Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Evo da te pitam: je l' ti stvarno misliš da je Efes bolji tim od Fenera, ili ako i nije, da je u boljoj formi trenutno? Ili bi moglo to da se protumači kao, kako si ga ti krstio, "povlačenje"?
    Originally posted by dekkard View Post
    Šta donosi trofej?
    Skolski primer trolovanja - za pocetak 24h
    Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 1-10 dana
    Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Treba i napomenuti da poslednjih 5 minuta osim ona bacanja na kraju SVE odluke su bile u našu korist.

      Opet, sve su bile opravdane, koraci i faul u napadu čisti, faul nad Dangubi čisti (ruke spuštene jednog igrača), dosta sitnih faulova, uglavnom sve čisti, ali je malo drugačiji bio kriterijum pa su neke stvari mogli i njima da sviraju, a nisu.

      Ovo jeste sramna partija igrača i Alimpijevića, verujem da bi im N.Č. j... sve po spisku da su izgubili, što igračima što treneru.

      Comment


      • To nije bio faul ali skroz nebitno Prilja ce imati besanu noc kao i navijaci partizana hahah
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Bio li je neko odavde na utakmici, čitam jedan komentar gde kaže da su pojedini ljudi zabranjivali navijanje, što me podseća na Zvezda Nimburk u sezoni 10/11. Je l' istina to?
          To bi bilo stvarno jadno i bedno ako je istina.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            To nije bio faul ali skroz nebitno Prilja ce imati besanu noc kao i navijaci partizana hahah
            Nad Dangubiću ili ovom Prilji?

            Originally posted by mmajstor View Post
            To bi bilo stvarno jadno i bedno ako je istina.
            Napisao čovek na B92 komentar, moram proveriti da li je istina.

            Comment


            • Nad Dangubicem, na Prilji nemam pojma izleteo sam iz sobe i ugasio TV-e... posle ga upalio na drugo bacanje ) stvarno nisam video...Mislim moze se to svirati nad Dangubicem ali u prinicpu se ne radi...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Lično ne verujem da je Amlimpijević olako shvatio i ovaj meč i KRK generalno. Njegov minus je taj što ozbiljnost nije preneo na igrače. Taktički, taj box and 1 je očajnički pokušaj inferiornih ekipa da namuče izrazitog favorita, zatvore reket i očekuju loš procenat za tri. To se upravo i desilo, mislim da je Danguba započeo sa 0/3, posle se priključili i ostali. Previše šuteva uzima Laza, potpuno je van šuterske forme i ne sme to da radi, makar bio sam kao duh. Verovatno najslabiji meč sezone, kada se uzme kvalitet protivnika, uz dužno poštovanje Borcu.
                Ostaje nejasno zašto mala minutaža za Dobrića, pa i Kešelja na četvorci, Bjelica jednostavno ne može biti dominanan ni protiv KLS ekipa.

                Comment


                • Buducnost nas je unistila sa pik and popom, ajde da to prolazi par puta ali resis kako se to brani( nama je trebalo jedno 35 minuta na toj utakmici da promenimo nacin branjenja), sada Borac igra isto i Todorovic ostaje sam svakog napada, pogotovu na kraju regularnog dela, nema nikoga. Ne mogu da verujem da ekipa na ovom nivou ne moze da resi kako da brani tu situaciju. Moze covek da pogresi jednom ali ne 100 puta

                  Comment


                  • U mojoj filozofiji sporta svaki trofej je bitan. Prvenstveno zbog toga što ako biraš takmičenja, NE MOŽEŠ izgraditi pobednički duh.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Spasili smo se možda i najveće bruke u istoriji kluba! Možda će neko reći nebitno takmičenje, ne slažem se! Svaki trofej je itekako važan, velika je razlika između triplete i 2 trofeja. Da smo sa Ročestijem, Feldinom, Lazićem i ostalima izgubili od jednog Borca iz Čačka (bez potcjenjivanja tog kluba), kao predsjednik kluba ušao bi u svlačionicu i nikome ne bi dao platu minimum 2 mjeseca, pa neka igrači bojkotuju koliko hoće, bez obzira što ih sve volim. Majku mu, igramo Evroligu, imamo takav tim da sve domaće klubove trebamo gaziti, da se već na poluvremenu zna pobjednik. Imali smo sreću danas, pa smo izbjegli neviđenu bruku. Pamet u glavu i ozbiljan pristup svakom meču, ovo danas je bilo za svaku sramotu i osudu, kao da smo u Evroligi od CSKA izgubili 60 razlike, taj nivo.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        U mojoj filozofiji sporta svaki trofej je bitan. Prvenstveno zbog toga što ako biraš takmičenja, NE MOŽEŠ izgraditi pobednički duh.
                        Bravo!
                        Svako ko se iole bavio sportom zna koliko je i najmanji trofej bitan? Valjda je to i cilj? Da se takmicis i budes najbolji

                        Comment


                        • Bitan je ali ne previse realno..konkurencija nam je malo jaca Retko ko je i gledao ovaj mec, tesko ce i FMP..finale eventualno ako bude sa KKP...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Hajd prvo to o navijanju, niko nije zabranjivao kakvo crno zabranjivanje , bila je grupa i simpatizera Borca i neutralaca koji su navijali za Cacane ali nasi navijaci su kad je bilo tesno bas skakali i navijali. Drugo, o vaznosti..Mislite da spanski kup nije vazan?,sto je vazniji , zato sto igraju jace ekipe?Kakve to veze ima, to je nacionalni kup, mi zivimo u Srbiji i igramo za srpski kup, nemamo drugi, dalje svaki trofej u profesionalnom sportu je vazan, to sto se stvorila fama sta donosi kup je besmislena. Kup donosi medalju, trofej i motivaciju i satisfakciju da nisi dzabe peglao tri dana dole i na kraju da bar borbom i zeljom ispostujes navojace koji su dole sisli i platili da gledaju, sta hocemo da navijamo za Zvezdu samo kad dolazi Real ili Partizan?.Hoce li nasi igraci samo na tim mecevima da skacu,?, onda je to tesko nepostovanje i kluba i tradicije i sporta. Najavio sam ovo ako ih potcenimo, i nazalost bio u pravu, sam bog nas je ostavio u igri i ako ovako budu igrali u finalu dobicemo samar ko god da je protivnik. Kup je vazan, vazan je super kup U Baru , vazan je turnir na Kritu , Vazns je Aba i vazan je Kls, naravno ne ista vaznost ali su vazni, to su trofeji i za to se igra i navija. Hajde da se sad malo trgnemo i zavrsimo ovaj vikend na najbolji nacin.

                            Comment


                            • Alimpijević: Bio nam je potreban ovakav šamar
                              Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je da je utakmica sa Borcem bila ubedljivo najteža ove sezone i da je njegovoj ekipi bio potreban "šamar".Alimpijević je čestitao Borcu na "sjajnoj sezoni" u kojoj su lideri u Drugoj ABA ligi i drugi u Košarkaškoj ligi Srbije.

                              "Ne bi bilo nezasluženo da su pobedili. Imali smo i sreće. Poraz bi, bez potcenjivanja bilo koga, za nas bio sramota, a za njih senzacija. Kao da su se uplašili pobede", kazao je trener crveno-belih.

                              Upitan da li ga je neko razočarao, Alimpijević je odgovorio odrično.

                              "Ne mogu da kažem da me je neko razočarao. Nije hteo šut, podbacili smo", dodao je.

                              "Čudno je to što smo u samom vrhu po broju postignutih poena, da ne nabrajam timove od kojih smo postigli više i u Evroligi, i dođemo ovde i neko te pušta da šutneš, a mi ne možemo da pogodimo koš".

                              Alimpijević je otkrio i da je Stefan Janković imao visoku temperaturu i da je zbog toga morao da se vrati u hotel.

                              Branko Lazić je čestitao svojoj ekipi na pobedi u izuzetno teškoj utakmici.

                              "Ali, još veće čestitke Borcu na sjajnoj utakmici. Pokazali su da su za svako poštovanje. Imali su šanse da nas pobede, ali smo svojim iskustvom uspeli to da rešimo", rekao je Lazić.

                              Comment


                              • Zašto je Dobrić igao svega par minuta (bez promašaja iz igre)?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X