....

                              Covek sta je sve preziveo i prezivljava mene je neverovatno.. ako biram izmedju DR-a i NC izbor je dosta jednostavan..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                A ti nisi upoznat sa obestecenjem i sta ono predstavlja[emoji23][emoji23][emoji23]
                                Šta lupaš kakvo obeštećenje za trenera? Vrati se kad se otrezniš
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X