Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Nije zvao navijace Zvezde vec huligane, fasiste i nacipnaliste na tribinama..One koji mere krvna zrnca i kome se i da li se mole ili klanjaju, onima koji zaradjuju od kluba a klub placa njihove kazne? To nisu navijaci Zvezde, to nisam ja..
    Нисам члан групе, не подржавам пребројавање крвних зрнаца...противник сам двоструких стандарда, бранио бих и твоје право да имаш никнејм комунистичког шљама кад би те неко напао због тога... Онда ће неко да реагује због речи ШЉАМ...па ће следећи да се укључи и почне да набраја комунистичке злочине и право да се та реч користи...схваташ поенту?...или сви пристојни, или нико...

    Comment


    • Originally posted by Пан View Post
      Нисам члан групе, не подржавам пребројавање крвних зрнаца...противник сам двоструких стандарда, бранио бих и твоје право да имаш никнејм комунистичког шљама кад би те неко напао због тога... Онда ће неко да реагује због речи ШЉАМ...па ће следећи да се укључи и почне да набраја комунистичке злочине и право да се та реч користи...схваташ поенту?...или сви пристојни, или нико...
      Ne, svako kreće od sebe i svog vaspitanja. Zamisli sutra kad budeš imao dete, pošto pretpostavljam da si veoma mlad, da li bi ti se sviđalo da mu neko učini nešto nažao ili ga vređa zato što je Srbin ili pravoslavac, i kako bi okarakterisao te osobe drugačije nego kao goveda i debilčine?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne, svako kreće od sebe i svog vaspitanja. Zamisli sutra kad budeš imao dete, pošto pretpostavljam da si veoma mlad, da li bi ti se sviđalo da mu neko učini nešto nažao ili ga vređa zato što je Srbin ili pravoslavac, i kako bi okarakterisao te osobe drugačije nego kao goveda i debilčine?
        Рекох, не подржавам то, бићу згађен и биће ме срамота ако буде звиждука Омићу, али, веруј ми, има у овој држави већих говеда од навијачких група...само сам реаговао на опомену што је човјек назвао тамо неког играча, мо'ш мислит', кретеном...и то вјероватно реферишући се на његову игру, а не на њега као човјека...не чини ли ти се потпуно сулуда та опомена?

        Comment


        • Što se navijačkih grupa tiče, u pitanju su kriminalne organizovane grupe koje predstavljaju jedan od najvećih kancera društva, ali vređaš zdrav razum kada izjednačavaš vređanje recimo Bjelice zbog promašenog zicera i jebanje majke muslimanske dečku koji je došao da da najbolje od sebe igrajući za klub za koji navijaš.
          Te sve mentole bih poslao da utvrđuju čvrstoću kamena u Kovinu, barem da ima neke koristi od njihovog postojanja a ne da troše vazduh bespotrebno.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Пан View Post
            Нисам члан групе, не подржавам пребројавање крвних зрнаца...противник сам двоструких стандарда, бранио бих и твоје право да имаш никнејм комунистичког шљама кад би те неко напао због тога... Онда ће неко да реагује због речи ШЉАМ...па ће следећи да се укључи и почне да набраја комунистичке злочине и право да се та реч користи...схваташ поенту?...или сви пристојни, или нико...
            Kakvi sad komunisti?.Ko to pominje uopste, pricamo o osnovnom ljudskom pravu da ne bude etiketiran omalovazavan zbog vere, boje koze ili nacije i sta ti ja znam, ti koji ce da zvizde Alenu zbog toga jesu idioti i jos gore, za to je kronos i dekkard u potpunosti u pravu, a ti si skocio da je on nazvao navijace Zvezde govedima sto nije tacno posto takvi nisu navijaci. A tvoj animozitet prema mom niku a kazes da bi podrzao moje pravo a koristis reci sljam i zlocino je takodje ocigledan ali ovo je sportski forum i nikakvi komunisti , cetnici , nisu tema

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Kakvi sad komunisti?.Ko to pominje uopste, pricamo o osnovnom ljudskom pravu da ne bude etiketiran omalovazavan zbog vere, boje koze ili nacije i sta ti ja znam, ti koji ce da zvizde Alenu zbog toga jesu idioti i jos gore, za to je kronos i dekkard u potpunosti u pravu, a ti si skocio da je on nazvao navijace Zvezde govedima sto nije tacno posto takvi nisu navijaci. A tvoj animozitet prema mom niku a kazes da bi podrzao moje pravo a koristis reci sljam i zlocino je takodje ocigledan ali ovo je sportski forum i nikakvi komunisti , cetnici , nisu tema
              ОК, Делије нису навијачи Звезде...

              Comment


              • Mislim da nema potrebe da se svadjate oko delija, oni ce veceras posle utakmice nezvanicno ili zvanicno bojktovati sve utakmice KKCZ pa ce jedna tema biti manja na svim forumima.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Mislim da nema potrebe da se svadjate oko delija, oni ce veceras posle utakmice nezvanicno ili zvanicno bojktovati sve utakmice KKCZ pa ce jedna tema biti manja na svim forumima.
                  Mogu i večeras da počnu, ako oni ne shvataju šta je to Zvezda neka idu u SNS ili Dveri, po volji im.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Neke frakcije bojkotuju jos od prosle EL utakmice sa Oly, a od veceras ako budu svi... Bice mi zao zbog ambijenta koji znaju da naprave ali interesu u ljubavi nema mjesta!

                    Comment


                    • Bolja vest od ove nije mogla biti saopštena, tom krdu ionako nije mesto na košarkaškim utakmicama.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Neke frakcije bojkotuju jos od prosle EL utakmice sa Oly, a od veceras ako budu svi... Bice mi zao zbog ambijenta koji znaju da naprave ali interesu u ljubavi nema mjesta!
                        Tako je, inače to nije ljubav.
                        Last edited by nebitan; 26-01-18, 16:52.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Odlicna vest, konacno da mogu da vodim ssetrica na utakmice, bez svih pratecih pojava, na miru, pivo, kokakola, kokice i Zvezda, gubila ili dobijala.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Što se navijačkih grupa tiče, u pitanju su kriminalne organizovane grupe koje predstavljaju jedan od najvećih kancera društva, ali vređaš zdrav razum kada izjednačavaš vređanje recimo Bjelice zbog promašenog zicera i jebanje majke muslimanske dečku koji je došao da da najbolje od sebe igrajući za klub za koji navijaš.
                            Te sve mentole bih poslao da utvrđuju čvrstoću kamena u Kovinu, barem da ima neke koristi od njihovog postojanja a ne da troše vazduh bespotrebno.
                            Па баш супротно...тотално погрешно си ме схватио...ја се противим вријеђању Омића јер је друге вјере, али се залажем за право да се за неког играча каже, напише да је кретен ако то мислиш због његове игре...одатле је све почело...па ко од нас није то никад рекао за неког играча, чак и Звезде, а не неког рендом лика из Цедевите или одакле већ...

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Mislim da nema potrebe da se svadjate oko delija, oni ce veceras posle utakmice nezvanicno ili zvanicno bojktovati sve utakmice KKCZ pa ce jedna tema biti manja na svim forumima.
                              A zasto, ako se zna razlog?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A zasto, ako se zna razlog?
                                Možda zbog boldovanog?
                                "Делије позивају све навијаче којима је и српска и грчка црвено бела крв у венама, да дођу у петак у 16:30 на Вуков споменик, одакле ће се братским кортеом кренути ка хали! Свако треба да обезбеди за себе улазницу и са њом дође.
                                УВЕК ЦРВЕНО БЕЛА БРАЋА, ПА И КАДА ИГРАМО ЈЕДНИ ПРОТИВ ДРУГИХ
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X